سیاستمداران درخواست تجدید نظر به ما حس انصاف در جنگ علیه COVID-19

بسیاری از ما تبدیل شده اند عادت کرده اند به یک آیین روزانه: هر روز میلیون ها کانادایی لحن به اخبار کنفرانس ها است که در آن رهبران سیاسی و مقامات بهداشت عمومی صحبت در مورد گسترش COVID-19 و اقدامات به سرعت آن است.

B. C. سلامت افسر دکتر بانی هنری و وزیر بهداشت آدریان دیکس باید برنده ستایش دیگران برای خود شفافیت. “این یک زمان که در آن ما واقعا نیاز به ایستادگی در کنار هم به حمایت از یکدیگر” خواست هنری پس از ارائه به روز رسانی در COVID-19. دیکس افزود: “آنچه ما می بینیم این است که مردم در سراسر بریتیش کلمبیا که در حال بدست گرفتن بخشی است که شرکت هایی که در, که در حال کمک به خم منحنی.”

نخست وزیر جاستین ترودو کانادا رئیس بهداشت عمومی افسر دکتر ترزا تام و انتاریو برتر داگ فورد شده است طرح همان پیام: ما در این با هم و همه باید متعهد است.

اخبار همایش یک عنصر ضروری موفقیت COVID-19 پاسخ: آنها با ارائه اطلاعات معتبر بر اساس علم و شواهد است. به عنوان رهبران ما سیستم مراقبت های بهداشتی, مقامات بهداشتی می توانید به ما بگویید که چگونه آنها بسیج کارکنان خود را اعم از پزشکان و پرستاران و دیگر اولین پاسخ دهندگان re-تخصیص منابع و تامین منابع مورد نیاز برای رسیدگی سونامی بیماری است.

آنها می توانند ارتباط برقرار مدل سازی داده ها با ما و ارائه ابزار به آنها را درک کنید. و آنها می توانند به ما بگویید آنچه که ما نیاز به انجام به بازی بخشی از ما.


ادامه مطلب: پیش بینی نتایج ممکن است به کروناویروس و دیگر بیماری های همه گیر با مدل ها و شبیه سازی


سیاستمداران’ نقش

اما سیاستمداران نیز در بازی نقش بسیار مهمی در این مبارزه است. همکاری عمومی ضروری است, پس از آن می افتد به نمایندگان منتخب ما به بسیج یک تلاش جمعی در یک مقیاس است که تعداد کمی از ما دیده می شود در طول عمر ما. برای برنده شدن رهبران سیاسی باید شیر را به یک منبع حیاتی: ما تمایل به قربانی کردن برای خوب بیشتر.

انسان در بهترین های ما به شدت تعاونی موجودات است. ظرفیت و توانایی ما برای همکاری با انگیزه است با همدلی مراقبت و اوراق قرضه پیوست. تحقیقات اقتصاد و روانشناسی به ما می گوید که انصاف و پرورش همکاری است. Primatologist فرانس د وال نشان داده است که شامپانزه ها پاداش تعاونی رفتار در دیگر شامپانزه ها. با توجه به روانشناس J. Kiley Hamlin, pre-کلامی نوزادان انسان نیز متمایل به همکاری.

مشاهده آزمایش با نوزادان نشان می دهد که چگونه اخلاقی شناخت توسعه در سن بسیار جوان است.

سیاستمداران مانند دیکس و ترودو درخواست تجدید نظر به ما حس انصاف زمانی که آنها از ما را به ماندن در خانه و خارج از نگرانی برای کارگران خط مقدم.

انصاف و کارگران خط مقدم

عدالت مستلزم آن است که کارگران خط مقدم که مسئولیت به ارائه مراقبت ها به ترتیب اولویت برای دریافت تجهیزات حفاظت شخصی از آنجایی که آنها بیشتر در معرض است. انصاف نیز نقش مهمی در انتخاب های دشوار متخصصان پزشکی را هنگامی که آنها در نظر چگونگی تخصیص منابع کمیاب که یک تخت یک یک واکسن.

این تصمیمات در حال هدایت به ارزش زندگی و برابری و اولویت آن در جامعه ما که بیشتر آسیب پذیر است. در واقع در یک بیماری همه گیر بهداشت و درمان لزوما شیفت از بیمار-محور به محور مراقبت.

سیاست های اقتصادی

انصاف باید سنگ بنای سیاست های اقتصادی پاسخ به COVID-19. تمایل به فداکاری برای مردم خوب است و در حال آزمایش فیزیکی فاصله طول می کشد تلفات در اقتصاد شغل و توانایی مردم برای دیدار با نیازهای اساسی. است که چرا فورد حق اعلام تحمل صفر در قیمت gougers و برای ترودو برای هشدار دادن به کسب و کار به بازی کانادا اضطراری یارانه دستمزد.

اما در اینجا ضربه زن: وجود دارد هیچ چیز عادلانه در مورد COVID-19.

آن را به مراتب بیشتر تلفات در ضعیف است. COVID-19 طور نامتناسبی تحت تاثیر قرار می افراد مسن و کسانی که با زمینه مسائل مربوط به سلامت. آن است ravaging جوامع که استطاعت جسمی فاصله و عدم دسترسی به دارو و آب آشامیدنی است; حمله به کسانی که با بیماری های زمینه ای در ارتباط با فقر مانند دیابت و چاقی است; آن است که به طور نامتناسبی racialized اقلیت ها و جوامع بومی.

از آن خواهد شد ویرانگر در کشورهای کم درآمد که در آن رفاه حمایت محدود هستند و بسیاری از مردم کار در بخش غیررسمی.

جدید egalitarianism

و آن است که نه فقط COVID-19 ناعادلانه است در اثرات آن و یا که این بیماری در معرض موجود نابرابری و بی عدالتی. آن است که دقیقا این نابرابری و بی عدالتی است که باید تقویت همه گیر مرگبار تاثیر است. دیروز مشکلات — چیز ساییده شده از سیستم رفاه مزمن تحت کمک های مالی از مراقبت های بهداشتی و بیش از اتکا به درآمد کم کار در مراکز مراقبت — تبدیل شده اند امروز فجایع.

در کشورهایی که سیاست ناکارآمد منجر به سیاست نامنسجم پاسخ و پیام های مخلوط به COVID-19 را حتی مرگبارتر تلفات.

و در عین حال بسیار بی عدالتی از این بیماری همه گیر ممکن است تشویق جدید egalitarianism. مقامات دولتی و شهروندان را ستوده اند نه تنها پزشکان و پرستاران بلکه رانندگان کامیون سرایداران و فروشگاه مواد غذایی کارکنان.

در برخی از کشورها وجود دارد بحث اساسی جهانی درآمد. اسپانیا است و با توجه به این ایده و آن را نیز پشتیبانی توسط پاپ.

فراتر از واضح ضروری فیزیکی, فاصله, تمرین بهداشت خوب و ماندن در خانه برای پهن کردن منحنی اپیدمی ما چالش اخلاقی است که برای مهار انصاف در مبارزه با COVID-19. با توسل به حس ما انصاف و سیاستمداران ممکن است تخمگذار پایه و اساس برای یک نوع جدید از برابری اجتماعی — در سیستم مراقبت های بهداشتی ما, سیاست های اقتصادی و در دموکراسی ما.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de