المپیک و پارالمپیک را رسما شده است موکول به تاریخ فراتر از 2020 اما بعد از تابستان 2021. کمیته بین المللی المپیک شده بود تحت فشار برای تصمیم گیری در مورد توکیو بازی و حالا که این اتفاق افتاده وجود دارد به نظر می رسد حمایت گسترده برای به تعویق انداختن بزرگترین رویداد ورزشی.

ما مطالعه مسائل اخلاقی در بهداشت عمومی و ورزشی و روشن است این تصمیم برای به تعویق انداختن بازی های المپیک لازم بود با توجه به ضروری برای جلوگیری از گسترش این COVID-19 بیماری همه گیر. تغییر زمان بازی ها, تأکید نیاز به اولویت بندی سلامت ورزشکاران ما و بیش از زیان های مالی است.

قبل از تصمیم گیری برای برنامه ریزی مجدد وجود دارد برخی از احساسات است که نشان می دهد باید در. مقدار متناوب از پول شده است غرق به برنامه ریزی و آماده سازی برای بازی های المپیک — چیزی به میزان 12 میلیارد دلار. پس از آن وجود دارد فوق العاده ای ناامیدی برای ورزشکاران و تماشاگران در سراسر جهان است. توکیو نیز میزبان شهرستان از سال 1940 بازی که خاموش نامیده می شدند به دلیل جنگ جهانی دوم بود پس فشار اضافه شده به مطمئن شوید که آن را نمی خواهد برای اولین بار در شهرستان به انصراف از المپیک دو بار.

یک ضرورت اخلاقی

اما هیچ کدام از این دلایل باید مجبور توکیو به ادامه بازی در این تابستان. یک ضرورت اخلاقی وجود دارد برای محافظت از سلامت ورزشکاران ما و عمومی و برای جلوگیری از گسترش این بیماری همه گیر. اگر این امکان پذیر نخواهد بود و سپس هیچ مقدار از پول در حال حاضر غرق در بازی های المپیک خواهد بود یک دلیل قانع کننده برای ادامه.

وجود دارد دیگر اخلاقی تصمیم گیری به در نظر گرفتن زمانی که تصمیم گیری که — یا — این بازی ها باید دوباره داده.

کمیته بین المللی المپیک به طور پیش فرض موقعیت شده بود به ادامه توکیو بازی های المپیک وجود دارد مگر اینکه دلایل قانع کننده ای برای انصراف از آنها با توجه به COVID-19. این است که در حال حاضر کمیته بین المللی المپیک موقعیت از نظر برنامه ریزی برای دوباره بازی.

ما نشان می دهد دوباره مصاحبه این موقعیت به طور پیش فرض: المپیک باید تنها ادامه در سال 2021 در صورت وجود شواهد کافی نشان می دهد که کافی پیشگیرانه مهار و کاهش اقدامات می تواند در جای خود قرار داده به طوری که به اندازه کافی به حمایت از هزاران نفر از ورزشکاران و همراهان, صدها هزار نفر از تماشاگران و افکار عمومی به طور کلی از گسترش این بیماری همه گیر.

رفتن به جلو, کمیته بین المللی المپیک نیاز به نشان دادن سطح بی سابقه ای از شفافیت در تعیین چگونگی توکیو بازی را ادامه دهید. (Jean-Christophe Bott/Keystone از طریق AP)

در بی سابقه ای در زمینه میزبانی بازی های المپیک در طول یک بیماری همه گیر — حتی پایان دم از آن — یک شرط لازم باید که این اقدامات در محل, حتی اگر هنوز وجود ندارد هیچ نشانه ای روشن از آنچه که این اقدامات خواهد بود. مگر اینکه این شرایط می تواند راضی المپیک نباید ادامه دهید.

کمیته بین المللی المپیک باید شفاف باشد

در نهایت با توجه به متعدد منافع در خطر ورزشکاران تماشاگران حامیان رسانههای محلی برنامه ریزان و کمیته بین المللی المپیک — این مهم است که تصمیم گیری برای ادامه بیشتر به تعویق انداختن یا لغو ساخته شده است در به عنوان عادلانه و شفاف به شیوه ای که ممکن است. این است که به طور معمول چگونه IOC عمل می کند اما در شرایط فعلی بزرگتر جهانی منافع عمومی باید در اولویت است.

این به این معنی درگیر شدن معنی داری با ذینفعان مختلف در این تصمیم و تبیین شفاف دلایل چرا تصمیم گیری ساخته شده است. ترویج عادلانه و شفاف تصمیم گیری در این زمینه می تواند در ارتقاء اعتماد عمومی و مشروعیت.

بین در حال حاضر و در این زمان است که تصمیم گیری ساخته شده در مورد موکول تاریخ وجود دارد یک فرصت برای اجرای این عادلانه و شفاف فرآیندهای تصمیم گیری. انجام این کار موجب تقویت شکل و اخلاقی با کیفیت از ما چگونه تصمیم گیری درست در این ماه آمده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de