پلیس به راه اندازی بازرسی مرزی به عنوان نقاط مهم در مستند

دولت فدرال در درخواست از دولت منحرف خواهد شد همه پروازهای حمل قرنطینه مسافران دور از ویکتوریا در حالی که در جنوب استرالیا و کوئینزلند خواهد شد نگه داشتن مرزهای خود را بسته به بازدید کنندگان از ویکتوریا.

“این فوق العاده مراحل اینها چیزهایی که ما تا به حال برای انجام این کار در گذشته به این است که ماهیت این ویروس” آقای اندروز گفت.

“این بسیار شدید عفونی است که اگر ما این مراحل در حال حاضر ما به پایان خواهد رسید تا در یک وضعیت که در آن به جای قفل کردن 10 postcodes ما خواهد بود قفل کردن هر کد پستی.”

ویکتوریا مقامات بهداشتی را شناسایی 233 مورد جدید از روز پنج شنبه گذشته هنگامی که آنها شروع به تست حمله رعد اسا در هدفمند حومه. دولت در حال حاضر 321 تایید فعال موارد در مقایسه با هفت در NSW و هیچ کدام در کوئینزلند.

گزارش مفصلی استفاده می شود که DNA ردیابی به بررسی منبع جدید موارد مرتبط تعداد زیادی از آنها را به نیروهای امنیتی در قرنطینه هتل ها. آقای اندروز گفت: “غیر قابل قبول” نقض پروتکل قرنطینه خواهد بود مورد بررسی قرار گرفت توسط یک قاضی بازنشسته.

او تایید کرد که نگهبانان زندان و اضافی سلامت کارکنان آورده شده است در برای تقویت امنیت در قرنطینه هتل ها.

اگر چه دولت پیش بینی افزایش COVID-19 موارد هنگامی که ایالت محدودیت بودند کاسته است احساس خطر چگونه به سرعت به این ویروس در حال گسترش است و در برخی موارد نا امید در جامعه پاسخ.

آقای اندروز نشان داد که روز سه شنبه پس از شروع آن تست حمله رعد اسا 928 ساکنان در Broadmeadows و Keilor فراز – دو نفر از ملبورن ترین آلوده حومه – حال حاضر درخواست برای انجام آزمایش.

تحت تمدید مرحله سوم محدودیت های زندگی مردم در مستند حومه مجاز خواهد بود به ترک خانه های خود را فقط برای کار یا تحصیل پزشکی درمان یا مراقبت از ورزش و یا برای خرید مواد غذایی و کالاهای ضروری.

در حال بارگذاری

مدارس باز باقی خواهد ماند اما بسیاری از کسب و کار خواهد بود مجبور به بستن با سالن های ورزشی و استخرهای شنا دوباره خاموش محدودیت ها و رستوران ها و کافه ها محدود به takeaways. دولت ویکتوریا را فراهم خواهد کرد 5000 دلار پرداخت برای کسب و کار تحت تاثیر این مستند رژیم است.

اقدامات جدیدی خواهد رسید و در برخی از ملبورن بیشتر اجتماعی و اقتصادی به چالش کشیده حومه با ساکنان مجبور به انصراف از برنامه ریزی تعطیلات و محدود کردن تعاملات اجتماعی با خانواده و دوستان در زمانی که بقیه ملت در حال ظهور است از آن COVID-19 محدودیت.

معرفی موبایل حومه مرز چک توسط پلیس قادر به مسئله در نقطه جریمه خواهد شد و بیرون کشیدن تصاویر از شمال ایتالیا در ارتفاع گیر هنگامی که پلیس گشت ایجاد خیابان در لومباردی به طور موثر قرار می گیرد ساکنان تحت بازداشت خانگی است.

آقای اندروز گفت: این اقدامات خواهد بود “عمیقا مخرب” برای ساکنان و مضر برای کسب و کارهای محلی اما لازم است برای جلوگیری از این ویروس از سراسر ملبورن.

او از مردم خواست تا با رعایت stay-در-خانه جهت و موافقت با تست و هشدار داد که پلیس به گرفتن آن از موازین مستند قوانین.

“ویکتوریا پلیس نخواهد بود mucking مورد,” او گفت:. “اگر مردم قضاوت است که آنها می توانند چشم پوشی از قوانین وجود دارد و یک کم شانس گرفتن, گرفتار, من فکر می کنم که خواهد بود بسیار غیر عاقلانه قضاوت کند.”

NSW برتر Gladys Berijiklian در حالی که دولت خود را در مرز جنوبی باز روشن ساخته است که ویکتوریایی استقبال نمی شود در دولت است. کوئینزلند گرفته و آن را یک گام به اعلام روز سه شنبه که این امر بازگشایی مرزهای خود به کشورهای دیگر اما نگه داشتن آنها را بسته به ویکتوریا.

“پیام ما به Queenslanders است لطفا انجام نمی وجود دارد, پیام ما به ویکتوریایی است لطفا به اینجا می آیند تا زمانی که این بیماری تحت کنترل هستند” کوئینزلند هیت وزیر استیون مایلز گفت.

کوئینزلند اعزام آن مهمترین عفونی, متخصص بیماری های مسری شبکه استرالیا صندلی سونیا بنت برای کمک به سرب ویکتوریا پاسخ به حومه شیوع. دکتر بنت یکی از 800 پزشکی و تدارکات را تحت پوشش خدمات عمومی و تقویت seconded به ویکتوریا از کشورهای دیگر در پاسخ به شیوع بیماری است.

ما صبح و شب Edition خبرنامه

مهم ترین اخبار و تحلیل و بینش به صندوق پستی خود تحویل در آغاز و پایان هر روز. ثبت نام در اینجا.

کوئینزلند تصمیم و جنوب استرالیا اعلام کرد که مرز خود را با ویکتوریا باقی خواهد ماند تا اطلاع ثانوی بسته جلب خشم نخست وزیر اسکات موریسون که گفت: از آن ساخته شده “کمی احساس” به صورت متحده به نوبه خود به دور ویکتوریایی نه زندگی در ملبورن نقاط حومه.

وجود دارد در حال حاضر هیچ منطقه ای دولت محلی منطقه در ویکتوریا با بیش از یک تایید COVID-19 مورد است.

“اگر شما زندگی می کنند در ونگرتا سپس شما بیشتر تحت تاثیر آنچه که در آن حومه ملبورن که اگر شما در Wyalla بنابراین ما نیاز به برخی از دیدگاه” آقای موریسون گفت.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de