پلیس تحقیق در مورد رسانه های اجتماعی نام فیلم بیش پاپی-فیلم رسوایی

محققان هستند “به طور جدی” به دنبال فیلم ها و اطلاعات منتشر شده در رسانه های اجتماعی سهیل رعنا یک سخنگوی پلیس ستاد گفته است bdnews24.com.

“ما در حال چیدن مهم و عناصر مربوطه از آنها. ما در نظر هر جنبه ای قبل از بازیگری” معاون بازرس کل گفت.

نام چند دبیران کلید مقامات سازمان های دولتی نمایندگان مجلس و بازرگانان را به نظر می رسد در رسانه های اجتماعی پس از وحی پاپی را به اتهام سوء رفتارهای او پس از دستگیری در ماه گذشته.

محققان گفت: آنها معتقدند از آن خواهد شد ممکن است برای او به انجام سرکش عمل می کند بدون آگاهی از هتل مقامات و حمایت از افراد با نفوذ.

یک ویدیو پاپی و برخی دیگر از زنان جوان و صحبت کردن به Mohd نور علی یکی از صاحبان Westin ویروسی رفته است.

اقدام سریع گردان که دستگیر Papia همراه با شوهرش Mofijur رحمان نام مستعار Sumon Chowdhury ماه گذشته خواسته است تا وزارت خانه اجازه بررسی اومدی.

پلیس در حال quizzing زن و شوهر در بازداشت شده اعطا 15 روز از بازداشتگاه در سه مورد اتهام مربوط به ارزهای تقلبی کشف شده در آنها را در طول بازداشت در فرودگاه بین المللی شاه جلال و اسلحه گرم و خارجی مشروب کشف و ضبط در طول حملات در آپارتمان خود را.

کارآگاه شاخه ای از پلیس در حال بررسی این موارد آغاز شده توسط RAB در حالی که اداره تحقیقات جنایی است که آغاز یک مورد دیگر به اتهام پول شویی.

محققان گفت: آنها جمع آوری تلفن تماس سوابق افراد با اتهام لینک کلیک کنید برای Papia.

رعنا گفت: آنها تجزیه و تحلیل اطلاعات به طعنه از زن و شوهر در طول بازداشتگاه برای پیدا کردن که دیگری بودند با آنها درگیر است.

“ما متصل حداکثر اولویت به بررسی” او گفت:, و اضافه کرد که آنها را به اقدام در برابر کسانی که به اصطلاح پاپی با توجه به “درجه و اهمیت خود را از دخالت و مشارکت”.

در مورد تصویری پاپی و نور علی دستیار IGP گفت: مجریان قانون باید به حساب گرفته شود تمام عناصر است که پدید آمده در طول تحقیقات.

این مجریان قانون در بنگلادش همیشه متهم مقدار کمی از جنایتکاران که در حال نزدیک به دولت اما رعنا گفت: آنها دستگیر و در عمل در برابر Papia “حتی اگر او تا به حال یک هویت سیاسی”.

“هیچ چیز منع ما,” او گفت:.

معاون IG پلیس Ruhul Amin گفت: محققان خواهد کاوشگر “همه چیز” و ببینید که چه کسی درگیر شدند با Papia و چقدر.

Moshiur رحمان یک DB معاون کمیسر بررسی اتهامات علیه Papia گفت: آنها جمع آوری اطلاعات مربوط به اتهامات علیه او.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im