ضعیف دانش آموزان اقلیت در مدارس ویران صورت خطرات اضافه شده میان صحبت از بازگشایی کلاس های درس

کلاس های درس و سالن های ورزشی و سالن های غذاخوری در مدارس در سراسر ایالات متحده را خالی باقی مانده برای سال در حال حاضر. و با وجود برخی از مناطق شروع به بازگشایی بسیاری دیگر بسته باقی خواهد ماند که نگرانی از موعد مقرر شروع مجدد کلاس های حضوری می تواند هزینه زندگی بیشتر در این بیماری همه گیر.

محلی و ایالتی و فدرال مقامات مجادله بر سر چگونگی ایجاد مدارس امن و با نگرانی چگونه به اندازه کافی ضد عفونی کردن و تهویه مدارس. اما برای دانش آموزان کم درآمد خود را از معلمان و خانواده های بازگشت به مدرسه است خطرناک تر گزاره با توجه به سن و وضعیت ساختمان ها که به آنها باز خواهد گشت.

در یک سال 2018 گزارش به کنگره گزارش کمیسیون حقوق مدنی یافت که “کم درآمد و دانش آموزان و دانشجویان از رنگ اغلب تنزل به کیفیت پایین امکانات مدرسه” که فاقد “فیزیکی نگهداری.” این می تواند “تاثیر منفی دانش آموز, سلامت” این کمیسیون به این نتیجه رسیدند.

من را دیده اند این دست اول. به عنوان یک مدرسه سابق سرپرست و در حال حاضر به عنوان استاد دانشگاه مشغول به کار با K-12 مدرسه من دیدن بی عدالتی تجربه شده توسط برخی از ایالات متحده آسیب پذیر ترین دانش آموزان به عنوان یک استارک یادآوری از فرصت فاصله برگزاری بسیاری از عقب. نیاز آنها به حضور در مدارس نومیدانه در نیاز به تعمیر و نگهداری من از ترس است که مدارس و کلاس های درس با حضور دانش آموزان کم درآمد از رنگ می تواند تبدیل به فاصله موج دوم بیماری همه گیر.

کسری بودجه

حتی قبل از همه گیر, برخی از مدارس شد ، هنگامی که داده های گذشته جمع آوری شده در 2012-13 سال تحصیلی متوسط مدرسه بود که 44 سال است. بالا-فقر مدارس – کسانی که با بیش از 75 درصد از دانش آموزان دریافت رایگان و یا کاهش قیمت ناهار – به طور معمول در خانه و نزدیک به 50 سال است. این مهم است که پیری ساختمان مدرسه بیشتر احتمال دارد به مشکلات با درجه کیفیت آزبست و انواع دیگر سموم محیطی. مرکز ملی آموزش و پرورش آمار تخمین می زند که 19 درصد از مدارس را “رضایتبخش” تهویه.

آوردن ایالات متحده ساختمان مدرسه به استانداردهای قابل قبول خواهد هزینه US$145 میلیارد دلار در سال با توجه به شورای ملی امکانات مدرسه. این مقایسه به 99 میلیارد دلار به طور متوسط سالانه هزینه های K-12 امکانات – خروج سالانه فاصله $46 میلیارد دلار است.

دانش آموزان در پیری ناکافی مدارس به احتمال زیاد کم درآمد دانش آموزان اقلیت. این یک مشکل جدید. بازگشت در سال 1996 دفتر حسابداری عمومی منتشر شد گزارش ذکر است که مدارس در اغلب نیاز به تعمیر دارد در شهرستانها با یک اقلیت ثبت نام بیش از 50% و با بیش از 70 درصد از دانش آموزان به عنوان طبقه بندی شده ضعیف است. در عین حال در یک گزارش منتشر شده در اوایل سال جاری گائو به ذکر است که هر دانشجو هزینه های تعمیرات و ساخت و ساز باقی مانده 30 درصد پایین تر در بالا و فقر مناطق نسبت به کم فقر مناطق. بیش از 60 سال از تاریخی Brown v. هیئت مدیره آموزش و پرورش تصمیم گیری است که حکومت جدا نمی شد, برابر, بزرگ سیاه و قهوه ای و دانش آموزان هنوز هم با توجه به فرصت عادلانه.

