هالیفاکس — پلیس می گوید این مرد که رفت مرگبار داد و بیداد از طریق پنج Nova Scotia جوامع به احتمال زیاد با استفاده از سلاح گرم بدون مجوز و محققان در حال تلاش برای پیدا کردن چگونه او به دست آمده غیر قانونی سلاح.

که پروب به سلاح گرم رخ داده است در کنار یک شکار برای هر کسی که کمک کرد قاتل به دست آوردن یک RCMP و ماکت خودرو او استفاده می شود به فریب خود را تعقیب و به عنوان او رفت و در مورد قتل 22 نفر و تنظیم آتش به خانه در آخر هفته.

رئیس Supt. کریس چرم گفت: “ما باید یک ایده نسبتا خوبی که در کانادا حداقل او ندارد سلاح گرم کسب گواهی.”

آن است که غیر قانونی خود را به یک تفنگ بدون مناسب مجوز که قوانین فدرال به طور رسمی به عنوان یک اختیار و کسب مجوز است.

چرم بعدا گفت که آن را در حال حاضر بخش مهمی از این تحقیقات به درک چگونه گابریل Wortman به دست آمده و سلاح های خود را به عنوان به خوبی به عنوان یک “معتبر” پلیس و یک فورد Taurus که نقاشی شده بود در یک مد مشابه به یک به طور منظم RCMP ماشین گشت.

51-در سال denturist که کسب و کار در هالیفاکس خود شروع به کشتن ولگردی و قانونی شکنی در جامعه کوچک Portapique حدود 40 کیلومتری غرب ترورو اواخر روز شنبه.

او موفق به فرار از پلیس محیط و ادامه کشتار مردم و سوزاندن خانه ها در چهار جوامع دیگر.

او در نهایت پلیس در یک پمپ گاز در Enfield, N. S., خود و غیر قانونی اسلحه در نزدیکی حدود 12 ساعت پس از اولین گزارش از حملات خود را در یک خانه در Portapique.

چرم با اشاره به موضوع دقیق نوع اسلحه که Wortman برخوردار به اقدام مدیر یک سازمان است که در حال بررسی تیراندازی پلیس قاتل.

تماس اواخر روز چهارشنبه پت کوران مدیر اقدام جدی Incident Response تیم گفت: او را به ارائه اطلاعات در مورد انواع اسلحه Wortman بود.

اندرو Somerset نویسنده از “اسلحه: فرهنگ و عقیده از تفنگ” گفت: در مصاحبه خبری که Wortman شد با استفاده از سلاح گرم است که او مجاز به داشتن برد تازه مسائل.

“سوال بزرگ در حال حاضر این است که چگونه او دریافت که تفنگ ؟” او در یک ایمیل.

پلیس باید به بررسی مسائلی مانند اینکه آیا اسلحه قاچاق می شد و یا خریداری شده توسط یک جانشین برای Wortman Somerset نوشت: در یک ایمیل.

او اشاره کرد در حال حاضر وجود دارد اقدامات در محل برای تضعیف بازار سیاه در محدود سلاح هایی مانند اسلحه که قرار بود که در رجیستری.

آرایه ای از چرخ دنده ها و سلاح های در حال ظهور به عنوان یکی از عناصر اصلی RCMP پروب سه روز پس از Wortman مرگ است.

“این که آیا آن را حمل و نقل سلاح های, لباس های خودرو خود همکاران در اینجا و جاهای دیگر اینها همه عناصر در این تحقیقات در حال حاضر در حال کاوش,” چرم گفت.

او همچنین گفت که هنوز مشخص نیست که چگونه بسیاری از مردم به عنوان یک نتیجه از اثر شلیک گلوله به بدن کشف شد در سوخته خانه ها و نیاز دقیق کالبد شکافی برای تعیین علت دقیق مرگ است.

هنوز معلوم نیست که آیا Wortman بود همیشه در گذشته اعطا مجوز توسط فدرال سلاح گرم صدور مجوز بدن که توسط RCMP.

استانی سوابق دادگاه تایید او دستور داده شد برای دریافت مشاوره برای مدیریت خشم پس از او التماس کرد گناه را به یک حمله در Halifax منطقه در Oct. 29 سال 2001.

قربانی که نخواست نام او منتشر شده گفت: “15 در این زمان بود و در حال انتظار برای اتوبوس زمانی که Wortman آمد از پروتز کلینیک بوی الکل و به او گفتم به ترک اموال خود را.

مرد گفت که او شروع به راه رفتن به اتوبوس بعدی متوقف شود. “او برداشت من این پیراهن و پانچ من در پشت سر,” او گفت:. “من شوکه شده بود.” پلیس نامیده می شدند و آنها به اتهام Wortman با حمله پس از مصرف یک بیانیه از قربانی در بیمارستان است.

Wortman اعطا شد مشروط تخلیه قرار داده شده در مشروط شدن نه ماه دستور به انجام مشاوره جریمه 50 دلار و گفت: برای دور ماندن از قربانی. و همچنین او ممنوع از داشتن یا داشتن سلاح و مهمات یا مواد منفجره. که ممنوعیت تمام شده پس از نه ماه در بخش 110 از جنایی کد.

فدرال قانون در سال گذشته تصویب گسترش دامنه چک پس زمینه در کسانی که می خواهند برای به دست آوردن یک تفنگ. سوال در مورد متقاضی تاریخ در حال حاضر پوشش خود را در تمام طول عمر به جای فقط پنج سال قبل از مجوز نرم افزار.

همچنین نیروهای اسلحه فروشان به حفظ سوابق از سلاح گرم موجودی و فروش و نیاز به خریدار از یک شکار تفنگ یا تفنگ ساچمهای به ارائه مجوز سلاح گرم در حالی که فروشنده را برای اطمینان از اعتبار آن است.

این گزارش توسط The Canadian Press منتشر گردید مارس 23 سال 2020 است.

– با فایل های از جیم Bronskill در اتاوا و مایکل مک دونالد در هالیفاکس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو