سیاست با میشل Grattan: کیت پیت در موری-عزیزم حوضه شمال استرالیا زیرساخت های تاسیسات و انرژی هسته ای

منصوب وزیر منابع آب و شمالی استرالیا در اتباع تجدید سازمان کیت پیت تحویل داده شد یک نمونه کارها متنوع با برخی از مسائل بسیار رقابت.

به عنوان وزیر آب, او به زودی باید یک گزارش از میک Keelty در موری-عزیزم حوضه که می تواند جرقه بیشتر جنگ بین دولتها و ACCC گزارش به آب معاملات انتظار می رود در پایان سال است.

“ما نیاز به اطمینان از تجارت عادلانه است,” او می گوید. “من به عنوان مربوط به عنوان هر کس دیگری اگر مردم در حال بازی در بازار برای خود سود مالی به جای آنچه را که هدف از آن است.”

“آنها گرفتار شود. و آنها خواهید بود.”

یکی از اولویت های خود را خواهد شد با قرار دادن پای خود را بر پدال گاز به شمال استرالیا زیرساخت تسهیلات دریافت آن سرمایه گذاری پول سریع تر پس چه شده است شروع کند و تنها برخی از $2 میلیارد دلار از آن 5 میلیارد دلار اختصاص داده است.

“به نظر من بسیار ساده است. این است که 2 میلیارد دلار ارزش سرمایه است که می تواند درایو شغل و کمک به درایو اقتصاد استرالیا. من می خواهم به آن را دریافت کند درب را به پروژه.”

پیت, حیوان خانگی پروژه شده است انرژی هسته ای به عنوان وسیله ای برای پاک کردن قدرت عرضه در استرالیا. با وجود هسته ای نیست که سیاست دولت او امیدوار است نگرش جامعه را تغییر دهید.

“من فکر می کنم وجود دارد برخی از تغییرات در طول سال های اخیر… به خصوص در نسل جوان. آنها قطعا بیشتر نگران اولویت های دیگر…و آنها نیست به نگرانی در مورد آنچه اتفاق افتاده در گذشته با این نوع فن آوری”.

جدید به پادکست?

پادکست ها اغلب بهترین لذت می برد با استفاده از پادکست برنامه. همه اپل با اپل پادکست برنامه در حال حاضر نصب شده و یا شما ممکن است بخواهید برای گوش دادن و اشتراک در برنامه دیگری مانند Pocket Casts (اینجا را کلیک کنید برای گوش دادن به سیاست با میشل Grattan در Pocket Casts).

شما همچنین می توانید آن را بشنوند در Stitcher, Spotify و یا هر یک از برنامه های زیر. فقط انتخاب یک سرویس از یکی از کسانی که ذکر شده در زیر و کلیک بر روی آیکون برای پیدا کردن سیاست با میشل Grattan.

Listen on Apple Podcasts

Stitcher Listen on TuneIn

Listen on RadioPublic

اضافی صوتی

یک لیست از راه برای مردن, Lee Rosevere از موسیقی رایگان بایگانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de