پس از جنگ بازسازی درگیر مالیات ثروتمندترین – این می تواند یک مدل برای ساخت یک اقتصاد کم کربن

در میان بدترین بحران بهداشت عمومی در نسل یک فاجعه اقتصادی است دم. کارشناسان پیش بینی خرید اینترنتی از COVID-19 می تواند باعث یک رکود تاریخی. در ضمن یک مطالعه اخیر نشان داد که بیش از 3 میلیارد نفر می توانید انتظار به زندگی در مکان های با “در نزدیکی unliveable” درجه حرارت توسط 2070. به منظور ایجاد دراز مدت و رفاه و پست-همه گیر بازیابی را نیز باید برای مقابله با بحران آب و هوا.

آن را به سرمایه گذاری دولت برای سرعت بخشیدن به سبز تغییر و تحول در اقتصاد به طوری که انرژی گرمایش و سیستم های حمل و نقل می تواند رسیدن به خالص-صفر تولید گازهای گلخانه ای به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. پس چگونه می تواند مقداری از آن پول بود مطرح شده است ؟

یک نمونه اخیر از فرانسه نشان می دهد که دقیقا چگونه به آن را انجام دهد. سوخت با افزایش مالیات توسط Emmanuel پاکسازی دولت – در نظر گرفته شده برای ارنج زدن مردم به استفاده کمتر از بنزین و گازوئیل و نفت گرمایشی – موجب اعتراضات گسترده در سراسر 2018 و 2019. این gilets jaunes (یا “جلیقه های زرد”) جنبش شنود گذاشته به نارضایتی در مورد افزایش هزینه های زندگی بلکه یک خشم عمیق که دارا بودند به شانه هزینه decarbonisation.

اگر مردم عادی شده اند که ضربه سخت گیر و نسبتا کوچک ردپای کربن – انتظار می رود به سرفه به صندوق سبز محرک اقتصادی این برنامه بعید است به محبوب است. اما 75 سال در بریتانیا در آخرین تلاش بازیابی آن را به ارزش به خاطر سپردن چگونه بریتانیا کشیده با هم در گذشته است.

این gilets jaunes تظاهرات بودند برانگیخت توسط یک مالیات بر کربن است که آمار مصرف کنندگان فقیر سخت ترین. Alexandros Michailidis/شاتر

چرا باید ثروتمندترین کمک بیشتر ؟

انگلستان میلیونرها و میلیاردرهای نگه مسئولیت بیشتری برای تغییر آب و هوا به عنوان یک نتیجه از شیوه زندگی خود را و سرمایه گذاری است. یک مطالعه تخمین زده می شود که دمای گازهای گلخانه ای در هر فرد از ثروتمندترین 1% در انگلستان معادل حدود 147 تن از CO₂ در مقایسه با به طور متوسط چهار تن برای کسی که در فقیرترین 10%. یکی از دلایلی که غنی بزرگتر ردپای کربن است زیرا آنها پرواز بیشتر و بیشتر از فرد به طور متوسط.


ادامه مطلب: این افراد باعث 10,000 بار بیشتر کربن تولید گازهای گلخانه ای از پرواز از فرد به طور متوسط


ثروتمندترین 1% نیز سرمایه گذاری ثروت خود را در شرکت هایی که عملیات بسیار آلوده. من ایجاد یک پایگاه داده که در آن من محاسبه انتشار گازهای گلخانه ای متصل به سهام برگزار شد و مدیران ارشد و مدیران در شرکت نفت و گاز و شرکت های استخراج معدن. پس من پیشگام این روش بلومبرگ سبز کار کمک کرده است تا شناسایی جهان ده ثروتمندترین میلیاردرهای که ثروت کمک به سوخت تغییر آب و هوا. وارن بوفه – جهان چهارم ثروتمندترین مرد – صاحب برکشایر هاتاوی یک کنگلومرا است که دارای سهام در چندین خطوط هوایی و انرژی آب و برق. با توجه به بلومبرگ سبز را تجزیه و تحلیل بافت کنگلومرا “بود که به طور مستقیم و غیر مستقیم مسئول 189 میلیون تن از انتشار گازهای گلخانه ای در سال 2018”. که همان سوزاندن 21 میلیارد گالن بنزین یا به طور کامل شارژ 24 تریلیون گوشی های هوشمند است.

