Coronavirus SARS-CoV-2 باعث می شود که بیماری COVID-19 آلوده نزدیک به نیم میلیون نفر از مردم گرفته شده و زندگی بیش از 21,200.

هیچ فرد در استرالیا است که بیشتر واجد شرایط برای صحبت در علوم این جهانی و همه گیر از پروفسور پیتر دوهرتی. استاد Doherty اهدا شد جایزه نوبل پزشکی در سال 1996 کار خود را مطالعه سیستم ایمنی بدن است. این Doherty موسسه در حال حاضر در خط مقدم تحقیقات در استرالیا در coronavirus نام خود را خرس.

در این قسمت از سیاست با میشل Grattan استاد Doherty مورد خاص از این بیماری همه گیر از جمله چگونه کنترل این بیماری همه گیر متفاوت است که از بیماری های دیگر:

“این یک مشکل برخورد با یک عفونت تنفسی,” او گفت:.

“آن را متفاوت از ایدز است. همه ما می تواند تغییر راه ما در رفتار جنسی حس, اما ما نمی تواند تصمیم بگیرد نه به نفس. و پس از آن بسیار مهم است که ما در حفظ و اجتماعی که فاصله حق در مقابل ذهن ما است. در واقع یکی از بهترین قطعه از مشاوره من دیده ام که فکر می کنم [اگر] شما در حال حاضر آن را کردم و شما نمی خواهید به انتقال آن را به هر کس دیگری. و اگر شما فکر می کنم که شما از خودتان محافظت کنید. “

دانشمندان از Doherty موسسه بودند که برای اولین بار با موفقیت رشد 2019 رمان coronavirus (COVID-19) از یک نمونه بیمار. به گفته پروفسور Doherty یک COVID-19 واکسن می تواند در عرض 12 تا 18 ماه.

“وجود دارد نگرانی از آزمایش با قبل از سارس و ویروس MERS در حیوانات آزمایشگاهی…که برخی از فرمولاسیون واکسن می تواند شما را به آنچه ما تماس بگیرید و کمی از immunopathology و حتی این بیماری را بدتر می کند,” او گفت:.

“بنابراین ما باید مراقب باشید با واکسن. اما نیز وجود دارد شواهد خوبی است که یک
امن سارس واکسن به خوبی کار می کرد در میمون ها. با هدف قرار دادن همان پروتئین اولین COVID-19 واکسن محصول از دانشگاه کوئینزلند در حال حاضر به حیوانات آزمایشگاهی.”

گوش دادن به پادکست برای بیشتر از استاد Doherty از جمله چگونه تحقیقات خود را و موسسه گسترش واکسیناسیون تلاش چگونه این ویروس در بدن تاثیر می گذارد و آینده بحران است.

جدید به پادکست?

پادکست ها اغلب بهترین لذت می برد با استفاده از پادکست برنامه. همه اپل با اپل پادکست برنامه در حال حاضر نصب شده و یا شما ممکن است بخواهید برای گوش دادن و اشتراک در برنامه دیگری مانند Pocket Casts (اینجا را کلیک کنید برای گوش دادن به سیاست با میشل Grattan در Pocket Casts).

شما همچنین می توانید آن را بشنوند در Stitcher, Spotify و یا هر یک از برنامه های زیر. فقط انتخاب یک سرویس از یکی از کسانی که ذکر شده در زیر و کلیک بر روی آیکون برای پیدا کردن سیاست با میشل Grattan.

Listen on Apple Podcasts

Stitcher Listen on TuneIn

Listen on RadioPublic

اضافی صوتی

یک لیست از راه برای مردن, Lee Rosevere از موسیقی رایگان بایگانی.

تصویر:

دیو شکار/AAP

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو