پورت کوکوئیتالم — وجود دارد یک جریان از مردم در حال عبور از طریق یک پورت Coqutilam پارک که کلی Robison در بر داشت عجیب و غریب از شهر بسته تمام پارک های عمومی و رشته های ورزشی در مبارزه با COVID-19.

پس از بازرسی نزدیک Robison دیدم که یک خانواده تا به حال راه اندازی یک جدول و یک خودرو پر از فولاد ماسک.

“مردم به طور مداوم رانندگی و پرداخت … بسیاری از افراد e-منتقل کند. با توجه به بانوی من صحبت کرد و به او e-منتقل و آنها را 70 دلار برای یک جعبه ماسک” Robison گفت: CTV News ونکوور.

Robison اول متوجه آنها در مکلین پارک در روز جمعه. روز بعد آنها بازگشت به راه اندازی فروشگاه, دوباره, او گفت:.

“من سعی کردم به توضیح شما می دانید که وجود دارد کمبود برای ما پرستاران و مراقبت های بهداشتی ما, و ما واقعا نباید آنها را به فروش در ما پارک, اما, آنها,” او گفت:.

Robison نبود تنها ساکن که متوجه این عملیات است.

شهردار براد غرب گفت: به عنوان به زودی به عنوان او شنیده از ساکنان در مورد آنچه اتفاق می افتد در مکلین پارک او آئین نامه اعزام ماموران به صحنه است.

“من فکر نمی کنم من همیشه در زمان من به عنوان شهردار در سراسر چیزی بسیار فاحش بنابراین غیر مسئولانه بنابراین خودخواه و انگیزه حرص و آز در زمانی که این منابع مورد نياز بهداشت حرفه ای که در حال قرار دادن خود را در خط برای همه ما” غرب گفت.

او گفت: پوشش نقره است که آیین نامه اجرایی افسران قادر به متوقف کردن خانواده و سیلی آنها را با 500 دلار جریمه اضافه کرد RCMP ابلاغ شده است.

“من فکر می کنم که این گریه برای پاسخگویی جنایی. وجود ندارد خوب به اندازه کافی بزرگ در نظر من است که می تواند متناسب فاحش رفتار,” او گفت:.

شهردار گفت: بسیاری ذهن ترا درهم میشکنند چیز این است برای پیدا کردن خانواده رفت و برگشت به پارک در روز شنبه.

“این بخشی است که فقط فک droppingly تکان دهنده در مورد این چیز تمام. این کافی نیست که آنها آن را یک بار و گرفتار شدم. آنها در واقع رفت و برگشت دوباره به همان نقطه بروید و آن را انجام دهد برای بار دوم,” او گفت:.

خانواده دیده نمی شد در پارک برای بار سوم در روز یکشنبه.

اخبار CTV تماس کوکیتلام RCMP به یاد بگیرند که اگر اتهامات خواهد بود توصیه می شود. هنگامی که یک پاسخ دریافت شده است این داستان به روز خواهد شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو