شروع سال با رهبری نشت دیده خواهد شد توسط بسیاری از افراد به ویژه کسانی که آمار bushfires به عنوان اتباع بودن به خصوص افراط است.

اتباع رهبر و معاون نخست وزیر مایکل مک کورمک می پذیرد به همان اندازه اما اشاره او آغازگر آن رفتار بد.

“ما نباید صحبت شده است در مورد خودمان. این بود که هرگز از من ساخت و یا انجام. و ما باید صرف تمام روز نه فقط کسانی که ساعت اما تمام روز را منعکس فقط آنچه صورت گرفته در این تابستان” او می گوید سیاست پادکست.

مک کورمک همچنین می گوید او حمایت Bridget مکنزی “تمام راه” از طریق ورزش rorts جنجال و او دوباره می ایستد و با او تصمیم گیری است.

رهبر ملی خود دفاع جدید frontbench خط تا در برابر انتقاد است که آن را کوتاه در زنان مانت قوی زمین در حمایت از زغال سنگ و رد ادعای او شده است بیش از حد نامرئی و یک رهبر ضعیف.

متن (ویرایش شده برای وضوح)

میشل Grattan: این اتباع را به حال خود بدترین هفته پس از بارنابی جویس ترک به عنوان رهبر در اوایل سال 2018 در میان یک رسوایی در اطراف زندگی شخصی او.

روز یکشنبه اتباع معاون رهبر Bridget مکنزی بود مجبور به ترک کابینه در ورزش rorts امر است. دو روز بعد مایکل مک کورمک مواجه رهبری چالش از جویس که استدلال می کرد که اتباع نیاز به یک صدای قوی تر. در بین وزیر کابینه مت Canavan استعفا از frontbench برای حمایت از جویس.

مایکل مک کورمک جان سالم به در برد اما همکاران او خواهد بود به تماشای با دقت که آیا او می تواند خود را بهبود سبک رهبری و مهم در بالا بردن حزب مشخصات. معاون نخست وزیر پیوست ما امروز برای بحث در مورد رویدادهای این هفته و آینده است.

و لطفا چشم پوشی از برخی از زنگ زنگ در طول این مصاحبه.

مایکل مک کورمک, آیا شما مبارزه برای Bridget مکنزی که در پایان پس از استعفا در فنی از عدم افشای عضویت ورزشی سازمان و یا آیا شما قبول اجتناب ناپذیر است که او مجبور به ترک ؟

مایکل مک کورمک: من پشتیبانی Bridget مکنزی تمام راه را از طریق میشل و من می دانم ورزشی کمک های مالی برنامه یک برنامه خوب, من می دانم که تحویل آن را تا به حال به خصوص برای منطقه استرالیا و, میشل, بریجت به حال وزرا اختیار بیش از این کمک های مالی. او که اعمال اختیارات وزرا در حالی که در هیئت مدیره مشاوره و توصیه های داده شده به او توسط ورزشی استرالیا ، و تصمیم گیری شد و همه واجد شرایط پروژه. تمام تصمیم گیری های او ساخته شده بودند واجد شرایط. من حمایت خود را. من همیشه پشتیبانی Bridget او بسیار خوب معاون رهبر و ما در شرایط بسیار بسیار خوبی است.

MG: اما شما نمی تواند او را نجات دهد در پایان. شما نمی تواند او را نجات دهد.

MM: او استعفا داد. او استعفا داد. او را درک و قبول این واقعیت است که ونگرتا رس هدف عضویت در باشگاه شده بود قرار داده و بر روی ثبت نام اینجا و از منافع و انجمن هایی که او تا به حال. و متاسفانه به عنوان به شما می گویند در این فنی از او پذیرفته که فیل Gaetjens وزیر PM&C نخست وزیر و کابینه در بر داشت که این یک نقض آشکار از وزرا استاندارد. و پس Bridget پذیرفته شده است که این مورد بود و استعفا داد.

MG: در حال حاضر خود را معاون جدید دیوید Littleproud شب دیگر نشان می دهد که رویکرد به ورزش کمک های مالی با حزب نویسی رنگ صفحه گسترده و مانند آن بود بیش از حد حزبی. چگونه است که مربع با دفاع خود را که شما فقط ساخته شده که توزیع شد همه مناسب?

MM: Bridget همچنین روشن ساخته است که او تا به حال دیده نشده که سند به عنوان من درک می کنم. و در حالی که بله وجود دارد colour coded سند که به نحوی در بر داشت راه خود را به ABC ورزشی استرالیا توصیه هایی است که Bridget مکنزی دریافت او مطمئن ساخته شده بود که 8 درصد بیشتر تخصیص به کار کرسی از اول به او داده شده توسط ورزش استرالیا.

بنابراین وجود دارد هیچ تعصب نشان داده شده در برابر کار صندلی. و من می دانم که Anthony Albanese کارگری رهبر کاترین کینگ و دیگران تصدیق و به رسمیت شناخته شده این واقعیت است که خود را به رای دهندگان بزرگ دریافت کمک های مالی. و در واقع حتی رهبر مخالفان تشکر سناتور مکنزی برای تخصیص بودجه به Grayndler رای دهندگان به عنوان من درک می کنم.

MG: چگونه انتظار دارید استرالیایی در مناطق که در حال احاطه خشکسالی در حال حاضر با آتش سوزی, واکنش به حزب ملی غرقه شدن در رهبری نشت در همان روز که مجلس اختصاص داده شده بود به قربانیان و قهرمانان این bushfires?

MM: و آن را باید اختصاص داده شده به طور کامل و تنها. ما نباید صحبت شده است در مورد خودمان. این بود که هرگز از من ساخت و یا انجام. و ما باید صرف تمام روز نه فقط کسانی که ساعت اما تمام روز را منعکس فقط آنچه صورت گرفته در تابستان امسال و برای کسانی که بیش از 30 نفر برای کسانی که داوطلب آتش نشان که جان خود را از دست داده ام.

ما افتخار و تشخیص آنها را در یک راه مناسب. و زندگی که از دست رفته اند خواهد بود برای همیشه به عنوان یک روز تاریک در استرالیا تاریخچه – بسیار تیره روز. و ما باید با تمرکز بر روی آن است. ما باید با تمرکز بر خشکسالی. ما باید در ادامه بوده است. که همیشه تمرکز من میشل من هرگز تحت تأثیر از این واقعیت است که بله خشکسالی در حال انجام است و بله bushfires شده اند بسیار بد است. که همیشه تمرکز من.

و در واقع من نمی حلقه در اطراف هر عضو از آنجا که من در جلسات مهم روز قبل. ما تا به حال حدود هفت ساعت از جلسات وزارت از جمله شش نفر از کابینه قبلی در روز است. و من بسیار گره خورده است تا با تمرکز بر چرا مردم در واقع فرستاده من در اینجا به انجام این کار برای آنها. به بحث در مورد خشکسالی به بحث در مورد آتش سوزی, و از همه مهمتر به آمده تا با بهبود و تلاش های امدادی و پاسخ درست برای مردم استرالیا که من خدمت است و ما به عنوان حزب ملی اعضای خدمت می کنند.

MG: در حال حاضر شما گفت که شما نمی فکر می کنم بارنابی جویس را به چالش خواهد دوباره.

MM: او گفت که او نمی خواهد.

MG: در واقع من شنیده ام به شما می گویند شما همچنین معتقد پری دندان در حالی که برای.

MM: هیچ من نمی. خوب سوال قرار داده بود به من آیا شما هنوز هم بر این باورند در دندان پری ؟ و متاسفانه کسی که در حال گوش دادن به پخش ارسال یک ایمیل دیروز گفت: خود را فرزند جوان شد و سپس سوال که چرا دندان پری بود که واقعی نیست. و برای همه کودکان, گوش دادن, قرار دادن دندان های خود را تحت یک کمی انگشتانه و شما ممکن است دریافت سکه از پری دندان. که واقعا مهم است.

