آقای Bajwa همچنان تحت گارد پلیس در بیمارستان است.

پلیس کشیده بود بیش از یک پورشه به اتهام بالا بردن سرعت و چهار افسران در خط اورژانس شرقی آزادراه در حال آماده شدن برای نگه داشتن ماشین زمانی که یک نیمه تریلر سوار به آنها در مورد 5.40 ب. ظ روز چهارشنبه.

استخدام جدید پاسبان جاش Prestney و پاسبان گلن Humphris کشته شدند در کنار همکاران ارشد پیشرو ارشد پاسبان Lynette تیلور و ارشد پاسبان Kevin King.

Forever remembered: Senior Constable Kevin King, Constable Josh Prestney, Leading Senior Constable Lynette Taylor and Constable Glen Humphris.

برای همیشه به یاد: ارشد پاسبان کوین پادشاه پاسبان جاش Prestney منجر ارشد پاسبان Lynette تیلور و پاسبان گلن Humphris.

ریچارد Pusey, 41, مرد کشیده به اتهام سرعت در یک پورشه با مواد مخدر در سیستم خود را با اتهام عدم ارائه کمک در میان سایر جرایم.

“ما باید برخی از نتایج [از مواد مخدر و الکل تست پس از سقوط] و از من خواسته بودند به انتقال آن تا زمانی که او مصاحبه شده است. برای کسانی که عملیاتی دلایل” آقای اشتون گفت.

“وجود دارد برخی از دراز مدت نتایج آن است که ما هنوز هم نیاز به دریافت کنید.

“ما برخی از اطلاعات بیشتر در دسترس به کارآگاهان بعد از امروز در سقوط بازسازی چیزهای بنابراین این وسایل نقلیه این روزها با تمام GPS و هر چیز دیگری وجود دارد مقدار زیادی از اطلاعات برگزار شد و … آنها باید کاملا خوب بازسازی.

“این واقعیت که او در بیمارستان است و ما شده اند قادر به رسیدن به او به این معنا نیست که آنها را مجبور به نشستن بیکار شده اند قادر به در واقع انجام بسیاری از کار بر روی بازسازی قبل از او در دسترس بودن برای مصاحبه.”

پلیس نه توصیف طبیعت از وضعیت پزشکی او را اما باید گفت: این یک نتیجه از حادثه.

تصادف است که به طور مشترک بررسی پرونده قتل پیراهن و عمده crash investigation unit.

“ما باید به طور کامل ذهن باز در آن است که به همین دلیل آن را تقریبا دو بررسی” ویکتوریا پلیس معاون کمیسر شین پاتون گفت: ایستگاه های رادیویی 3AW در روز پنج شنبه.

“ما نمی حکومت هر چیزی در این مرحله محوری به که است بدیهی است که صحبت کردن با راننده کامیون است.”

آقای پاتون گفت: راننده باقی مانده تحت پلیس گارد چرا که او مظنون به جرائم جدی از جمله این که آیا او ممکن است به اتهام مقصر رانندگی منجر به مرگ چهار نفر شده است.

“برای ما تمرکز بسیار است هر چند در راننده این کامیون است.”

کمیسر اشتون و معاون کمیسر پاتون باید هر دو rubbished گزارش از راننده کامیون کشیده شدن بیش از پیش از آن در روز به عنوان شایعه.

آقای Bajwa را کرنبورن خانه در ملبورن بیرونی جنوب شرقی حومه شهر بود حمله کردند در شب چهارشنبه.

“چه شد هنوز وجود دارد و این موضوع در حال انجام تحقیقات” کمیسر اشتون گفت: در روز پنج شنبه.

یک نمونه خون برای مواد مخدر و الکل گرفته شده در شب چهارشنبه.

در حال بارگذاری

کامیون که در روز چهارشنبه تصادف با مته سوراخ آرم اتصال تدارکات سیدنی مبتنی بر حمل و نقل شرکت که سایت تعطیل شده پس از سقوط.

اتصال تدارکات ارائه لبنی و سایر یخچال موارد با توجه به آن در حال حاضر-بسته سایت. با وجود اینکه بر اساس در سیدنی, پیر لیست کار نشان می دهد یک راننده کامیون شد استخدام در ملبورن در سال 2017.

این شرکت و مدیر عامل را به بازگشت تماس های تلفنی از سن.

آقای Bajwa خانواده بازگشته است تماس های تلفنی.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de