جستجو پلیس زن پس از مرگ Gold Coast, خیابان سلاح سرد

Gold Coast افسران و دولت قتل کارآگاه می خواهید به دانستن محل و حرکات زن جوان شناخته شده است که به صورت مکرر و اقامت در Surfers Paradise, Southport و لابرادور.

او معتقد بود که در قربانی شریک رمانتیک با کارآگاهان گفت: اوایل روز چهارشنبه آنها را درمان قتل به عنوان یک خشونت حادثه است.

زنان توضیح داده شده است به عنوان مائوری یا جزایر اقیانوس آرام در ظاهر حدود 170 سانتیمتر قد بلند با متوسط ساخت. او دارای مو و چشم قهوه ای و تو از سرخس در یک دست.

اعضای عمومی باید رویکرد خود را و به جای تماس با پلیس بلافاصله.

کارآگاه بازرس کریس Ahearn گفت: محققان مشغول به کار بودند از طریق ماموت وظیفه doorknocking ساکنان ساختمان های اطراف و چک کردن دوربین های امنیتی فیلم.

در حال بارگذاری

“تحقیقات ما نشان می دهد در این مرحله که آن را [از سلاح سرد] اتفاق افتاده در پیاده رو خارج [موج خروشان دریا و اقیانوس آپارتمان],” او گفت:.

“وجود دارد تعداد زیادی از مردم در حال حاضر و ما تعدادی از افرادی که ما را با ارائه نسخه از آنچه رخ داده است.”

بازرس Ahearn گفت: این گروه از افراد درگیر بودند “آزادانه شناخته شده به هر یک از دیگر” و پلیس راه اندازی موانع در سه شنبه شب به مطمئن شوید که آنها گرد تا هر کسی که در حال فرار از صحنه.

این گروه درگیر شدند ماندن در موج خروشان دریا و اقیانوس ساختمان اما قربانی زندگی در جای دیگر در سرفرز پارادایز.

سفید چهار چرخ محرک نیز گرفته شده از صحنه است.

کارآگاهان را به دادگاه تجدید نظر برای هر شاهد بودند که در مجاورت Hanlan خیابان از 6 تا 8 بعد از ظهر روز سه شنبه به تماس Crime Stoppers در 1800 333 000.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de