MG: اما درس تاریخ این است که هنگامی که یک طالب چالش او این است که به احتمال زیاد برای به چالش کشیدن دوباره. آیا شما گفت که Nats متفاوت از سایر احزاب در این زمینه ؟

MM: خوب, من امیدوارم که ما رسم یک خط در زیر این و در حرکت است. آن را بسیار مهم برای منطقه ای استرالیا. آنها باید بدانند که ما نمی آیند در اینجا به خودمان خدمت کنیم به اینجا می آیند به آنها خدمت می کنند. این نوع از چیزی است که واقعا آن را در مورد قدرت این مورد زیاده روی. نگاه به عنوان Barnaby گفته خود جوش بوده است lanced. او از این واقعیت است که او در حال حاضر به حمایت از من و به حمایت از حزب ملی. او نیاز به نگه داشتن کلمه خود را و من مطمئن هستم که او را به نگه داشتن کلمه خود را.

MG: وجود یک حرکت به یک حکومت که توقف تصادفی نشت تلاش است.

MM: شبیه به کارگری و احزاب لیبرال.

MG: شما در حمایت از این اگر چه بارنابی جویس مخالف آن جای تعجب نیست. آن را به جلو و روند چه خبر ؟

MM: خوب این مهم نیست برای من. این یک موضوع برای حزب و حزب را مدیریت.

MG: این است که کمیته مدیریت و یا…

MM: خواهد بود که اجرایی فدرال.

MG: بنابراین آنچه که فرایند بود که از آن می رود از طریق اجرایی فدرال و سپس پارلمانی حزب ؟

MM: من می توانید تصور کنید که احتمالا این مورد بله.

MG: و آیا شما فکر می کنم…

MM: من تا به حال هیچ چیزی برای انجام با این راه. این یک پیشنهاد آورده جلو. در واقع این یک پیشنهاد مطرح شده در نشست سال گذشته پس از ما در انتخابات برای جلوگیری از گمانه زنی های رسانه به عنوان “وجود خواهد داشت یک نشت نمی خواهد وجود داشته باشد نشت?”. و یک مورد وجود دارد در من فکر می کنم آن را در مورد دسامبر 2018 در اطراف در مورد آخرین مجلس نشسته, هفته, که در آن در سرمقاله دیدگاه نوشته شده در آذر, روزنامه سپس چراغ ظهور و اعتقاد به این واقعیت است که وجود دارد ممکن است نشت در آنجا که دیده می شود به عنوان killing season, و چنین الکی اتهامات و یا پیشنهادات مطرح شد اما پس از آن مجموعه ای از خرگوش در حال اجرا است. و البته پس از آن ما تا به حال این همه گمانه زنی های رسانه و نباید آن را مورد بوده است ، این مورد را باید در حال حاضر.

و شما می دانید ما ترسیم یک خط در زیر آن است. من در حال حاضر خودم را برای رهبری سه بار در فوریه 2018 زمانی که بارنابی جویس استعفا داد و فقط پس از انتخابات زمانی که ما برنده در ماه مه سال گذشته دوباره این هفته است. سه بار در کمتر از دو سال. من فکر می کنم که نشان می دهد که حزب پشتیبانی از من. ما نیاز به حرکت می کند.

MG: ائتلاف, حزب, اتاق بحث در روز سه شنبه نشان داد که حزب ملی rebels, اگر ما می توانیم آنها را که…

MM: من در آن مرحله خاصی از حزب ، اسکات موریسون و من رفته بود به دیدار خانواده های bushfire قربانیان. بنابراین من نیاز به محل که در تاریخ ثبت است. من در این بحث در مفصل حزب ،

MG: اما شما بدیهی است که در سراسر آن. و آنها نشان داده اند که آنها را مقاومت در برابر سخت هر nuancing دولت تغییر آب و هوا سیاست…

MM: که ما در زمان به انتخابات.

MG: آیا شما قبول هر گونه تغییرات ؟ آیا شما شخصا قبول هر گونه تغییر در این سیاست به عنوان دولت روش بعد از انتخابات ؟

MM: ما همیشه نگاهی به آنچه ما انجام می دهند و چگونه ما آن را انجام می دهند و البته خلق و خوی از کشور است. این چیزی است که ما را منتهی به انتخابات سال گذشته است. و البته این چیزی است که ما انجام تمام زمان. وجود دارد امیدوارم مدت زمان طولانی در حال حاضر و بعد از انتخابات. اما سیاست هایی که ما در زمان به انتخابات تایید شده بودند توسط مردم استرالیا است. و به همین دلیل ما حفظ دولت است. به همین دلیل ما تصمیم گیری در کابینه و به همین دلیل است که ما هنوز هم نگه خزانه نیمکت به این دلیل که اکثریت مردم استرالیا می خواستند ما را برای ادامه حکومت و از طرف آنها. و این چیزی است که ما انجام دهد. ما در زمان ما اقدام آب و هوا سیاست به انتخابات و مردم استرالیا تایید ما و تایید آن سیاست ها.

MG: اما همانطور که می دانید وجود دارد دیدگاه های مختلف به ویژه در نقاط مختلف کشور است.

MM: البته.

MG: آیا شما حداقل درک ديدگاه غرب لیبرال که می خواهند بیشتر انجام می شود در تغییر آب و هوا یا آیا شما فکر می کنم آنها به سادگی اشتباه است ؟

MM: من درک می کنم نظرات خود را.

MG: اما شما اصلا موافق با کسانی انداز?

MM: آنچه که ما نیاز به پر جنب و جوش بخش منابع و من واقعا خوشحالم که صبح امروز اعلام کردم که کیت پیت خواهد بود وزیر منابع در شمال استرالیا. البته با اضافه کردن آب به آن نمونه کارها و همچنین, اما واقعا خوشحال است که او را به ادامه حمایت قوی برای ما در بخش منابع که متی Canavan اتحاد و پشتیبانی برای مدت طولانی.

MG: در حال حاضر کیت پیت یک حامی قوی از قدرت هسته ای است. چه نگرش خود را به هسته ای?

MM: ما تا به حال یک کمیته به دنبال این رهبری تد اوبراین. از آن ساخته شده است پیشنهادات مختلف به عنوان به که در آن ما نیاز به یک ترکیب انرژی, اما از آن است که حمایت هر دو حزب. منظورم این است که به یک حزبی رویکرد به چیزی شبیه به این برای مجلس خواهد بود و در همه صداقت, احتمالا اتلاف وقت به دلیل آن را فقط می تواند بسیاری از اختلاف میان مجلس اجازه دهید به تنهایی مردم استرالیا است.

MG: در حال حاضر در خود تجدید سازمان است که شما و نخست وزیر اعلام کرد شما هنوز هم تنها یک زن در خود frontbench و او همچنان در دستیار وزیر موقعیت و در عین حال انتخابات تولید چندین جدید زنان در مجلس ، نمی خواهد زنان حامیان در مناطق نا امید خواهد شد با این شکست به زنان بیشتر در frontbench? و پیامی است که در اتباع این یک مورد انتظار خود را به نوبه خود برای ارتقاء به جای یک اصل شایستگی?

MM: من خوشحالم که سام مک ماهون از سرزمین شمالی, سوزان مک دونالد از کوئینزلند Perin دیوی از نیو ساوت ولز و در واقع آن وبستر از مجلس نمایندگان صندلی Mallee همه گرفته شده جای خود را در مجلس. اما آنها اعضای جدید و من تنها شده است در اینجا یک ماده از ماه و من باور نمی کنم که کسی باید محوری به یک مقام وزارت اجازه دهید به تنهایی دولت در چند ماه اول به عنوان یک نماینده مجلس. آنها باید برای خدمت به جوامع که فرستاده آنها را در اینجا به کانبرا به انجام این کار است. آنها باید قادر به اطمینان حاصل شود که آنها مردمی که نمایندگی درست است. و نگاه آنها بسیار با استعداد زنان است.

