سیاست با میشل Grattan: کتی گالاگر در سنا coronavirus watchdog

کار را Katy گالاگر است رئیس کمیته مجلس سنا است که ارزیابی دولت را از دست داده و coronavirus بحران و استقلال اقتصادی و چالش های بهداشتی. این مجموعه برای شیرجه عمیق داشتن نهایی گزارش تاریخ از اواسط سال 2022.

با مجلس در حال حاضر نشسته تنها در متناسب و شروع می شود گالاگر نظر کمیته “کلید پاسخگویی خودرو”.

“ما نمی خواهیم سیاسی عضو کمیته نیروهای مسلح سنا ما نمی خواهیم طولانی نفس استدلال های سیاسی وجود دارد دیگر انجمن ها برای کسانی که,” او می گوید.

“ما انتظار خدمتگزاران و خادمان به حضور با اطلاعات و ارائه اطلاعات است. من نمی خواهم آن را تبدیل به یکی از این کمیته ها است که ما اغلب که در آن ما سوال بپرسید و مقامات در جدول کار خارج چگونه به آنها پاسخ دهد”

این کمیته نقش خواهد بود “به کشف این که چرا تصمیم گرفته شد و ارائه آن مجرا به مردم است.”

جدید به پادکست?

پادکست ها اغلب بهترین لذت می برد با استفاده از پادکست برنامه. همه اپل با اپل پادکست برنامه در حال حاضر نصب شده و یا شما ممکن است بخواهید برای گوش دادن و اشتراک در برنامه دیگری مانند Pocket Casts (اینجا را کلیک کنید برای گوش دادن به سیاست با میشل Grattan در Pocket Casts).

شما همچنین می توانید آن را بشنوند در Stitcher, Spotify و یا هر یک از برنامه های زیر. فقط انتخاب یک سرویس از یکی از کسانی که ذکر شده در زیر و کلیک بر روی آیکون برای پیدا کردن سیاست با میشل Grattan.

Listen on Apple Podcasts

Stitcher Listen on TuneIn

Listen on RadioPublic

اضافی صوتی

یک لیست از راه برای مردن, Lee Rosevere از موسیقی رایگان بایگانی.

تصویر:

میک Tsikas/AAP

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de