بخشی از مشکل این است که چگونه مدارس تامین می شود که به طور معمول شامل سهم بزرگ از محلی مالیات بر املاک. به عنوان یک نتیجه غنی تر مناطق بیشتر می تواند به اندازه کافی صندوق تعمیرات و ساختمان های جدید. امکانات کافی در مدارس شهرستان – اغلب دیده می شود به عنوان یک میراث سفید, پرواز, پست, مدرسه, لغو تبعیض نژادی مشخص – آیا شواهدی وجود دارد که دانش آموزان کم درآمد از رنگ پشت سر گذاشته شده است. بسیاری از مدارس در حال فشار به بازگشایی با وجود ناکافی دولت از امکانات مدرسه برای حفاظت از سلامت دانش آموزان و معلمان. در واقع زیر اخیر سنا پیشنهاد برای مدرسه بازگشایی دو سوم از 70 میلیارد دلار بودجه ارائه خواهد شد تنها به مدارس است که بازگشایی شده است.

از دست یادگیری

این بیماری همه گیر است بر اهمیت بهداشتی و شیوه های. در مدارس این نیاز به اعتماد لوله کشی و آب تمیز در چشمه حمام و سرویس بهداشتی و سالن های غذاخوری. در ضمن موثر گردش هوا و قابل اعتماد سیستم های تهویه مطبوع می تواند کمک به کاهش آلاینده های.

این نمی حاکی خوبی برای توانایی از امکانات مدرسه طراحی و ساخته شده است از زمان های گذشته برای مقابله با خطر COVID-19.

بازگشایی امکانات قبل از نگرانی های ایمنی ساختمان در حال allayed همچنین می تواند منجر به بیش از حد غیبت برای هر دو دانش آموزان و معلمان. آن را به عنوان فقیر ساختمان مدرسه شرایط مرتبط شده اند به دانش آموزان از دست رفته مدرسه.

[شما نیاز به درک coronavirus همه گیر و به ما کمک می کند. خواندن این گفتگو را در خبرنامه.]

معضل این است که بازگشت به مدرسه به شمار برای درآمد پدر و مادر و فرزندان خود است و در عین حال یک مثال دیگر از فرصت های نابرابر برای دانش آموزان از رنگ. این کودکان برای آنها ماندن در خانه است به احتمال زیاد به تاثیر بیشتری بر روی شانس خود را از موفقیت تحصیلی است. اخیر مک کینزی گزارش تخمین می زند که حتی با پیشرفت در آموزش آنلاین, احتمال دست دادن کلی یادگیری ناشی از این بیماری همه گیر برای مدرسه راهنمایی دانشجو خواهد بود حدود 7 ماه. اما برای ایالات متحده و دانش آموزان کم درآمد از دست دادن بیشتر است – اعم از 9 ماه برای دانش آموزان سیاه پوست به 10 ماه برای دانش آموزان اسپانیایی و بیش از یک سال برای دانش آموزان کم درآمد. تحقیقات از دو دهه گذشته در حال حاضر نشان داده شده است که آموزش و پرورش با پيشرفت همراه است با ساختمان سن و نگهداری و تعمیرات – عوامل است که می تواند در حال حاضر تحت تاثیر قرار چگونه چگونه و هنگامی که دانش آموزان به مدرسه بروند.

هویج و چوب

در عین حال به رغم همه ما می دانیم که در مورد کیفیت امکانات مدرسه و تاثیر آنها بر سلامت و آموزش دانش آموزان مدارس در حال تهدید به خودداری از فدرال دلار اگر آنها نمی بازگشایی شده است. این هویج و چوب رویکرد به نظر می رسد ریشه در بهترین منافع دانش آموزان و معلمان و یا خانواده خود را. به جای مدرسه بازگشایی است به ظاهر به عنوان کلید به یک بهبود اقتصادی که ممکن است در تعیین آینده سیاسی این کشور است.

قهوه ای v. هیئت مدیره آموزش و پرورش حاکم از سال 1954 فرستاده سیاه و سفید کودکان به محیط خصمانه به عنوان کشور تلاش خود را با قطب نمای اخلاقی. به نظر می رسد که سیاه و دانش آموزان کم درآمد از رنگ ممکن است به زودی ارسال می شود به ساختمان مدرسه که برخی از تاریخ از قبل از این تصمیم. این زمان آن است که آیا می افتد با بهترین منافع خود را در ذهن در بهترین حالت قابل بحث است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net