و البته میشل Landry and Bridget مکنزی آنها هر دو در وزارت من با هم قرار داده. من تا به حال هر دو از زنان در موقعیت های وزارت. و به فکر می کنم که حزب ملی رفته از دو به شش زن در یک انتخابات واقعا مهم است. و من فکر می کنم که می گوید همچنین چیزی در مورد راه من رهبری حزب و این راه من است که من گرفته ام حزب ملی رو به جلو است. و من مطمئن هستم که آنها را به عنوان به شما می گویند خود را به نوبه خود. آن را به شایستگی بر اساس میشل من همیشه اعتقاد بر این است که شما باید به گرفتن پوزیشن بر اساس شایستگی. بله البته جنسیتی جای خود را دارد. بله, البته, جغرافیا جایگاه خود را در وزرا تصمیم گیری. اما شما باید قادر به انجام این کار است. و من مطمئن هستم که آن دسته از زنان که من ذکر و دیگران علاوه بر دریافت نوبت خود را در نهایت.

اما آن را یک برش و محوری بازی این سیاست است. و ما باید بهترین خدمت به مردم در موقعیت های وزارت و اطراف که کابینه جدول. من واقعا خوشحال و با افرادی که انتخاب شده است به آن دسته از وزرای مواضع حزب ملی. و من مطمئن هستم که آنها را در خدمت استرالیا به خصوص در منطقه استرالیا به خوبی جلو می رویم.

MG: به بازگشت به منابع منطقه دولت قبل از انتخابات وعده داده شده یک پرس و جو به این که آیا یک coal-fired power station شد عملی در مرکزی کوئینزلند.

MM: در بیلیس کرسردس بله.

MG: که در آن است که تا به, و آیا شما می خواهید برای دیدن چنین پروژه eventuating اگر ممکن است ؟

MM: خوب, من فکر می کنم آن می تواند خوب باشد چرا که آنچه ما می خواهیم انجام دهیم این است که مطمئن شوید که منابع غنی در منطقه و در اطراف گلدستون است که به خوبی سرویس های انرژی نیاز دارد که فوق العاده پورت شهرستان در حال رفتن به نیاز به رفتن به جلو. بندر در گلدستون با شکوه تسهیلات. فعالیت در آن بندر بسیار مهم است نه فقط مرکزی کوئینزلند اما در واقع دولت و ملت است. بنابراین ما می خواهیم به مطمئن شوید که آن را به انرژی نیاز دارد. این کالینزویل پروژه پیشنهاد باید آن را تیک تمام جعبه و من می دانم که در آن است که از طریق سخت گیری در لحظه و مطمئن شوید که به اندازه کافی آن را به تصویب است که این آزمون. آن را به تصویب کسانی زیست محیطی به بار آورده است. البته وجود دارد دولت مفاهیم نیز هست.

اما باید آن را اندازه گیری تا, من فکر می کنم آن می تواند یک چیز بزرگ برای گلدستون. و این چیزی است که آن را با هدف. این چیزی است که آن را بر اساس. ما در Tomago تال در بالا و اطراف آن منطقه نیو ساوت ولز است. گاهی اوقات آن را تا به بار ریختن و نه لزوما کامل خروجی از آنجا که ما رو بیش از حد قدرت در نیو ساوت ولز. ما نیاز صنایع ما ما ما نیاز کارخانه های در حال اجرا می شود در کامل با مته سوراخ کردن. ما باید قادر به نوبه خود در چراغ ما باید قادر به نگه داشتن چرخ های این کشور تبدیل. ما فقط می توانید انجام دهید که اگر ما قابلیت اطمینان در این بخش است.

