پلیس پرونده مدعی سیدنی GP رد و بدل گواهینامه برای مواد مخدر

Dr Joe Grech has a criminal conviction for a drug offence.

دکتر جو Grech دارای محکومیت کیفری برای مواد مخدر جرم است.

مناقصه پلیس پرونده به دست آمده توسط هرالد نشان می دهد اولین گزارش در مورد پزشک عمومی وارد یک زمستان صبح در ماه ژوئن سال 2001 زمانی که Crime Stoppers دریافت فوق العاده ای نامه.

آن را متهم Dr Grech که تا به حال یک عمل پزشکی در Victoria Street Kings Cross, از درگیری با یک “قدرتمند کارتل مواد مخدر.”

“مردم ذکر شده در این سند بسیار بد مردان و سزاوار مجازات شود … برای قاچاق مواد مخدر و تجاوز به عنف” ناشناس نامه ادعا.

Dr Grech در حال حاضر 64 بود که ادعا شده است به طور غیر قانونی تجویز تاریخ-مواد مخدر تجاوز به عنف Rohypnol که کارتل بودند با استفاده از ناتوان ساختن زنان قبل از آنها تجاوز جنسی.

نویسنده ارائه نام و آدرس و تاریخ تولد, ماشین, شماره پلاک, حتی موسسات که از آن مواد مخدر فروخته شد به مناقصه گزارش پلیس نشان داد.

چهار سال بعد در ماه مه سال 2005 یکی از کسانی که به نام استیو Sevastopoulos دستگیر شد, با مواد مخدر kingpins Shayne هتفیلد و مایکل هرلی که تا به حال استفاده کوانتاس چمدان گرداننده به واردات حدود 200 کیلوگرم کوکائین از آمریکای جنوبی است. Sevastopoulos بود و بعد زندانی برای حداقل هشت سال است.

همچنین نام بود که در جنوب آفریقا به دنیا آمد Michael Paul Hargraves که پس موسوم چندین بار در ارتباط با تقلب و جرائم مواد مخدر. هیچ پیشنهاد که هر یک از مردان ذکر شده در بالا درگیر شدند و در هر جرائم جنسی.

از آنجا که اولیه ناشناس نامه های متعدد و گزارش های اطلاعاتی نشان می دهد Dr Grech دخالت در مواد مخدر و فحشا با توجه به این پلیس پرونده مناقصه طول Croke مورد.

یکی از این گزارش آغاز شد و پس از تحقیقات مربوط به مرگ Dr Grech و سابق عمل شریک زندگی دکتر ویلیام Marchione که از مصرف بیش از حد مواد مخدر در Woollahra آپارتمان در ملبورن جام روز, 2008. پلیس اشاره کرد نگرانی که “مرحوم” و دکتر Grech ممکن است ارائه شده اند مردم با محدود مواد. در Marchione دوربین آنها یافت می شود عکس دکتر Grech با زنان “که به نظر می رسد در حال پرداخت برای درخواست خدمات” در این گزارش است.

Dr Grech در حال حاضر در آزادی مشروط منظور است که شبیه به یک خوب رفتار پیوند برای داشتن یک ممنوع و مواد مخدر و همچنین داشتن تجهیزات برای اداره مواد مخدر ممنوع.

دکتر دستگیر شد در مارس 2018 پس از یک جستجوی ماشین نقره ای جگوار با تعداد صفحات 01DUDE.

پس از باز کردن یک نقره چمدان پلیس 1.19 گرم methylamphetamine (یخ) و تعدادی از نسخه های برای, ویاگرا و دیازپام که ساخته شد به هیو پیوند سپس در سن 55 از Surry Hills. پلیس اطلاعاتی گزارش داد Grech شد تهیه اسکریپت از محدود مواد مخدر به همکاران در ازای “قاچاق مواد”.

“تعداد زیادی از گزارش های اطلاعاتی ارائه شده در ماه گذشته ارتباط POI [person of interest] به عرضه مواد غیرقانونی در سواحل شرقی PAC” مناقصه پرونده اعلام کرد.

با توجه به پرونده و اطلاعات دریافت شده بود که Grech ارائه گواهی پزشکی به کسانی که موفق به حضور در دادگاه است. “POI [Grech] است که جبران آن با داروهاي یعنی هروئین و methylamphetamine (یخ)” گفت: این گزارش.

وجود دارد چندین گزارش در مناقصه سند مربوط به یک “مقدار غیر معمول از ترافیک عابر پیاده” مربوط به نام سازمان آمار جرم و جنایت مرتبط با مقیاس بزرگ عرضه مواد مخدر آمدن و رفتن از Dr Grech را Edgecliff آپارتمان.

در Boxing Day 2011 دو مرد که به اعتقادات برای عرضه مواد مخدر و در اختیار داشتن دیده می شد وز وز Dr Grech را در آی فون. یکی گفته پلیس او وجود دارد به قرض گرفتن پول و که او به طور منظم پول قرض گرفته شده از دوست خود که یک دکتر است.

در ماه سپتامبر سال 2016 پلیس دریافت اطلاعات که دکتر Grech بود که به کار در یک مرکز پزشکی در برادوی بود “به طور مداوم تحت تاثیر مواد مخدر ممنوع یعنی یخ و کوکائین و حتی در حالی که انجام وظایف خود به عنوان یک پزشک و در حالی که رانندگی به کار می کنند.”

در این زمان دکتر زندگی ریشه. او فقط می خواهم ساخته شده ورشکسته با توجه اداره مالیات $141,000. در بیانیه خود از امور در زمینه ورشکستگی خود را متولی Dr Grech ادعا کرد که او بدهکار در مجموع $112,000 از سه روش متفاوت از مردان است. دو نفر از کسانی که در برجسته Grech قبلی پلیس گزارش های اطلاعاتی. یکی بود موسوم به عنوان یک اصل از قاچاق مواد مخدر عملیات و هیو باند سکوت مالک در یک فاحشه خانه دستگیر شد و در سال 2018 پس از فروش $3600 ارزش یخ به سرقت افسر پلیس است.

در سال 2012 Dr Grech موضوع شرم آور تبلیغات هنگامی که مشخص شد او ایستاده بود به برانند $100,000 در وثیقه او می خواهم ارسال شده برای سیمون Farrow, یک زن سابق کارگر جنسی تبدیل بیکینی مدل که می خواهم فرار کرد در حالی که رو به اتهام بیش از یک عمده یخ واردات. GP بعد متقاعد دادگاه به او آزادی از تعهد خود و Farrow بعدها در زندان به مدت شش سال و نیم.

سپتامبر 2016 هوش گزارش در مناقصه پرونده ادعا کرد که Grech همکاران با برت گالووی جنایی وکیل آنها را متهم به طور منظم با استفاده از مواد مخدر ممنوع یعنی یخ.

Convicted ice trafficker Simone Farrow.

محکوم یخ کاسب سیمون Farrow.

دو سال بعد در سپتامبر 2018 آقای گالووی شد متهم با مواد مخدر-رانندگی پس از یک تست بزاق بازگشت یک نتیجه مثبت برای یخ. پلیس ثبت شده است که پس از گالووی چپ “شناخته شده مواد مخدر محل” او تا به حال موفق به توقف در توقف ثبت نام در پدینگتون.

آقای گالووی ادعا کرد که او فقط در سمت چپ صفحه اصلی از یک مشتری بود که در یک پیوند برای تهیه یخ. این اتهامات پس از آن پرتاب می شود پس از یک دادرس در بر داشت بزاق تست شد و احتمالا آلوده.

در ماه مه سال 2017, یکی از Dr Grech بیماران در برادوی درمانگاه که در آن او تمرین صرف یک هفته در بیمارستان سنت وینسنت پس از عوارض به وجود آمد پس از حذف از کیست. از تخت بیمارستان به بیمار به نام پلیس اصرار دارد که Dr Grech شد مواد مخدر را تحت تاثیر قرار در حالی که انجام این روش است.

“من گفت که او سر خود را تکان مانند کسی که در “مت’. آنها گفتند که بحث را به سرپرست خود را, اما آن را به عنوان یک روش پزشکی و آنها فکر نمی کنم شکایت من خواهد بود بیشتر مورد بررسی” بیمار گفت: هرالد.

High-profile solicitor Brett Galloway was acquitted of a drug-driving charge.

بالا مشخصات وکیل برت گالووی بود تبرئه از مواد مخدر رانندگی مسئول است.اعتبار:دین Sewell

این موضوع اشاره شد به مراقبت های بهداشتی شکایت کمیسیون که در بر داشت که آن را نامناسب برای Dr Grech به انجام این روش و که او باید ارجاع بیمار به یک متخصص یا بیمارستان برای مراقبت از. “بدون تحقیقات بیشتر و یا اقدام انضباطی موجه است گفت:” HCCC در نامه ای به بیمار است.

اما از آنجا که زمان بیشتر شکایات دریافت شده است و دکتر Grech است که تحت تعقیب قبل از NSW Civil and Administrative Tribunal در ماه سپتامبر. این HCCC شکایت مدعی Dr Grech درگیر در “رضایتبخش حرفه ای و رفتار حرفه ای و سوء رفتار در رابطه با تعدادی از مسائل از جمله: خروج از تجویز استانداردهای شکست برای حفظ مرزهای حرفه ای و دیگر نامناسب و غیر اخلاقی انجام شده است.”

تا زمانی که این موضوع نهایی شده این NSW نظام پزشکی قرار داده شده است تعدادی از شرایط Dr Grech را تمرین گواهی “برای حفاظت از سلامت و ایمنی هر فرد است.” این شرایط شامل است که او نمی تواند “دارای عرضه اداره و یا تجویز هر دارو از اعتیاد’.”

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de