Pompeo می گوید هیچ چشم کره شمالی, واقعی, خطر قحطی در کشور

کره شمالی رسانه های گزارش نشده است, کیم در محل پس از او ریاست یک جلسه در آوریل 11, تحریک حدس و گمان خود را در مورد سلامتی و افزایش نگرانی ها درباره بی ثباتی در هسته ای کشور است که می تواند بر دیگر شمال کشور آسیایی و ایالات متحده است.

“ما را دیده اند او را. ما نمی هر گونه اطلاعات به گزارش امروز ما در حال تماشای آن از نزدیک” Pompeo گفته فاکس نیوز پس از اینکه از او خواسته در مورد گزارش های ضد و نقیضی در مورد کیم سلامت.

Pompeo گفت که ایالات متحده نیز وضعیت را به طور گسترده تر در کره شمالی که از مرز چین با توجه به ریسک ارائه شده توسط coronavirus.

“وجود دارد یک خطر واقعی است که وجود دارد خواهد بود یک قحطی یک کمبود مواد غذایی در داخل کره شمالی, بیش از حد,” او اضافه شده است. “ما در حال تماشای هر یک از کسانی که همه چیز را از نزدیک و از آنها به عنوان یک تاثیر واقعی در ماموریت ما این مجموعه که در نهایت denuclearize کره شمالی.”

مقامات در کره جنوبی و ایالات متحده گفته اند که کیم ممکن است اقامت در کره شمالی ساحلی رفت و آمد مکرر از ونسن برای جلوگیری از قرار گرفتن در معرض جدید کروناویروس و ابراز شک و تردید در مورد گزارش های رسانه ای که او تا به حال به نوعی از بیماری های جدی.

آنها احتیاط این است که کیم سلامت و محل اسرار حفاظت و اطلاعات قابل اعتماد دشوار است برای به دست آوردن از مرموز در کره شمالی.

در شنبه مبتنی بر کره شمالی نظارت بر پروژه 38 شمالی گفت: تصاویر ماهواره ای نشان داد چه بود اعتقاد بر این بود کیم شخصی قطار پارک شده در ایستگاه های مادی و معنوی خود را برای استفاده در ونسن در آوریل 21 و 23.

تصاویر جدید گرفته شده در روز چهارشنبه نشان داد یک قطار در همان موقعیت بود اما مشخص نیست که آیا آن را به حال شده است وجود دارد از هفته گذشته 38 شمالی گفت:.

روز سه شنبه یکی دیگر از کره شمالی-نظارت بر وب سایت, NK, PRO, گزارش تجاری است که تصاویر ماهواره ای نشان داد قایق اغلب توسط کیم منتقل شده بود در الگوهای پیشنهاد او و یا همراهان خود را ممکن است در منطقه ونسن.

38 شمال گفت که در آن تصاویر جدید قطار نیست به نظر می رسد آماده برای عزیمت به عنوان موتور دیگر می تواند دیده می شود پارک شده در کنار آن جنوبی تا پایان.

آن گفت: این قطار حضور را ثابت کند Kim حضور اما ایستگاه محفوظ می باشد استفاده از منحصر به فرد کیم خانواده “وام وزن به گزارش های متعدد که کیم بوده است ماندن در منطقه ونسن.”

Pompeo گفت: بعد از وزارت امور خارجه کنفرانس خبری در ایالات متحده ادامه خواهد داد به تمرکز بر کره شمالی denuclearization, “مهم نیست که چه میباشیم وجود دارد.”

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ملاقات کیم سه بار در سال 2018 و 2019 در تلاش برای متقاعد کردن او را به یک سلاح هسته ای برنامه است که تهدید ایالات متحده است. در حالی که مذاکرات متوقف شده است تهمت است ادامه داد: تگرگ کیم به عنوان یک دوست.

Pompeo نداد در خطر قحطی در کره شمالی اما کره شمالی هیئت اقتصادی بود که با توجه در پکن در این هفته به بحث در مورد منابع غذایی و مسائل مربوط به تجارت به عنوان شیوع کروناویروس به شدت مختل کشور در تامین مواد غذایی مردم ارتباط مستقیم با آگاهی از این وضعیت به رویترز گفت.

فقیر و منزوی کره شمالی است در معرض ابتلا به کمبود مواد غذایی. به عنوان بسیاری از 1.1 میلیون نفر در قحطی از 1990s با توجه به کره جنوبی تخمین می زند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de