قیمت نیز مهم است و به همین دلیل من طرفدار زغال سنگ. به همین دلیل من یک حامی از منابع بخش. و شما فقط زغال سنگ $62 میلیارد دلار از صادرات می پردازد که برای بسیاری از مدارس دولتی و بیمارستان های دولتی 55,000 شغل. بسیاری از مردم از صبح قرار داده و یک لباس و رفتن به کار در این بخش – آنها باید این فرصت را برای آینده ای بهتر را برای خود و خانواده خود را. و البته نه به ذکر است دو سوم از نیاز ما به انرژی هستند که از ذغال سنگ است. پس از آن بخش مهمی از منابع ما در بخش از نیازهای انرژی ما و ملت ما است.

MG: خوب است که بسیار قوی زغال سنگ بیانیه. و یکی از مسائل در…

MM: نرم افزار-شغل بیانیه به عنوان میشل اگر برای شما مهم نیست من فقط میگم که.

MG: یکی از مسائل در رهبری مسابقه بود که اتباع باید قاطعانه تر در درون دولت و درون مردم است. آیا شما را به آن نقطه خواهد شد و این حزب بود صحبت کردن با صلابت بیشتری در آینده ؟

MM: من همیشه صحبت کردن. من سخنرانی مراسم تحلیف به این جای من گفت: من نمی خواهد سکوت وقتی که من باید به صحبت می کنند. اما من فکر می کنم گاهی اوقات بیش از حد شما نیاز به کسانی که بحث در پشت درهای بسته. و من تا به حال موفقیت های بزرگ در ساخت مطمئن شوید که ما باید زیرساخت صرف است که ما نیاز به صورت منطقه ای در استرالیا. و من تا به حال آن بحث و گفتگو در پشت درهای بسته در زمان با Malcolm Turnbull, در زمان, با اسکات موریسون و من تا به حال برخی از خوب برنده در طول راه. فقط به خاطر شما ممکن است دریافت خون از بینی یا خون بینی در پشت درهای بسته به این معنا نیست که می گویند شما نیاز به بیرون آمده که هنوز هم بریزد پایین بینی خود را برای خودتان و یا شخص دیگر. و همیشه نمی نیاز به دانستن آنچه که می رود در زمانی که شما با داشتن آن جلسات مهم در بحث نیازها و می خواهد از منطقه ای در استرالیا یا در واقع استرالیا به طور کلی.

من می دانم که آن را ممکن است برآورده رسانه ها و این ممکن است شما گرفتن یک تیتر, اما من می خواهم به جای یک پروژه برای یک منطقه ای از شهر یا مرکز از یک صفحه شش در تیتر برجسته روزنامه در شهری استرالیا. من ترجیح می دهم که هر روز از هفته است. من در اینجا ارسال به دریافت و تحویل به انجام کارها. و من می دانم که من انجام شده است که.

MG: شما احتمالا پیدا کردن آن کمی برآمدگی همه انتقاد که ساخته شده از رهبری خود را در گذشته و در حالی که کمی. اما آیا شما فکر می کنم شما نیاز به ساخت هر گونه تغییر در راه شما انجام کار خود را ؟

MM: من فکر می کنم ما همیشه می توانید یک نگاهی به خودمان و فکر می کنم در مورد چگونه شما می توانید همه چیز بهتر است. من کامل نیست هرگز پیشنهاد من بود.

MG: پس چه کار می کنید ؟

MM: من قطعا کار در ساخت مطمئن شوید که ما حتی بیشتر منطقه ای تحویل برای استرالیا. نتایج بیشتر برای منطقه ای استرالیا. آنچه من می خواهم به انجام این سال است ساخت سد. من نا امید شده در دولت را به عدم همکاری در این زمینه من خیلی خوشحالم که من تاسیس ملی آب شبکه. من کار به خوبی با نیو ساوت ولز و کوئینزلند به انجام درست آن. قانون اساسی قوانین دیکته است که بخشی از بازی بزرگ در این. و من فکر می کنم استرالیا عمومی می خواهد به دیدن بیل در زمین و بولدوزر مشغول کار بر روی سایت های که در آن سد شده اند پیش بینی و پیشنهاد شده برای بیش از حد بسیاری از سال در حال حاضر. بنابراین من به دنبال به جلو به دیدن بولدوزر در زمین در Stanthorpe در کوئینزلند. که Emus باتلاق سد در حال رفتن به, من فکر می کنم کاتالیزور برای بیشتر زیرساخت های آب آمده است.

MG: و مردم را از دیدن بیشتر از شما در مناطق و یا آیا شما فکر می کنم…?

MM: من فکر نمی کنم شما می توانید ببینید هر بیشتر از من در مناطق, من تمام وقت وجود دارد. اما من به شما بگویم یک چیزی که من نمی میشل و من نمی همیشه لزوما بانک ها از دوربین های با من. دوربین خدمه زیر را در امتداد پشت. و من فکر می کنم که در خدمت من خیلی خوب است. و در واقع علاوه بر این جوامع است که ما سعی می کنیم به بهترین خدمت می کنند در طول bushfire فصل است. رفتم و بازدید بسیاری از کسانی که تخلیه مراکز جوامع که در آن مردم خود را از دست داده و خانه و مزارع خود را کسب و کار و من فکر می کنم آنها واقعا درک این واقعیت است که من نمی باید کانال 9 و کانال 7 و هر دوربین دیگر خدمه انتهایی همراه پشت برای این عکس فرصت است.

من به شما بگویم آنچه که آنها از من خواست برای یک مشاور مالی, زمانی که آنها از من خواست برای یک مشاور به طور کلی برای کمک به سلامت روان خود را زمانی که آنها از من خواست برای ADF پشتیبانی و یا یک پاپ آپ برای خدمات انسانی من قادر به حلقه وزیر وجود دارد و پس از آن و ارائه آن را اگر نه در عرض چند ساعت در روز. و این نوع از تحویل که من فکر می کنم منطقه ای استرالیا خیلی ترجیح می دهند از دیدن یک وزیر یا یک معاون نخست وزیر, در واقع, که, بله, می شود یک خط با شتاب در شش ساعت بولتن اخبار, اما پس از آن ارائه نمی دهد که ژنراتور یا که مشاور همه که برای حمایت از جوامع خود را زمانی که آنها در پایین ترین جزر.

MG: فقط در نهایت قبل از ما آمد برای این مصاحبه من شنیدن یک زن در تلویزیون از جایی در سواحل جنوبی گفت که آن را بسیار دشوار است در واقع به خدمات یکی مورد نیاز است. پیشنهاد این بود که زمانی که شما نمی باید هر گونه منابع پس از رفتن را از طریق این bushfire انجام تمام چیزهایی که شما باید انجام دهید برای دریافت این خدمات بسیار مالیات. آیا شما فکر می کنم که تلاش بازیابی رفتن هموار و یا دولت نیاز به انجام بیشتر از آن مردم می توانید از طریق بوروکراسی و آنچه آنها نیاز دارند ؟

MM: هر کس را به آنچه آنها می خواهند درست زمانی که آنها آن را می خواهم و به خصوص دشوار است برای کسانی که از دست داده ام همه چیز را از لباس آنها با پوشیدن . و بسیاری از آنها دارای سطوح مختلفی از نا امیدی. من می دانم که صحبت کردن با برخی از افرادی که می خواهم همه چیز را از دست آنها هنوز هم در خوش بینانه است. و کسانی که شاید تا به حال شده فقط کمی لمس آتش سوزی بسیار عصبانی هستند و بسیار نا امید. بنابراین حالات متفاوت به عنوان به که در آن شما رفت. بله, ما می توانیم و ما انجام داده ایم همه چیز مثل انسان ممکن است برای دریافت کمک به جایی که آن را بیشتر مورد نیاز است. اما سازمان های خیریه نیاز به بازی بخشی در حال کمی سریعتر. بله دولت انجام بیش از حد. و ما تا به حال بسیاری از درس های آموخته شده از این تابستان.

و من مطمئن هستم که کمیسیون سلطنتی و بررسی که در نیو ساوت ولز در حال انجام و و و کشورهای دیگر را به عنوان من مطمئن هستم که ما می خواهیم نگاهی به برخی از برخی از دروس از تابستان امسال و در محل قرار داده و اقدامات لازم برای اطمینان حاصل شود که در آینده وجود دارد سریع تر پاسخ. اما از آن شده است ویرانگر تابستان امسال و البته آن را هنوز رتبهدهی نشده است. هنوز هم وجود دارد bushfires مواج خارج از کنترل به عنوان ما صحبت می کنند. اما کسانی که داوطلب آتش نشان, مردم مانند شین Fitzsimmons, کمیساریای در اینجا در نیو ساوت ولز شده اند و با شکوه است. اندرو Colvin کار می کرد روز و شب می زنیم تا ملی Bushfire آژانس بازیابی. کاری که او انجام داده است واقعا کمک کرد حمایت از این جوامع است. و من می خواهم به ذکر ویژه از ADF. زمانی که آنها فرستاده شدند در 6,500 لباس بر روی زمین و برای خود من خانه شهر Wagga Wagga اول واحد بسیج رفت و به Batlow رفت و به Tumbarumba ساخته شده از جمله تفاوت در زمین ،

و وجود خواهد داشت درس ما از این یاد بگیرند. ما نیاز به انطباق با آن اقدامات در زمان برای تابستان آینده آتش نجومی که من و شما هر دو می دانیم و هر کس دیگری می کند, آنها در حال آمدن به جلو پیش از آن. اولین آتش سوزی در این تابستان بودند در ماه سپتامبر. چه کسی می داند در این سال آن را به خوبی ممکن اوت, اما ما نیاز به پاسخ سریعتر به شما می گویند. ما یاد گرفتیم درس از این تابستان و اجازه دهید فقط امیدوارم که ما از طریق بقیه از این داغتر ماه بدون هیچ گونه فاجعه است.

MG: مایکل مک کورمک با تشکر از شما بسیار سپاسگزارم برای ساخت زمان برای ما چه یک روز بسیار شلوغ است برای شما.

دوباره vamped اتباع frontbench خط تا تغییرات زیر:

  • مایکل مک کورمک: رهبر اتباع وزیر زیرساخت

  • دیوید Littleproud: معاون وزیر اتباع وزیر کشاورزی و وزیر خشکسالی و مدیریت اضطراری

  • دارن چستر: وزیر امور جانبازان

  • کیت پیت: وزیر منابع آب و شمال استرالیا

  • علامت Coulton: وزیر بهداشت منطقه ای منطقه ای ارتباطات و دولت های محلی

  • اندرو هی: وزیر منطقه ای آموزش و پرورش تمرکز زدایی وزیر کمک وزیر تجارت و سرمایه گذاری

  • میشل Landry: دستیار وزیر برای کودکان و خانواده, معاون وزیر برای شمال استرالیا

  • Mr کوین هوگان MP: معاون وزیر به معاون نخست وزیر

جدید به پادکست?

پادکست ها اغلب بهترین لذت می برد با استفاده از پادکست برنامه. همه اپل با اپل پادکست برنامه در حال حاضر نصب شده و یا شما ممکن است بخواهید برای گوش دادن و اشتراک در برنامه دیگری مانند Pocket Casts (اینجا را کلیک کنید برای گوش دادن به سیاست با میشل Grattan در Pocket Casts).

شما همچنین می توانید آن را بشنوند در Stitcher, Spotify و یا هر یک از برنامه های زیر. فقط انتخاب یک سرویس از یکی از کسانی که ذکر شده در زیر و کلیک بر روی آیکون برای پیدا کردن سیاست با میشل Grattan.

Listen on Apple Podcasts

Stitcher Listen on TuneIn

Listen on RadioPublic

اضافی صوتی

یک لیست از راه برای مردن, Lee Rosevere از موسیقی رایگان بایگانی.

تصویر:

میک Tsikas/AAP

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو