فقیر و غنی اندونزی نمی تواند دسترسی برابر به COVID-19: آزمون این است که چرا این یک مشکل

میان نیاز فوری به صورت انبوه تست شامل گسترش COVID-19 در اندونزی مردم فقیر در چهارم-ترین-کشور پرجمعیت یک زمان دشوار برای آزمایش برای COVID-19. آن را بسیار آسان تر برای غنی اندونزیایی برای دسترسی به COVID-19 testings.

دولت اندونزی تنها ارائه رایگان testings در بیمارستان ها برای افرادی که در تماس با موارد مثبت و یا که در بازدید از مناطق پر خطر و در حال حاضر با COVID-19 علائم.

افرادی که در حال حاضر با علائم اما هیچ تماس تاریخچه واجد شرایط نیست به صورت رایگان testings. در حالی که چنین prioritisation قابل درک است داده شده و این کشور منابع محدود آن نیز منجر به دسترسی نابرابر به تست.

دسترسی نابرابر به آزمایش می تواند منجر به تأخير در تشخيص و مرگ و میر قابل پیشگیری با توجه به غیر قابل تشخیص COVID-19 در میان فقرا.

محدود و نابرابر آزمون در اندونزی

رییس جمهور فرانسه “Jokowi” Widodo دستور داده است تا پیاده سازی در مقیاس بزرگ سریع آزمون از تاریخ 19 مارس توزیع 450,000 کیت تست در سراسر کشور برای مهار این بیماری همه گیر.

همانطور که در آوریل 22, حداقل 7,135 مردم در اندونزی آلوده شده اند. این مرگ و میر به میزان 8.6 درصد است که در میان بالاترین در جهان است و این تا حدودی به دلیل کم تست نرخ.

تشخیص از طریق آزمایش های گسترده یک استراتژی کلیدی برای مهار این بیماری همه گیر. اما تنها با 184 آزمون در هر 1 میلیون جمعیت اندونزی است که در میان کشورهای با کم تست نرخ به مراتب کمتر از در سنگاپور (16,203 در میلیون) و استرالیا (17,412) کره جنوبی (11,138) یا ایتالیا (23,985).

حتی اگر آزمون برای افرادی که تا به حال تماس با کسی که با COVID-19 یا سفر از مناطق آلوده به این کشور قانونگذاران خواستار تست سریع برای 575 اعضای خود و خانواده خود را – حتی بدون پاک کردن تاریخچه تماس با موارد مثبت.

برای افرادی که مقداری پول (اما نمی تواند سوء استفاده از قدرت برای دریافت رایگان تست) آنها می توانید سریع تست در بیمارستان های خصوصی در اندونزی برای Rp770,000 (تقریبا 50 دلار آمریکا) به بیش از Rp 1 میلیون.

اندونزی مشهور پست شده در رسانه های اجتماعی که او را آزمایش کرده است منفی ها برای COVID-19. او رفت و به مرکز بهداشت و درمان برای تست سریع حتی بدون علائم است. او همچنین آزمایش خانواده رانندگان و خانواده دستیاران. Instagram

برای میلیون ها نفر از کم درآمد محکومیت این آزمون ها غیرقابل تحمل شده است.

در سال گذشته تقریبا 60 درصد از محکومیت از مولد سن یا حدود 74 میلیون نفر مشغول به کار در بخش غیررسمی با مشاغل مانند streetside فروشندگان کارگران در روز یا داخلی کارگران است. این بازی گاه به گاه کارگران به طور متوسط درآمد خالص Rp 1.3-1.5 میلیون در هر ماه

نیز وجود دارد سواب رایگان PCR تست در دسترس برای بیماران علامت دار با یک تماس و یا سابقه سفر اخیر به مناطق با خطر بالا و بدون علامت است و افرادی که در تماس نزدیک با موارد مثبت. اولویت داده خواهد شد و به بیماران علامت دار شده اند که در تماس نزدیک با موارد مثبت.

دوازده PCR آزمایشگاه امکانات در دسترس هستند در سراسر اندونزی.

خصوصی بیماران که نمی دیدار با معیارهای واجد شرایط بودن برای تست می توانید دسترسی به این تست در هزینه اعم از Rp 1.5-2.5 میلیون – و آن را حتی سخت تر برای مردم فقیر به آن دسترسی داشته باشید.

تست برای همه

دولت اندونزی نیاز به سرعت بخشیدن به سرعت خود را تست ظرفیت. بر اساس مدل سازی داده ها با استفاده از ووهان شهر در چین که در آن شیوع اولین فوران بیش از 85 درصد از COVID-19 موارد مستند نشده.

تشخیص موارد اولیه و پس از جداسازی از موارد مثبت است, موثر در کاهش انتقال و بنابراین می تواند به بهبود سلامت است.

در Vo Euganeo, ایتالیا, همه 3,000 ساکنان این شهر غنی و فقیر را مورد آزمایش قرار گرفتند با 89 موارد مثبت قرار داده و اجباری در انزوا. دور دوم آزمایش قرار داده و شش نفر دیگر در انزوا. این اقدامات ریشه کن مرگ و میر و منجر به 100% ریکاوری هستند.

توده تست و متمرکز قرنطینه شناسایی شده اند به عنوان اصلی درایور های مسطح این بیماری همه گیر منحنی در کره جنوبی کانادا و سنگاپور.

موفقیت تست توده در سنگاپور کره جنوبی و استرالیا است که بیمه خود را انعطاف پذیر سیستم های بهداشتی و نظارت پیشرفته و تکنولوژی. که ممکن است این مورد برای بسیاری از کم و متوسط درآمد کشورها از جمله اندونزی. با اینحال, آن را می فرستد یک پیام روشن در مورد نیاز فوری برای آزمایش های گسترده ای برای کنترل این بیماری همه گیر.

موثر در کاهش و انتقال از موارد بدون علامت تست باید به اکثریت جمعیت نه فقط کسانی که با معنی.

بنابراین دولت اندونزی باید پیاده سازی و اجرای تست توده به عنوان بالاترین اولویت برای همه حوزه های قضایی سراسر کشور اندونزی است.

یک افسر محلی دره های آژانس (BPBD) در دست کت و شلوار محافظ اسپری های ضد عفونی کننده در یک مسجد در میان گسترش بیماری کروناویروس (COVID-19) در Surabaya, East Java در استان است. Zabur Karuru/Antara

دولت های محلی باید گام تا

دولت های محلی باید در تلاش برای آزمایش در دسترس برای همه مردم تحت حوزه های قضایی خود را.

سورابایا در شرق جاوا در استان تعیین کرده است به عنوان مثال با ساخت سریع تست در دسترس در سراسر آن 63 مراکز بهداشت محلی.

به طور مشابه, در همکاری با یک سازمان غیر دولتی این استان جاوه شرقی توزیع شده است فوق العاده 10000 rapid test, کیت سراسر آن از حوزه های قضایی, در بالای 8,400 کیت های آزمایش از دولت ملی.

دولت ملی نیاز به اولویت بندی مناطق محلی با ظرفیت محدود به ارائه تست به صورت محلی.

دولت باید تشویق مشارکت جامعه در توده تست. باید آن را ارائه صحیح و مداوم اطلاعات در مورد آزمایش شامل چه زمانی و در کجا برای دریافت تست شده است.

دولت نیز باید در رسیدن به آسیب پذیر به حاشیه رانده شده و محروم اقتصادی جمعیت به طوری که آنها می توانید تصمیم گیری آگاهانه در مورد شرکت در جرم تست.

برای مبارزه با ویروس ما نیاز به صفحه نمایش آن را از طریق آزمایش های گسترده و جداسازی افراد آلوده به آن را متوقف کند ،

به عنوان ویروس است نه تبعیض بین افراد بر اساس وضعیت اجتماعی و اقتصادی دسترسی به تست نیز باید برابر ساخته شده در سراسر جمعیت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de