سیاستگذاران اخم بیش از رشد اقتصاد جهانی خطرات ناشی از چین, شیوع ویروس

اثرات بالقوه گسترش coronavirus که به کشته شدن 170 در چین پس از تشخیص آن در اوایل ماه گذشته در مرکز صحنه در ایالات متحده فدرال رزرو صندلی جروم پاول را در کنفرانس خبری روز چهارشنبه.

“اقتصاد چین بسیار مهم در اقتصاد جهانی در حال حاضر و زمانی که اقتصاد چین را کند می کند ما احساس می کنید که نه حد هر چند به عنوان کشورهایی که در نزدیکی چین و یا تجارت بیشتر به طور فعال با چین مانند برخی از کشورهای اروپای غربی,” پاول گفت.

نخست وزیر ژاپن اعلام کرد همچنین ابراز نگرانی در روز پنج شنبه بیش از پتانسیل آسیب به اقتصاد ژاپن است که به شدت متکی به چین به عنوان یک تولید و به بازار پایه.

“من می خواهم به بررسی تاثیر اقتصادی از جمله این که از ضربه به گردشگری” آبه گفت: مجلس.

ژانگ مینگ یک اقتصاددان در آکادمی چینی علوم اجتماعی دولت اتاق فکر پیش بینی شیوع بیماری را کاهش دهد چین در سه ماهه اول رشد یک درصد به 5 درصد و یا کمتر است.

چین اعمال محدودیت های مسافرتی و تعطیل کسب و کار برای جلوگیری از شیوع, اما نه quelled افزایش نگرانی در میان شرکت ها و دولت ها در سراسر جهان برخی از آنها در حال گرفتن سریع عمل است.

یک هواپیما از آسمان از چین در شهر ووهان کانون شیوع وارد توکیو در روز پنج شنبه. نیوزیلند و اندونزی نیز در حال آماده شدن برای تخلیه شهروندان خود.

خطوط هوایی از جمله خطوط هوایی بریتانیا (ICAG.L) United Airlines (UAL.O) و لوفت هانزا (LHAG.DE) در حال برش و یا تعلیق پروازها. استارباکس (SBUX.O) بسته شده است بیش از نیمی از کافه های آن در چین و والت دیزنی (DIS.N) بسته آن تفریحی و پارک در شانگهای و هنگ کنگ است.

“جدا از خطر به زندگی انسان آن است که به احتمال زیاد به آمار سفر و مصرف فعالیت است. در یک سناریوی گسترده عفونت آن می تواند مادی تضعیف رشد اقتصادی و مالی مواضع دولت ها در آسیا” S&P گفت: در روز پنج شنبه.

بازارهای سهام آسیا غرق شد در روز پنج شنبه به عنوان مرگ و میر از این ویروس افزایش یافت و بیشتر موارد گزارش شده در سراسر جهان است. بازده معیار 10 ساله ایالات متحده همچنین آمار سه ماه اخیر از 1.5600% به عنوان سرمایه گذاران به دنبال ایمنی اوراق قرضه دولتی.

“ما انتظار داریم که خطر بالقوه سرریز منفی به گردشگری داخلی در کشورهای همسایه به بالاتر از طول سارس زیرا اتباع چینی در حال حاضر را تشکیل می دهند بزرگترین سهم از بازدید کنندگان به دیگر آسیا و اقیانوس آرام اقتصاد” مودی ‘ روز چهارشنبه گفت:.

“زمان بندی است که به خصوص برای ژاپن آن را به عنوان به دنبال بازگشت از شیب در مصرف و احتمالا رشد تولید ناخالص داخلی واقعی در سه ماهه آخر سال 2019 پس از افزایش مالیات بر فروش.

تحلیلگران در مقایسه با زمان شیوع کروناویروس به 2002-2003 سندرم حاد تنفسی (سارس) بیماری که منجر به حدود 800 مرگ و میر و کاهش آسیا رشد اقتصادی است. بسیاری می گویند این تاثیر را در رشد اقتصاد جهانی می تواند بزرگتر این زمان که چین در حال حاضر حساب برای سهم بیشتری از اقتصاد جهانی است.

خرید اینترنتی از شیوع بیماری در سایه بیش از بانک مرکزی ژاپن طرح که رشد جهانی را انتخاب کنید تا در اطراف اواسط سال و کمک به اقتصاد ژاپن حفظ متوسط بازیابی.

چین و ژاپن دومین مقصد صادرات. چینی ها را تا 30 ٪ از تمام بازدید گردشگران ژاپن و نزدیک به 40 درصد از مجموع گردشگران خارجی صرف شده در سال گذشته یک صنعت بررسی نشان داد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>