Pornhub یک جریان پلت فرم برای محتوای جنسی و مالی و به اتهام عدم حذف تصاویر و فیلم های تجاوز به کودکان و سوء استفاده جنسی در این سایت ادعا می کند آن را انکار می کند.

یک درخواست به تعطیل این سایت – که تا به حال بیش از 42 میلیارد بازدیدکننده داشته است در سال 2019 – در حال حاضر بیش از نیم میلیون امضا.

به عنوان شهرهای جهان قفل شده است و این هفته برای جلوگیری از گسترش coronavirus ، گفت: این امر به کاربران اجازه تماشای بالای آن محصول به صورت رایگان به مدت 30 روز با ترافیک خود را در حال حاضر افزایش 11.6% در سراسر جهان از این بیماری همه گیر محدود کارگران به صفحه اصلی.

“Pornhub … ارائه خواهد شد ، حق بیمه را به کل جهان در تلاش برای تشویق اهمیت ماندن در منزل و تمرین های اجتماعی فاصله در طول COVID-19 همه گیر” یک ، سخنگوی در بیانیه ای گفت.

داده ها را از این سایت نشان از یک محاکمه رایگان ارائه شده به اروپا قبل از ارائه در سطح جهانی در این هفته بود موجب 57 درصد افزایش ترافیک از ایتالیا بدترین آمار کشور اروپایی برای coronavirus 38 درصد افزایش در فرانسه و 61 درصد در اسپانیا.

همراه با بیشتر کلیک, اما آمده اند تمدید رسیدگی به شکایات در مورد تصویری-اشتراک گذاری پلت فرم و سوالات در مورد اینکه آیا همه محتوای آنلاین در دسترس است و رضایت طرفین.

Pornhub متعلق به لوکزامبورگ-دفتر مرکزی شرکت MindGeek, تکذیب اتهامات آگاهانه در حال اجرا هر گونه محتوا است که سوء استفاده جنسی و رد تماس به مقررات سخت تر.

“اقدامات ما را ما را به مراتب بیشتر تنظیم شده از هر گونه عمده کاربر تولید پلت فرم” گفت: Pornhub سخنگوی.

“هر آنچه که در ما نیست تا به طور جدی این است که مطلقا غلط است.”

او افزود که Pornhub را تکذیب کرد به عنوان “مطلقا غلط” هر گونه پیشنهاد وجود دارد شواهد از قاچاق جنسی در سایت.

منتقدان اما نگرانی در این سایت به سوء استفاده و استثمار و افزایش ترافیک می تواند باعث تشدید آن است.

“آنها در حال ساخت پول زیادی بیشتر و گرفتن مقدار زیادی ترافیک بیشتر گفت:” لیلا Mickelwait مدیر مذهبی ضد قاچاق سازمان مهاجرت گریه که نوشته شده این طومار با هدف خاموش کردن Pornhub.

“وجود دارد برای رفتن به بهره برداری وجود دارد برای رفتن به تقاضای بیشتر کاربران و پس از آن فیلم بیشتر به سایت آپلود.”

پلت فرم اجازه می دهد تا هر کسی با یک حساب کاربری برای ارسال مطالب. محتوا است و سپس بررسی توسط انسان مدیران و خودکار فن آوری.

حقوق زنان و کارشناسان خواست دولت برای مقررات سخت تر برای مقابله با سوء استفاده آنلاین و متهم ، عدم عمل به سرعت به اندازه کافی برای حذف محتوای زمانی که گزارش شده است.

“بنابراین مهم است که برای دولتها در جای خود قرار داده و اجرای قانون قوی قرار داده است که وظیفه مراقبت بر تکنولوژی, سیستم عامل,” گفت: Tsitsi Matekaire که اجرا می شود یک پایان قاچاق جنسی برنامه در حقوق زنان را برابری در حال حاضر.

Internet Watch Foundation (BIRD) است که شناسایی و حذف تصاویر سوءاستفاده جنسی از کودکان آنلاین, گفت: آن را در بر داشت 118 موارد سوء استفاده از کودکان در ، از 2017-2019 اما این تعداد کم بود و ، به سرعت حذف این محتوا است.

“هر روز سایت های که شما و من ممکن است به عنوان استفاده از شبکه های اجتماعی و یا دیگر ابزارهای ارتباطی آنها مطرح تر از مسئله سوء استفاده جنسی از کودکان از مواد Pornhub کند” گفت: BIRD سخنگوی اما هاردی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو