Adam Bandt خود را آغاز کرد, سیاسی, سفر در حزب کارگر و اما موضوع تغییر آب و هوا به خود جلب کرد او را به سبزها. هفته گذشته او خود را رهبر انتخاب unopposed.

خواسته در مورد جاه طلبی های خود را برای حزب Bandt طلب به قدرت های وضعیت کار دولت شبیه به گیلارد عصر.

“در نهایت کار را به تصمیم می گیرید که در آن می ایستد و اگر کار تصمیم می گیرد که آیا می خواهید به پایین مسیر با ما کار بر روی یک طرح به فاز از زغال سنگ و پس از نگاه کارگران در جوامع بزرگ.

“اگر کار ترجیح به کار با لیبرالها شاید ما در حال رفتن به دیدن یک وضعیت مانند ما در آلمان در لحظه ای که در آن وجود دارد یک ائتلاف بزرگ بین معادل کارگری و احزاب لیبرال چرا که آنها پیدا کردن که آنها بیشتر در مشترک با هر یک از دیگر با ما.”

متن (ویرایش شده برای وضوح)

میشل Grattan: سبزی در هفته گذشته تغییر و رهبر خود را در چه بسیار صاف و گذار. هیچ اشاره از بازوی چرخاندن اجازه دهید به تنهایی یک چالش است. ریچارد Di Natale را توضیح دلایل خانوادگی به صورت پله پایین قانع کننده به نظر می رسید. Adam Bandt حزب تنها عضو ولسی زمان کار بدون هر گونه مخالفت.

Adam Bandt به طور کلی در نظر گرفته رادیکال تر از دی ناتاله و او با به چالش کشیدن وظیفه مدیریت مجلس سنا حزب از مجلس. او می پیوندد ما امروز برای بحث در مورد چگونه او را رویکرد این کار است.

Adam Bandt, بیایید شروع خود را با سیاسی در پس زمینه شما می توانید به ما بگویید که چیزی از سفر خود را به سبزی?

Adam Bandt: زمانی که من در دبیرستان, من در واقع عضو حزب کارگر در بخشی به دلیل سابقه خانوادگی. پدر اولین کسی بودم که در خانواده اش برای رفتن به دانشگاه. و ما همیشه بسیار مرتب کردن بر اساس عدالت اجتماعی تمرکز در خانه. و بنابراین من عضو حزب کارگر. من سمت چپ در اوایل در دانشگاه زمانی که من درگیر در آموزش و پرورش مبارزات حق در ضخامت از کار را من حدس می زنم آغوش نئو-لیبرالیسم و دادن هزینه های آموزش و پرورش است. و بود که جذاب به من. بنابراین من سمت چپ.

برای چندین سال من به عنوان وکیل استخدام صنعتی, روابط وکیل به نمایندگی از پایین کارگران و اتحادیه های کارگری. و آن را واقعا تغییر آب و هوا است که برای من باعث شد من…من می خواهم توزیع چگونه برای رای دادن کارت سبز نامزدها و انجام است که برای چندین سال. اما آن را واقعا بحران آب و هوا و نوع اولیه که سپیده چگونه زمان کمی ما رو از چپ به نوبه خود در اطراف کشتی است که من را وادار به پیوستن به این سبزی در اواسط 2000s شده اند و من با آنها بوده است.

MG: در حال حاضر شما به عنوان رادیکال تر از ریچارد Di Natale, آیا شما خودتان را ببینید که در راه است ؟ و در کل چه تفاوت خواهد شما را به سمت رهبری است ؟

AB: من به شما اجازه دیگران را مقایسه. من بسیار شده است و همچنان که من فکر می کنم ریچارد یک کار بزرگ انجام داد و منجر به دوم ما همیشه بهترین نتیجه انتخابات. و من فکر می کنم که کاملا پر در کلاه خود.

در شرایط از آنچه من ایستاده بود و من قبل گفت: از نظر من تاریخ این دو چیزهایی که بیشترین اهمیت را برای من در حال مقابله با نابرابری در استرالیا و مقابله با بحران آب و هوا. و برای من آنها دو ارزش است که باید بیمه های زندگی بزرگسالی من. و من شما را نگه دارید هل دادن آن. منظورم این است که برخی از آنها ساخته شده است که به نظر. من کاملا مطمئن هستم که آنچه در آن به معنی. من نمی خواهد می گویند هر چیزی که من نمی تواند به عقب با علم است.

و من فکر می کنم در آب و هوای جبهه به عنوان مثال ما جذب برخی از انتقاد قبل از تعطیلات کریسمس است که برای اسکات موریسون تا به حال نقش مهمی در افزایش خطر آتش سوزی فاجعه بار مانند آنهایی که ما از دیدن و که او تا به حال به برخی از مسئولیت برای آن است. و من ایستاده که به دلیل عینی او است. و من فکر می کنم کسانی که می گویند شاید کمی بیش از حد قوی زبان من فکر می کنم موفق به درک چگونه عصبانی و مضطرب مردم در حال حاضر احساس و به خصوص بسیاری از افراد جوان در این کشور است. و بنابراین من فکر می کنم زمان برای نوع نرم رکاب زدن و گفتن حقیقت در مورد چگونه شدید آب و هوا اضطراری است که در حال حاضر بیش از.

MG: فقط تا شما را در این نقطه در مورد افراد جوان در حالی که نه کم اهمیت جلوه دادن تمام خطر تغییر آب و هوا, آیا شما احساس می کنید برخی از مسئولیت به زنگ افرادی که بسیار جوان, 13, 14 ساله?

AB: من می گویند که آنها در حال حاضر نگران و مضطرب است. و بخشی از مسئولیت من این است که می گویند ما می شنویم که زنگ و اضطراب و بخشی از نقش ما این است که به ارائه امیدواریم که وجود یک استراتژی خروج از آن است. و هنگامی که برای مثال در هفته گذشته صحبت کردم که یک دانش آموز مهاجم که می آیند تا به کانبرا و او 17 و او گفت: من نمی توانم خودم را به فکر می کنم بیش از یک سال پیش در مورد آینده من در حال حاضر. من استفاده می شود قادر به اما در حال حاضر من نمی توانم. زمانی که من فکر می کنم پنج یا 10 سال پیش و فکر می کنم در مورد آنچه که آب و هوا اضطراری را انجام دهد به من در زندگی من همه آن را می شود بیش از حد, و من نمی توانم فکر می کنم بیش از یک سال پیش.

در حال حاضر اسکات موریسون ممکن است می گویند که نیازی اضطراب, اما در واقع در یک سطح آن را یک واکنش منطقی به چیزهایی که مردم در حال یادگیری در مورد وضعیت علم است. و من صحبت می کنند به بسیاری از گروه های مدرسه و مدرسه کودکان در مورد وضعیت آب و هوا را تغییر دهید. و آن است که یک تعادل دشوار است چرا که از یک طرف شما نمی خواهید به مردم بگویید همه چیز که درست نیست. اما از سوی دیگر ما باید به ارائه یک بیت از امید. و این چیزی است که من می بینم نقش من به عنوان.

MG: اما شما بیشتر احساس خطر از فرد به طور متوسط احتمالا در مورد تغییرات آب و هوایی و در عین حال شما فکر می کنم بدیهی است که پنج یا 10 سال آینده. بنابراین وجود برخی از مسئولیت می گویند که فرد جوان, خوب, من می توانم فکر می کنم از یک دهه پیش و البته شما می توانید فکر می کنم از یک دهه پیش.

AB: بله. و به همین دلیل من برای هل سبز معامله جدید است. بخشی از انگیزه برای ترسیم سبز معامله جدید است که می گویند, نگاه, وجود دارد راه های مختلف تفکر در مورد استرالیا. ما می تواند تبدیل به یک انرژی تجدید پذیر ابرقدرت و مقابله با بحران آب و هوا و مقابله با اضطراب است که مردم مشروع احساس در مورد آن است. و بنابراین بخشی از سبز معامله جدید است که در مورد برخورد با چالش های اقتصادی که ما با آن مواجه. اما بخشی از آن نیز در مورد داشتن یک استراتژی خروج از آنچه به عنوان بحران آب و هوا یک شغل بحران و نابرابری بحران همه در کنار هم در حال حاضر در یک راه است که می تواند کاملا فلج برای برخی از مردم است. بنابراین ما نیاز به یک استراتژی خروج.

