مقررات جدید آمده به محل این ماه که اجازه فروش amyl نيتريت شناخته شده به عنوان poppers در استرالیا داروخانه ها.

Amyl نيتريت و گسترده تر کلاس از مواد مخدر متعلق به آلکیل نیتریت قبلا غیر قانونی در استرالیا. اما poppers شد آسان برای به دست آوردن فروخته شده به عنوان “اتاق deodoriser” یا “چرم پاک کن” در فروشگاه ها و جنس در محل سالن.

Poppers استنشاق به وزوز و خفیف سر راش زیرا آنها شل کردن عضلات و رگ های خونی. آنها نیز استفاده می شود به منظور تسهیل بیشتر لذت بخش جنسی بویژه مقعد, مقاربت. آنها استراحت اسفنکتر مقعد عضلات اجازه می دهد برای ساده تر ،


ادامه مطلب: دوز هفتگی: amyl آغاز شده به عنوان یک سم پادزهر در حال حاضر یک مشترک حزب دارو


اما شما به احتمال زیاد برای پیدا کردن poppers در داروخانه ها در هر زمان به زودی – هیچ محصول هنوز به اتمام ساخت و تست و فرآیندهای ثبت نام مورد نیاز به فروش دارو در استرالیا.

هم وجود دارد تعدادی از دیگر موانع برای غلبه بر کاربران می توانند قبل از انتقال موفق به خرید poppers در داروخانه.

در ضمن معافیت باید با توجه به فروشگاه ها و مکان های که در آن poppers قبلا فروخته شده به مردم اطمینان دهد که می توانید در ادامه به آنها دسترسی داشته باشید.

که با استفاده از poppers?

ما تحقیقات اخیر دریافتند تقریبا نیمی از گی دو جنسی مردان در استرالیا استفاده کرده اند poppers در شش ماه گذشته.

زنان نیز با استفاده از poppers اما خیلی کمتر. تقریبا 10 درصد از, لزبین, دوجنسي, و عجیب و غریب زنان گزارش با استفاده از poppers در شش ماه گذشته عمدتا در احزاب است.

اکثریت (65%) از مردان ما بررسی گزارش داد که با وجود هر گونه تغییر در وضعیت حقوقی poppers آنها ادامه خواهد داد به پیدا کردن راه هایی برای به دست آوردن آنها.

تقریبا نیمی از گی دو جنسی مردان به تازگی استفاده می شود poppers. mavo/شاتر

ما در بر داشت استفاده از poppers نیست در ارتباط با افزایش خطر ابتلا به HIV.

در واقع مردانی که مورد استفاده poppers بودند احتمال بیشتری برای محافظت در برابر ویروس HIV با استفاده از قبل از قرار گرفتن در معرض پیشگیری یا دبستان (یک دارو برای جلوگیری از HIV) از مردان که استفاده نمی poppers.

Poppers نیز ممکن است نقش مهمی در کاهش خطر انتقال HIV, با کاهش خطر پارگی یا خراش در هنگام رابطه جنسی.


ادامه مطلب: است Truvada (دبستان) بازی تعویض است که به پایان خواهد رسید جدید انتقال HIV در استرالیا ؟


چه در حال تغییر است ؟

تغییرات قانونی بودند طراحی شده برای اطمینان حاصل شود که امن و قابل اعتماد داروها می تواند به فروش می رسد در استرالیا در داروخانه ها به راحتی در دسترس به شیوه ای.

این ارائه فرصت برای داروسازان به گفتگو با پتانسیل poppers کاربران قبل از خرید خود را. این بحث می تواند شامل اطلاعات در مورد عوارض جانبی و تداخلات دارویی و امن با استفاده از شیوه های.

در این مرحله معلوم نیست که آیا poppers تنها توزیع به افرادی که قصد استفاده از آن به عنوان یک تقویت جنسی, کمک, یا اینکه آیا آن را نیز در دسترس ساخته شده برای افرادی که مایل سریع بالا است.

در حکم خود درمانی کالا دولت اظهار داشت: amyl نیتریت تنها می تواند به فروش می رسد در استرالیا داروخانه “در هنگام آماده سازی برای انسان استفاده درمانی و بسته بندی شده در ظروف مقاوم در برابر کودک تعطیلی”.

Poppers در داروخانه ها به فروش می رسد که نیاز به بسته بندی مناسب. Aleksandar Karanov/شاتر

هیچ محصول را تصویب کرده است از طریق طولانی تولید, تست, ثبت نام و فرآیندهای مورد نیاز برای فروش دارو در استرالیا.

این روند چند سال طول می کشد بنابراین ما انتظار نداریم که این شکاف در بازار پر شود در آینده نزدیک.

مطمئن شوید ننگ نمی کند تبدیل به یک مانع

این مهم داروسازان ارائه اطلاعات در مورد تمام داروها در عدم قضاوت در راه است.

اما تجربه استرالیا زنان از دسترسی به قرص صبح روز بعد نشان می دهد این ممکن است همیشه نمی شود یک واقعیت است.

برخی از زنان از دسترسی به اورژانس پیشگیری از بارداری از داروسازان احساس stigmatised برای اقدامات خود را که ممکن است به جلوگیری از آنها را از خرید دارو از داروساز در آینده است.


ادامه مطلب: توجه به داروسازان در مورد چگونگی به فروش قرص صبح روز بعد


همین طور بالقوه برای انگ و تبعیض می تواند به جلوگیری از برخی از مردم از مراجعه به داروخانه برای دسترسی به poppers. آنها همچنین ممکن است در صورت عملی دیگر موانع مانند باز کردن ساعت و دسترسی به داروخانه ها.

ما نیاز به یک طرح انتقال

آن را هنوز هم غیر قانونی برای خرید poppers در مغازه ها جنس و جنسیت در محل سالن. اما معلوم نیست که آیا وجود خواهد داشت سرکوب فروش خود را در خارج از داروخانه ها در استرالیا.

در طول انتقال به دارویی poppers این فروشگاه و سالن باید ارائه معافیت به ادامه فروش poppers. این اجازه می دهد دسترسی مداوم در حالی که بازار جلب به الزامات قانونی.

این مغازه ها و سالن نیز می تواند با ارائه یک جایگزین برای افرادی که ممکن است راحت بحث خود را به شیوه های جنسی در داروخانه ها. افرادی که می خواهید اطلاعات بیشتر پس از آن می تواند اشاره باشد بر روی معلومات و همجنسگرایان-دوستانه داروساز در منطقه خود است.

پس چگونه می تواند مردم را از نظر قانونی دسترسی poppers?

خرید آنلاین از خارج از کشور یک گزینه است اگر شما نیاز به یک اسکریپت. MRProduction/شاتر

تحت استرالیا, شخصی, واردات, طرح, مردم با نسخه معتبر می توانید خرید poppers آنلاین.

اما این نیاز به پیدا کردن یک پزشک عمومی که مایل به نوشتن یک نسخه برای amyl نيتريت و قابل اعتماد در خارج از کشور داروسازی برای خرید این دارو از طریق.

Poppers استفاده شده است به عنوان یک تقویت جنسی کمک برای چند دهه. اجازه فروش آنها در داروخانه ها در اولین گام خوب است اما ما باید یک راه طولانی برای رفتن تا زمانی که آنها به راحتی در دسترس است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو