گلدان قرص و همه گیر: چگونه coronavirus در حال تغییر است راه ما با استفاده از مواد مخدر

هیچ سوال COVID-19 اتحادش را تغییر بسیاری از جنبه های زندگی ما. به عنوان مواد مخدر محققان ما علاقه مند در چگونه این بیماری همه گیر است و تحت تاثیر استفاده از مواد مخدر در استرالیا.

ما دو نظرسنجی جدید از مردم استرالیا که به طور منظم استفاده از مواد مخدر نشان می دهد مردم شایع ترین گزارش هیچ تغییر و یا کاهش استفاده از مواد مخدر پس از COVID-19 محدودیت آمد.

در حالی که این ممکن است به عنوان یک چیز خوب برای افرادی که به طور منظم استفاده از مواد مخدر یک دوره کاهش استفاده از می تواند به افزایش خطر عوارض جانبی مانند مصرف بیش از حد بعد از آن.


ادامه مطلب: استفاده از مواد مخدر ممکن است با افزایش خطر ابتلا به کوروناویروس. در اینجا چگونه برای کاهش مضرات


ردیابی مواد مخدر روند

بسیاری از کارشناسان خودمان را شامل پیش بینی تغییرات قابل توجهی مواد مخدر را در روند به عنوان دولت ها در سراسر جهان معرفی محدودیت به کنترل گسترش COVID-19.

شواهد از عمده زیست محیطی و اقتصادی و دیگر بحران های گذشته نشان می دهد که COVID-19 همه گیر ممکن است اثرات قابل توجهی بر:

  1. استفاده از مواد مخدر (به عنوان مثال تعویض به مواد مختلف و یا قادر به دست آوردن مواد مخدر)

  2. دارو و تدارکات (برای مثال تغییرات به خرید آنلاین و خرید مواد مخدر در مقادیر بزرگتر)

  3. بازارهای مواد مخدر (برای مثال تغییرات در قیمت خلوص و در دسترس بودن مواد مخدر).

این تغییرات ممکن است با افزایش خطر مربوط به مواد مخدر, مضرات مانند خروج وابستگی به مواد مخدر و مصرف بیش از حد. این می تواند به خصوص مشکل چالش های داده شده در تحویل دارو و درمان آسیب-کاهش خدمات در طول COVID-19.

دو در پنج نفر مورد بررسی ما گفت: آنها با استفاده از شاهدانه بیشتر طول COVID-19. شاتر

ما می خواستیم برای دیدن اگر استرالیایی ها که استفاده از مواد مخدر را تجربه کرده بودند این تغییرات است.

ما به انجام مصاحبه های تلفنی با 389 استرالیا زندگی می کنند که در پایتخت و به طور منظم با استفاده از اکستازی و سایر غیرقانونی محرک است.

ما همچنین انجام یک نظرسنجی آنلاین از 702 استرالیایی که به طور منظم استفاده می شود مواد مخدر در سال 2019.

ما در استخدام شرکت کنندگان برای هر دو مطالعات بین آوریل و ژوئن از طریق رسانه های اجتماعی.

استفاده از مواد مخدر

به طور کلی ما در بر داشت استفاده از بسیاری از مواد غیرقانونی به حال تا حد زیادی پایدار باقی مانده و یا کاهش از مارس. مردم اغلب گزارش آنها با استفاده از مواد مخدر مانند MDMA کتامین و LSD در یک سطح مشابه یا کمتر از آنها قبل از همه گیر.

برعکس حداقل دو نفر در سراسر هر دو مطالعات گزارش داده اند که با استفاده از شاهدانه از قبل COVID-19.

این یافته ها تعجب آور با توجه شاهدانه است که عمدتا در خانه های شخصی در حالی که مواد مخدر مانند MDMA معمولا استفاده می شود در تنظیمات عمومی مانند کاباره ها و یا جشنواره.

دارو و تدارکات

اکثر شرکت کنندگان در هر دو مطالعات ادامه داد: برای به دست آوردن مواد مخدر و چهره به چهره. اما حدود 10% گزارش شده آنها کاهش می یابد و چهره به چهره مجموعه ای از مواد مخدر به دست آمده از مواد مخدر کمتر و خرید مواد مخدر در مقادیر بزرگتر از COVID-19 محدودیت.

مردم نیز گزارش داد تلاش برای کاهش خطر ابتلا COVID-19 شستن دستها قبل از دست زدن به مواد مخدر و اجتناب از های تجهیزات مانند لوله bongs, سوزن و سرنگ.

و حدود 10 درصد از شرکت کنندگان گزارش شده به دنبال اطلاعات در مورد چگونه به کاهش خطر ابتلا به COVID-19 زمانی که استفاده از مواد مخدر.

این یافته ها رد stigmatised نمایش است که افرادی که استفاده از مواد مخدر هستند و بی پروا با سلامت خود را.


ادامه مطلب: استفاده از مواد مخدر می تواند مزایای اجتماعی و تصدیق این می تواند به بهبود توانبخشی


بازارهای مواد مخدر

ما شرکت کنندگان تا حد زیادی درک قاچاق مواد آنها به دنبال نداشت کمتر در دسترس پس از شروع محدودیت.

استثنا بود MDMA قرص; نیمی از شرکت کنندگان ما مصاحبه تلفنی گفت: آنها “سخت تر” برای به دست آوردن.

این یافته ها تعجب آور با توجه به مواد مخدر مانند هروئین, کوکائین و متامفتامین به طور معمول تشخیص داده شده در استرالیا, مرز, مسافرت هوایی و محدود شده با COVID-19.

اما اثرات COVID-19 در, قیمت خلوص و در دسترس بودن مواد مخدر ممکن است زمان برای تبدیل شدن به آشکار و متفاوت خواهد بود با ماده است.

کاهش استفاده از مواد مخدر است که همیشه مثبت

شرکت کنندگان معمولا گفت: کاهش استفاده از مواد مخدر شد و در نتیجه فرصت محدود به “رفتن” و معاشرت. بنابراین به عنوان محدودیت شروع به سهولت آن را به نظر می رسد به احتمال زیاد مردم دوباره خود را افزایش دهد استفاده از مواد مانند داروی اکستازی و کوکائین است.

از سرگیری مصرف مواد پس از یک دوره پرهیز یا کاهش استفاده از می تواند به افزایش خطر ابتلا به مضرات مانند مصرف بیش از حد با توجه به کاهش تحمل به اثرات دارو.

کمتر گردهمایی های اجتماعی مانند جشنواره به معنی استفاده کمتر از برخی از مواد غیرقانونی. شاتر

آسیب-های کاهش — مصرف دوزهای کوچکتر, پخش کردن دوز در طی یک جلسه و داشتن یک فرد هوشیار حال حاضر می تواند کمک به کاهش خطر ابتلا به این نتایج اگر مردم شروع به استفاده از مواد مخدر و یا استفاده از مقادیر بزرگتر.

همکار مبتنی بر سازمان و منابع آنلاین ارائه اطلاعات و مشاوره در مورد چگونه به کاهش خطر در هنگام استفاده از مواد مخدر.


ادامه مطلب: پدر و مادر از کون, در اینجا چیزی است که شما واقعا نیاز به دانستن در مورد MDMA


ما نیاز به تحقیقات گسترده تر

ما نمونه عمدتا متشکل جوان تحصیل کرده سرمایه ساکنان شهرستان استخدام از طریق رسانه های اجتماعی. تعداد بسیار کمی از شرکت کنندگان گزارش وابستگی به مواد مخدر و یا درگیر شدند در درمان مواد مخدر.

ما نیاز به پژوهش و کاوش چگونه COVID-19 تحت تاثیر کسانی که گزارش بیشتر مشکل ساز الگوهای استفاده افرادی که به طور منظم تزریق مواد مخدر.

این گروه ممکن است به طور نامتناسبی تحت تاثیر COVID-19 داده شده در زمینه مسائل مربوط به سلامت فقیر سواد سلامت کلاله و بالاتر اقتصادی و اجتماعی آسیب پذیری.

در پاسخ به اثرات COVID-19 در استفاده از مواد مخدر, ما باید به یاد داشته باشید که شواهد نشان می دهد تنبیهی پاسخ به دارو کنترل افزایش هزینه های اجتماعی و اقتصادی. اعتقاد ما بر این یافته های ما تقویت اهمیت به دنبال مواد مخدر, سیاست و پژوهش با تمرکز بر بهداشت و حقوق بشر و کاهش آسیب.


ادامه مطلب: زنان در حال نوشیدن بیشتر در گیر و احتمالا یک مقدار زیادی به انجام با سلامت روان


تصحیح: در این مقاله در ابتدا اظهار داشت مصاحبه های تلفنی انجام شد با 350 شرکت کنندگان است. مصاحبه های تلفنی در واقعیت انجام شده با 389 شرکت کنندگان است.

ما مایل به اذعان تحقیقات ما شرکت کنندگان و استرالیا تزریق & قاچاق مواد مخدر لیگ (AIVL) برای سهم خود را به این پروژه ها است.

اگر این مقاله مطرح شده است و مسائل را برای شما و یا اگر شما نگران در مورد کسی که شما می دانید تماس ملی الکل و دیگر مواد مخدر تدریس خصوصی در خانه در 1800 250 015.