انگلستان دارای سابقه ساخت ثروتمندترین مشارکت بیشتر در زمان بحران ملی. به صندوق تلاش های جنگ و پس از جنگ و بازسازی پس از سال 1945 دولت بریتانیا افزایش مالیات بر درآمد و ارث و کالاهای لوکس مانند خودروهای موتور. در بسیاری از راه های کربن نابرابری بود و حتی برجسته تر در اوایل قرن 20 به عنوان تنها ثروتمندترین توان اتومبیل.

مالکیت خودرو یک بار نشان داد قابل توجه ثروت و منزلت. Crownbrook/فلیکر CC BY

بالا حاشیه نرخ مالیات بر درآمد بالا رفت از 75 درصد در سال 1938 به 98 درصد در سال 1941 و در آن باقی می ماند در این سطح را تا سال 1952 تنها حذف زیر 89 درصد در سال 1978. بالا ارث نرخ مالیات رفت تا از 50 درصد در سال 1938 به 65 درصد در طول جنگ و آن افزایش یافته و به 80 درصد بین سال 1949 و 1968. که در بریتانیا ساخته شده است یک دولت رفاه و بیمه خدمات درمانی.

در سال 2020 درآمد مالیات بر کسانی که درآمد بیش از 150.000 پوند است 45%, در حالی که مالیات بر ارث در مجموعه 40 درصد است. پس از میلیون ها نفر از مردم مشغول به کار شده اند تحت فشار قرار دادند به بیکاری و بدهی های همه گیر آنها باید برای دریافت کمک.

کمک مالی برای کارگران

جهانی سقوط در تقاضا برای نفت هزینه کرده است هزاران نفر از مردم شغل خود را در دریای شمال نفت و گاز ، در اطراف 270,000 مردم بستگی دارد این صنعت است که بسیاری از مردم در مواجهه با آینده نامشخص. اما مهارت های خود را می تواند مستقر برای بهتر اهداف.

متروکه حفاری و آب های کم عمق چاه دروغ خفته در Cromarty Firth, اسکاتلند, مارس 27 سال 2020 است. سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/رابرت پری

شروع در سال 1970 دولت بریتانیا فعال استخراج نفت و گاز در دریای شمال از طریق عظیم مشوق های سرمایه گذاری و آن را همچنان به incentivise استخراج از طریق معافیت های مالیاتی. همان می تواند انجام شود به صورت دریایی و انرژی باد است که در حال حاضر به خوبی تاسیس شده است.

مهارت های قابل انتقال که اکثر کارگران در دریای شمال نفت و گاز در زنجیره تامین در حال حاضر می تواند مورد استفاده برای ایجاد بریتانیا جهانی نیروگاه دریایی انرژی باد. برای کسانی که با مهارت های متخصص بازآموزی ارائه شده می تواند.

آینده انرژی در دریای شمال? Riekelt Hakvoort/شاتر

افزایش درآمد و مالیات بر ارث در ثروتمندترین که بیشترین مسئولیت برای تغییر آب و هوا می تواند در افزایش درآمد برای تامین معیشت نفت و گاز کارگران و نوه های خود را با پرداختن به تغییرات آب و هوا. فقط به عنوان کسانی که با گسترده ترین شانه ها خواسته شد تا خود را در کمک به تلاش های جنگی بنابراین باید ثروتمندترین کمک به جوامع عقب بر گردیم روی پای خود را امروز.

نخست وزیر بوریس جانسون گفت: این بیماری همه گیر است که یک بحران ملی در تاریخ همتراز با جنگ جهانی دوم است. در سال 2020 به مردم در جشن سالگرد VE روز در طول یک ساعت دیگر نیاز است. فقط به عنوان آن را از 75 سال پیش دولت باید از کسانی که با منابع بیشتر و بزرگترین ردپای کربن – برای کمک بیشتر به این کشور سبز بازسازی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de