سیاست با میشل Grattan: افسر ارشد پزشکی برندان مورفی در COVID-19

با 100 موارد داخلی به عنوان 10 مارس فدرال و دولت های ایالتی و مقامات بهداشتی صورت چالش های دلهره آور ناشی از COVID-19 در هفته های آینده و ماه – تامین نیروی کار از پرستاران و پزشکان برای درمان بیمار اطمینان به اندازه کافی تست امکانات برای دیدار با یک سرعت در حال رشد تقاضا و جلوگیری از گسترش این ویروس به حداکثر میزان ممکن است.

به عنوان افسر ارشد پزشکی برای دولت فدرال استاد برندان مورفی است که با اعتماد به نفس به اندازه کافی در مورد حفظ سلامت کارکنان از جمله در خانه های سالمندان.

“شما می توانید پیدا کردن یک سلامت نیروی کار اگر شما به اندازه کافی سخت نگاه, و اگر شما می توانید صندوق افزایش. بنابراین من فکر می کنم ما آنها را پیدا کنید.”

مورفی نیز خوش حال خود انزوا دوره از 14 روز می تواند کوتاه و در برخی از نقطه به عنوان دوره کمون ویروس است که در حال حاضر تصور می شود “احتمالا حدود پنج تا هفت روز”.

هنگامی که این ویروس اوج در استرالیا ؟ مورفی می گوید: “اگر ما تا به حال گسترده تر و کلی جامعه انتقال من تصور خواهد بود که اوج اطراف وسط در وسط زمستان. … اما واقعا ما بهترین حدس می زنم از مدل سازی در حال حاضر. و آن را بسیار سخت برای پیش بینی.”

مورفی دوباره تکرار است که مردم تنها در دسته بندی خاصی نیاز به آزمایش می شود; در چند روز گذشته شده است وجود دارد “افزایش قابل توجه” از مردم با علائم شبه آنفولانزا اما خارج از این دسته بندی شده اند که به دنبال آزمایش قرار دادن فشار بر امکانات.

با چشم در ایتالیا را مستند می تواند تنها یک منطقه از استرالیا بود قفل شده پایین ؟

“این به طور بالقوه ممکن است کاملا. اگر ما تا به حال یک شهر یک شهر بزرگ است که تا به حال شیوع برخی از هزاران نفر و بقیه از کشور بود و خیلی بی ریا, ما به راحتی می تواند در نظر قفل کردن بخشی از یا کل شهر و یا شهرستان است.”

جدید به پادکست?

پادکست ها اغلب بهترین لذت می برد با استفاده از پادکست برنامه. همه اپل با اپل پادکست برنامه در حال حاضر نصب شده و یا شما ممکن است بخواهید برای گوش دادن و اشتراک در برنامه دیگری مانند Pocket Casts (اینجا را کلیک کنید برای گوش دادن به سیاست با میشل Grattan در Pocket Casts).

شما همچنین می توانید آن را بشنوند در Stitcher, Spotify و یا هر یک از برنامه های زیر. فقط انتخاب یک سرویس از یکی از کسانی که ذکر شده در زیر و کلیک بر روی آیکون برای پیدا کردن سیاست با میشل Grattan.

Listen on Apple Podcasts

Stitcher Listen on TuneIn

Listen on RadioPublic

اضافی صوتی

یک لیست از راه برای مردن, Lee Rosevere از موسیقی رایگان بایگانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de