MG: ما بیا به سبز جدید معامله در یک لحظه. اما اجازه دهید من برای اولین بار شما را به برخی از سبزی مسائل داخلی. شما تا به حال مشکلات در درون حزب برای مثال ادعای آزار و اذیت جنسی و مانند آن. آیا شما نگران این فرهنگ و آیا شما برخی از برنامه ریزی برای مقابله با آن ؟

AB: نگاه من در مورد که در آن حزب فرهنگ است در حال حاضر. اما من فکر می کنم در گذشته – و من فکر می کنم شما پیدا کرده ام ریچارد Di Natale است گفت: دقیقا همان چیزی که – احتمالا چیزهایی نیست با برخورد به عنوان به خوبی به عنوان آنها می شده اند. و آن را یک چالش برای ما به عنوان یک داوطلب بر اساس سازمان که در آن ما مایل به مردم و حامیان فعال در کمپین ما دانستن که ما پول ندارد که به دیگران کردم و بنابراین ما خیلی بیشتر متکی به مردم و…

MG: آنها مشکلات از پول آنها ،

AB: خوب بدون این مشکلات از نداشتن توجه به داشتن حق فرآیندهای در محل و قرار دادن در جای مناسب فرهنگ و فکر می کنم در گذشته ما را به عنوان به خوبی به عنوان ما می تواند برای زنانی که جلو آمد با کسانی که شکایت. من فکر می کنم ما باید به قبول آن است. و پس از آن من می دانم که قطعا در کار ما قرار دادن در محل سازه به مطمئن شوید که اگر کسی تا به حال احساس ناراحت کننده آنها می خواهم که یک راه به آن را بالا می برد و آنها می توان اعتقاد داشت. و من می دانم که در سازمان ملی آنها در محل قرار داده و برخی از این تغییرات به عنوان به خوبی. بنابراین من احساس می کنم که ما باید اعتراف که در گذشته ما انجام نمی آن را به عنوان به خوبی به عنوان ما می تواند و من فکر می کنم تغییرات اعمال شده در سازمان ملی خواهد ایستاد ما در جا خوب است.

MG: در حال حاضر برخی از سبزها در رتبه و فایل می خواهم به می گویند در انتخاب رهبر. شما چه فکر میکنید در مورد آن ؟ باید رهبران آینده انتخاب شود حداقل در بخشی رتبه و فایل به عنوان اتفاق می افتد با این کار ، و یا آیا شما فکر می کنم این تصمیم باید با استراحت پارلمانی حزب ؟

AB: Yes بنابراین در حال حاضر آن را بر عهده مجلس ، برخی تحت فشار بوده اند برای تغییر به آن می گویند باید صرفا انتخاب شده توسط کاربران. من نظر شخصی است که من به نفع یک مدل مختلط که در آن اتاق حزب همچنان به می گویند اما کاربران نیز باید بگویم از طریق یک رای. در حال حاضر ما باید یک فرایند در محل این حزب برای حل و فصل که در مارس ملی, کنفرانس, که ما باید در آینده. و بنابراین من امیدوارم که این روند در مسیر است و من هیچ دلیلی برای فکر می کنم آن را نمی خواهد. و ما احتمالا رزولوشن آن سپس در زمان, جدول زمانی.

MG: به نظر می رسد کمی زشت به بحث در مورد جانشین خود را, اما شما می گویید خود را جانشین شما فکر می کنم انتخاب خواهد شد توسط یک سیستم مخلوط?

AB: من نمی دانم. جاوا به حزب. اما اگر من یک رای گیری, در, سبزی, من به عنوان یک فرد عضو خواهد شد در نظر گرفتن مخلوط مدل جعبه. اما من همچنین فکر می کنم به عنوان یک رهبر آن را احتمالا نه نقش من به استفاده از موقعیت من در حال حاضر به تاثیر چیزهایی که یک راه یا دیگری. که رو به چیزی اعضا تصمیم می گیرید.

MG: اجازه دهید به نوبه خود به رنگ سبز معامله جدید است. اولا چرا شما را انتخاب کنید که اصطلاح جدید است ؟

AB: ما شده ایم صحبت کردن در مورد که در سبزی برای برخی از زمان. ما در یک کنفرانس در سال 2009 به ترویج سبز معامله جدید در استرالیا. و این یک اصطلاح است که به دست آوردن ارز جهانی نیز هست. و من فکر می کنم به طور فزاینده ای…

MG: و بافت تاریخی البته از امریکا است.

AB: درست است. و یکی از چیزهایی که این پرسش را از آن تاریخی انجمن چیزی است که نقش دولت ؟ چه نقش دولت در زمینه بحران فعلی که ما در حال حاضر ؟ و من می خواستم برای ارسال یک پیام بسیار روشنی که برای من سبز جدید برای مقابله با یک دولت led طرح اقدام و سرمایه گذاری برای رشد مشاغل جدید و صنایع و ایجاد یک اقتصاد پاک در مراقبت از جامعه است. و من فکر می کنم ما رو به یک شماره از بحران و در بن بست هستند در استرالیا, در بخشی به دلیل دولت شده است تمایلی به گام و مقابله با چالش هایی که ما داریم.

بنابراین در این مورد گفت: خوب چه تنظیمات در محل به رشد مشاغل جدید و صنایع به طوری که استرالیا می شود انرژی های تجدید پذیر ابرقدرت به ما در مقابله با برخی از این مشاغل و نابرابری و بحران هایی که با آن مواجه هستیم در حال حاضر ؟ پس از آن راه های مختلف تفکر در مورد دولت به عنوان کمک به طلیعه چیزی بودن در یک اقتصاد پاک.

MG: پس از آن است که قرار دادن تاکید بیشتری بر سمت های اقتصادی به جای زیست محیطی در کنار تغییرات آب و مسائل مربوط به انرژی انتقال?

AB: آن را مورد تصدیق کرد که برخی از چالش های بزرگ است که ما باید ترکیبی از اخلاقی و اقتصادی, اگر شما می خواهید به استفاده از آن شرایط است. بنابراین ما باید بحران آب و هوا که در حال حاضر احساس بسیار حاد در استرالیا. ما باید یک شغل بحران که در آن آن را به خصوص بازی کردن در میان افراد جوان که در آن یکی از سه نفر جوان یا وجود ندارد و یا به اندازه کافی ندارد ساعت کار می کنند. آنها بیکار. و ما باید یک نابرابری بحران که در آن ما باید نابرابری در 70 سال بالا و مردم هنوز در فقر زندگی می کنند.

چه من استدلال این است که راه حل همه این است که دولت قدم به قدم و گفت: حق داریم به برخی از مشکلات و ما در حال رفتن به آنها را حل کنند. و سپس هر دو آدرس اقتصادی سوالات و مسائل اخلاقی.

من فکر می کنم همچنین در یکی دیگر از توجه داشته باشید من در مجلس نمایندگان و من رو صندلی که در آن ما باید بیشتر مسکن از هر صندلی در ویکتوریا اما ما همچنین کردم بیشتر زنان در محل کار پرداخت می شود بیش از هر دولت دیگر در ویکتوریا. و آن را سازگار با سابقه من هم به نمایندگی از تعداد زیادی از مردم بیش از سال های بسیاری است که من بصورتی پایدار و محکم بر این باورند که شما باید به مردم مواد نگرانی های جدی و شما باید برای گوش دادن به که در آن مردم هستند و آنچه که برای آنها مهم در زندگی خود را. و بخشی از دلیل ما موفق بوده است در ملبورن است که ما قادر به می گویند بله, ما می خواهیم به بحث در مورد تغییر آب و هوا به عنوان سبزی, اما ما همچنین برنامه ریزی برای مقابله با تعداد زیادی از مواد خود را نگرانی. و در واقع, اگر شما انتخاب ما, شما می خواهم پیدا کردن که شما می خواهم بهتر است از زیر احزاب دیگر. و ما با موفقیت رشد مخاطبان ما با گرفتن این پیام خارج است.

بنابراین برای من, آن را نیز بخشی از معامله جدید است. این مورد گفت: مسائل مربوط به شغل مسائل در حال رشد یک اقتصاد پاک هستند مسائل مهم است. و ما باید یک برنامه ریزی برای مقابله با آن به عنوان بخشی از مقابله با بحران آب و هوا.

MG: البته که همه چیز در مورد محیط زیست به عنوان بخشی از برنامه گسترده تر از موضوع است. اما با این وجود شما کمتر از یک محیط پس زمینه از, می گویند, Christine Milne یا باب قهوه ای شما نیست ؟

AB: نگاه اول تظاهرات که من در رفت و در دبیرستان در غرب استرالیا و آن را در برابر یک هسته ای طراحی کشتی جنگی که تا به حال کشیده به پورت. و پس از انجام دبیرستان و دانشگاه در غرب استرالیا…آن را در فضای سبز در غرب استرالیا – ضد هسته ای در مبارزات انتخاباتی بود که کاملا یک کمپین ، من را در کنار پدر خانواده است که خیلی بیشتر کار ist سمت و مادر بود و من حدس می زنم شما می گویند بسیار عملی زیست جانبی و ما همیشه از مادر او بیابان جامعه تقویم برای کریسمس و زندگی آنها در تاسمانی بود و بسیار مشتاق درک است که ما تنها یک سیاره است. بنابراین کسانی که دو چیز برای من همیشه مرتب کردن بر اساس از نیروهای رانندگی.

بله من رفت و قبل از آمدن به این کار زمان صرف شده در کار من حدس می زنم شما ممکن است می گویند که اجتماعی طرف آن است. اما آن بحران آب و هوا که باعث شد من به چاک که تمام در و می گویند من می خواهم به پرتاب کلاه من در حلقه و شروع به در حال اجرا در سیاست است.

MG: شما سعی کرده اند به رهگیری یک بولدوزر?

AB: من ندارد. اما من دیگر در تظاهرات. اما من بازداشت شده است.

MG: بنابراین ما می تواند به نوبه خود به جاه طلبی خود را برای سبزها? چه خوشبینانه ترین سناریو در حالی که در داخل مرزهای واقعیت ؟

AB: من فکر می کنم یک واقعیت غیر قابل بحث در تاریخ اخیر است که تنها زمان آلودگی پایین آمد در این کشور در یک پایدار راه بود که سبزی مستقل و کار با هم کار کرده و معرفی کنیم کربن قیمت. و هنگامی که وجود دارد درک است که ما تا به حال برای به اشتراک گذاشتن قدرت اما با توجه به ترکیب مجلس است که تا به حال انتخاب شده است. من می توانید ببینید که دوباره اتفاق می افتد.

من فکر می کنم ما در یک بسیار ریز متعادل مجلس و شما می دانید اسکات موریسون است که هنوز هم تنها در برگزاری به طور موثر توسط یک صندلی. و آن را نمی خواهد را شماره گیری تغییر که خیلی به عقب در یک وضعیت شبیه به 2010 مجلس…

MG: در حال حاضر شما در حال صحبت کردن در پست انتخابات ؟

AB: بله پس از انتخابات. ممکن است دیر اتفاق می افتد. تمام طول می کشد است. در هر دوره از مجلس وجود دارد تقریبا همیشه یک انتخابات. کسی استعفا داد. و اگر آن کسی که در صندلی سمت راست که استعفا داد و theie صندلی سپس تغییرات به مستقل یا سبزی یا, کار, پس از آن ما می تواند در یک موقعیت بسیار جالب قبل از انتخابات است. اما مطمئنا در و پس از انتخابات بعدی به خلاصه آن اهداف من خواهد بود به چمن دولت از قرار دادن سبزی در توازن قدرت و پیاده سازی سبز معامله جدید است.

MG: بنابراین شما می توانید خود را در خوشبینانه ترین قدرت های وضعیت کار دولت با Albanese دولت ؟

AB: من فکر می کنم که یک مسیر برای دستیابی به تغییر در این کشور است. و من فکر می کنم آن را یک مسیر واقع بینانه. ما انتخاب یک سناتور در هر دولت در انتخابات است. پس از آن نشان می دهد که ما می توانید انجام دهید که. البته پویایی در مجلس نمایندگان وجود دارد احتمالا چند حرکت قطعات وجود دارد با مستقل در حال اجرا است. اما چیز خوبی در مورد زمان مجلس نمایندگان است که به غیر از باب Katter وجود دارد تمایل زیادی میان مستقل به عمل در تغییر آب و هوا. و ما کار بسیار نزدیک به هم در چیزهایی مانند medivac لایحه بلکه در آب و هوا اورژانس حرکت است که من نقل مکان کرد و زالی Steggall seconded.

MG: و در حال حاضر او ‘ کردم خصوصی اعضای لایحه…

AB: و در حال حاضر او یک خصوصی عضو لایحه به عنوان به خوبی. بنابراین ما ممکن است دیدگاه های مختلف در مورد بهترین سیاست ساز به آن را انجام دهد. اما من فکر می کنم در حال حاضر وجود دارد گسترده ای را بر اساس تمایل در میان بخش های crossbench به اقدام در آب و هوا. و شما رو اعضای دولت از دست دادن کرسی های مردم مانند زالی Steggall بر اساس بلند پروازانه سیاست آب و هوا. و بنابراین پس از انتخابات بعدی اگر آن را به پایان رسید تا در یک وضعیت مشابه به 2010 من فکر می کنم وجود دارد می تواند مقدار زیادی از دامنه را برای آب و هوا جاه طلبی و توانایی برای سبزی های کارگری و مستقل با هم کار کنند.

MG: ذهن شما کار را لفاظی نیست بسیار خوب به سبزها. آنها می گویند برخی از بسیار چیزهای ناخوشایند در مورد شما.

AB: بله و من فکر می کنم کار را کردم تا تصمیم بگیرند که آیا آنها می خواهند برای کمک به ما را در این دولت بیش از تغییر آب و هوا یا نه. من نا امید شده است که کار انتخاب کرده است به اتخاذ دقیقا همان فصاحت و بلاغت در زغال سنگ که تونی ابوت بود که دولت انجام داد. که نه اغراق. مانند آنها در واقع در حال حاضر با استفاده از همان زبان زغال سنگ ما ظاهرا در حال تمیز کننده, و ما می تواند همچنان به ما برای باز کردن جدید معادن زغال سنگ و آنها نمی خواهند حکومت ساختمان جدید زغال سنگ اخراج ایستگاه های برق یا. که باعث می شود کار ما از برگزاری موریسون به حساب سخت تر است.

بنابراین در نهایت کار را به تصمیم می گیرید که در آن می ایستد و اگر کار تصمیم می گیرد که آیا می خواهید به پایین مسیر با ما کار بر روی یک طرح به فاز از زغال سنگ و پس از نگاه کارگران در جوامع بزرگ. اگر کار ترجیح به کار با لیبرالها شاید ما در حال رفتن به دیدن یک وضعیت مانند ما در آلمان در لحظه ای که در آن وجود دارد یک ائتلاف بزرگ بین معادل کارگری و احزاب لیبرال چرا که آنها پیدا کردن که آنها بیشتر در مشترک با هر یک از دیگر با ما.

MG: بنابراین شما بیشتر نا امید در Anthony Albanese از شما بودند با بیل کوتاه در این زغال سنگ, سوال ؟

AB: خوب, من فکر می کنم که کار خطرات مبارزه با انتخابات گذشته دوباره به جای یک بعدی. و وجود دارد این حرکت از نیروی کار و لیبرال ها را در آغوش زغال سنگ. من فکر می کنم آن misreads نتیجه انتخابات. من فکر می کنم به خصوص بعد از تابستان که ما داشته ایم در حال حاضر من فکر نمی کنم مردم می خواهید برای دیدن یک آغوش برای زغال سنگ.

MG: و شما فکر می کنم Albanese استقبال از ذغال سنگ ؟

AB: بله. و او می گویند او است. و او با استفاده از همان به من می گویند همان فصاحت و بلاغت به عنوان تونی ابوت. هر دو آنها گفت: خوب ما باید آن را به فروش برساند در غیر این صورت آنها را خرید و آن را از جای دیگری…

MG: تونی ابوت یا اسکات موریسون ؟

AB: آنچه که تونی ابوت گفت. این چیزی است که اسکات موریسون می گوید و آن چه Anthony Albanese است گفت: در حال حاضر به عنوان…

MG: بنابراین آنها در یک نرم افزار زغال سنگ اتحاد موریسون و Albanese خواهد به شما می گویند ؟

AB: خوب, من نمی دانم اگر آنها در… منظورم این است که یک گام به عقب و نگاه در کوئینزلند نتایج در انتخابات است. وجود دارد به این معنا که نوعی زغال سنگ برنده انتخابات است و بنابراین هر کس طرفدار زغال سنگ در حال حاضر. من فکر می کنم آن را به طور کامل misreads نتایج.

اگر شما نگاهی به آنچه اتفاق می افتد در برخی از کسانی که زغال سنگ کرسی حزب لیبرال رای یا LNP رای, تغییر, شما می دانید, به سختی مشکل گلزن مانند آنها بسیار کوچک تغییر دهید. برخی از رفت و کمی پایین من فکر می کنم – من ایستاده بود و به اصلاح برخی رفته اند ممکن است تا کمی. آنچه اتفاق افتاد این بود که تعداد زیادی از نیروی کار رای دهندگان زنان رای برای یک ملت و سپس تنظیمات آمد به لیبرال ها.

و آنچه که من فکر می کنم که صحبت از این است که در این سوال از گذار از زغال سنگ مردم را از طریق شما هنگامی که شما سعی می کنید و آن را به هر دو روش. و آنچه مورد نیاز است در آن زغال سنگ جوامع است انتقال برنامه که در آن ما در حال تلاش به جلو و پشم بیش از چشم مردم. و اگر کار فکر می کند آن را می توانید در ادامه به راه رفتن هر دو طرف حصار پس از آن من فکر می کنم آنها در حال رفتن به ماندن در اپوزیسیون برای یک زمان بسیار طولانی به دلیل اسکریپت که ما شاهد بازی در آخرین انتخابات خواهد شد و فقط بازی خود را در انتخابات بعدی. آخرین انتخابات آن Adani معدن زغال سنگ. انتخابات بعدی آن می تواند جدید معدن که کلایو پالمر یا Gina Rinehart می خواهد به باز کردن.

بنابراین من فکر می کنم که وجود یک خطر چه برداشتی غلط از نتیجه انتخابات در واقع به معنای در پاسخ به سوال از زغال سنگ. و همچنین فراموش کردن من فکر می کنم که کلایو پالمر کمک به خرید این انتخابات است. من درک می کنم که کار رفته را از طریق فرایند کار کردن جایی که آنها فکر می کنم آنها اشتباه رفت اما من فکر می کنم مقدار زیادی از وزن نیاز به قرار دادن بر روی آن است. بنابراین من فکر می کنم کمک های مالی انتخاباتی اصلاحات جزء ضروری است اگر ما برای همیشه تغییر دولت.

MG: در حال حاضر شما شده است بسیار مهم از کار, اما شما همچنین گفت که آرمان خود را خواهد بود به کار با کار دولت است. چه نوع شخصی تماس بگیرید اگر هر کدام از شما با این کار رهبری است ؟ منظورم این است که آیا شما یک آبجو و یا یک فنجان قهوه با Anthony Albanese یا شما صحبت نمی کند به آنها را در همه ؟

AB: خوب در طول قدرت های مجلس, Anthony Albanese شد رهبر در خانه و ملاقات ما به طور منظم. ما را ملاقات حداقل یک یا دو بار در هفته به بحث در مورد کسب و کار از این محل. و من فکر می کنم در نهایت تاریخ در حال رفتن به یک مقدار زیادی مهربانتر به این دوره از مجلس از شاید برخی در حال حاضر در مورد آن فکر می کنم چون منظور من جولیا گیلارد می توانید نگه دارید سر خود را بالا. و Anthony Albanese بخشی از کمک به در محل قرار داده قوانینی که پایین آورده آلودگی است. از نظر تماس مداوم حتی در این مجلس همه چیز مانند که داخل یک رای گرفتن هیچ اعتماد به نفس حرکت و پیشرفت با توجه به پیتر داتون و چیزهایی مانند medivac قانون من کار کرده ایم و از نزدیک با کار و crossbenchers در کسب و کار به مجلس در واقع سعی کنید به چیزهایی اتفاق می افتد.

MG: پس چگونه است رابطه خود را با Albanese. آیا شما از نوع شخصی رابطه دوستانه و یا آن را فقط یک ماده از راحتی زمانی که مورد نیاز است به صحبت می کنید ؟

AB: خوب نگاه تا کنون آن را رابطه کار خوب اما من فکر می کنم این سوال برای آنها در حال حاضر چیزی است که رویکرد آنها می خواهند و اگر آنها می خواهند به حمایت در اسکات موریسون بیشتر و بیشتر ظاهر می شود مانند او پس شاید آنها می خواهید به کار با ما. توپ در دادگاه خود را واقعا.

MG: در حال حاضر شما نگه داخلی, شهرستان, صندلی, اما سبز نشده اند قادر به ضبط فدرال دیگر مجلس نمایندگان صندلی. وجود دارد یکی از راه های بازگشت اما این شرایط خاص. آیا شما فکر می کنم که شما انجام هر گونه چشم انداز در آینده یا باید به شما مرتب کردن بر اساس از دست رفته فرصت ؟ این گمان وجود دارد برای مثال در طول بتمن در انتخابات.

AB: آره من امیدوارم که برای دیدن ما رشد در مجلس نمایندگان و همچنین سنا و من فکر می کنم ما باید به. که در آن کسانی که فرصت ها برای من که میخوام رانده شده توسط که در آن ما در حال نزدیک شدن به انتخابات بعدی. من در زمان برخی از چگونه نزدیک ما آمد و در کشورهای مانند هیگینز و Kooyong در انتخابات گذشته و من احساس می کنم دلیل اصلی ما نیست از طریق شکستن در آن صندلی بود که دولت به شهر آمد و صرف میلیون ها دلار به آنها را نگه دارید. و کسانی که میلیون ها دلار صرف شد برای متقاعد کردن مردم است که دولت همه ناگهانی مراقبت در مورد تغییر آب و هوا.

در حال حاضر مردم می گویند آن آب و هوای انتخابات اما در نتیجه نگاه کنید. خوب, شما می دانید اسکات موریسون کردم که نتیجه توسط مردم گفتن او مراقبت در مورد تغییر آب و هوا. من می توانید ببینید که در و هیگگینس و در Kooyong. کسانی که صندلی نزدیک من و من می تواند آن را اتفاق می افتد هر روز. سوال این خواهد بود که آیا داشتن دیده می شود تابستان که ما داشته ایم و دیدن آنچه که اتفاق می افتد بیش از چند سال آینده آیا موریسون موفق است که در greenwashing و در ادامه به آن می گویند خوب من بحران آب و هوا تحت کنترل است. هنگامی که شما کردم ملبورن و سیدنی و کانبرا رتبه بندی در میان جهان, آلوده ترین شهرهای بیش از یک دوره از چند ماه او ممکن است که موفقیت در انجام آن, اما آنها به مکان هایی خواهد بود که ما در ادامه به صرف کمی از زمان در.

MG: فقط در نهایت شما در مجلس نمایندگان. اما شما در حال مدیریت اساسا مجلس سنا ، چگونه است که رفتن به کار در عمل ؟ من می دانم که شما گفته اید که وجود دارد می تواند یک بیت از قدرت های, و غیره, اما آن را بسیار دشوار است به دنبال چه چیزی است که اغلب بسیار سریع بازی در خانه بالا اگر شما در واقع نشستن روی یکی از آن صندلی.

AB: ما در حال حاضر یک موقعیت رهبر در سنا که لاریسا آب را نگه دارد و او می تواند توسط یک معاون نیک منچستر و یک تیم است که می داند که چگونه به خواندن بازی در سنا و مقابله با آن را به عنوان آن اتفاق می افتد. و نگاه دیگر احزاب باید رهبران خود را در خانه و سنا تیم که توانایی led است و قادر به مقابله با همه چیز به عنوان آنها بوجود می آیند در سنا است. اما همچنین نگاه کنید در این دوره از مجلس که در آن دولت رو مردم مانند یک ملت است که آنها می توانند کار خود را برای دریافت دستور کار از طریق سنا بخشی از آنچه که ما باید انجام دهیم این است که کار با آن دسته از جنبش های اجتماعی هستند که ساختمان در حال حاضر به قرار دادن برخی از فشار بر دولت است.

و بنابراین ما خواهید بود با صرف کمی زمان ما در جامعه صحبت کردن به افرادی که در حال رفتن به مدرسه اعتصاب آب و هوا و غیره. و من احساس می کنم که اگر ما این کار را انجام درست آن می تواند یادآور فرانکلین سد مبارزات انتخاباتی که در آن ما که تعامل بین جنبش اجتماعی از آنچه اتفاق می افتد در سیاست است. که اگر صدای از مردم به اندازه کافی قوی هستند ما می توانید استفاده کنید که در مجلس به فشار برای تغییر. و به طوری که رویکرد است که احتمالا خیلی در مورد کدام یک از شما در. آن را در مورد داشتن یک رو بیرون رویکرد تمرکز بر روی کسب و کار از مجلس.

MG: Adam Bandt, با تشکر از شما بسیار سپاسگزارم برای صحبت کردن با گفتگو امروز.

جدید به پادکست?

پادکست ها اغلب بهترین لذت می برد با استفاده از پادکست برنامه. همه اپل با اپل پادکست برنامه در حال حاضر نصب شده و یا شما ممکن است بخواهید برای گوش دادن و اشتراک در برنامه دیگری مانند Pocket Casts (اینجا را کلیک کنید برای گوش دادن به سیاست با میشل Grattan در Pocket Casts).

شما همچنین می توانید آن را بشنوند در Stitcher, Spotify و یا هر یک از برنامه های زیر. فقط انتخاب یک سرویس از یکی از کسانی که ذکر شده در زیر و کلیک بر روی آیکون برای پیدا کردن سیاست با میشل Grattan.

Listen on Apple Podcasts

Stitcher Listen on TuneIn

Listen on RadioPublic

اضافی صوتی

یک لیست از راه برای مردن, Lee Rosevere از موسیقی رایگان بایگانی.

تصویر:

AAP/میک Tsikas

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو