پلیس تایید مرگ دو دختر بودند که موضوع کبک Amber Alert

کبک — این Surete du Quebec (SQ) تایید کرده است که جسد توسط یک تیم جستجو و نجات در یک منطقه پوشیده شده از درخت از Saint-Apollinaire در روز شنبه هستند کسانی که از رومی و نورا Carpentier.

کهربا هشدار صادر شده برای رومی شش و نورا, 11 در Levis جنوب شهر کبک در روز پنج شنبه. آن برداشته شد در اوایل روز شنبه هنگامی که اجساد یافت شد. دختران گم شده, همراه با پدر خود مارتین Carpentier, 44, پس از یک تصادف در بزرگراه 20.

جستجو همچنان برای پدر.

“چیزی که مهم است در حال حاضر در بسیج مردم است و باید مراقب باشند چرا که ما به طور فعال به دنبال مارتین Carpentier که می تواند در Saint-Agapit Saint-Apollinaire بخش. هر کسی که می بیند این فرد خواسته است برای تماس با 911 بلافاصله گفت:” SQ Srgt. ان Mathieu.

برتر فرانسوا ایتالیایی, توالت پیوست بسیاری در استان در lamenting اخبار.

این است که در حال توسعه و به روز خواهد شد به عنوان جزئیات بیشتر پدیدار شود.

Romy Carpentier, Norah Carpentier, Martin

موارد یافت شده است که ممکن است مربوط به

مربع افسران جستجو در Saint-Appollinaire منطقه برای دو دختر و پدر خود را در بر داشت برخی از اشیاء که ممکن است متصل به آنها در روز جمعه.

متیو گفت: این اشیاء ممکن است نشان می دهد که خانواده از دست رفته است که در این منطقه تیم های جستجو هستند.

“ما در بر داشت برخی از اشیاء دیروز, اما ما می توانید بسیاری از اشیاء مختلف در جنگل بنابراین آنچه ما باید انجام دهید در حال حاضر است به مطمئن شوید که آن اشیاء را می توان به مارتین Carpentier و از او دو دختر” گفت: Mathieu.

یک پست فرماندهی تاسیس شد در روز جمعه در business commerce Street, جنوب زنگ زد Bois Joly.

کبک استانی پلیس ATV, اسب, K-9 و پا گشت هنوز هم جستجو به شدت منطقه پوشیده شده از درخت همراه با جستجو و نجات داوطلب.

Search continues in Saint-Apolinaire, QUE

دختر می سازد از جان گذشته درخواست

مارتین Carpentier دوست دختر کتی Gingras ثبت یک درخواست از جان گذشته به او در صبح روز جمعه به اشتراک گذاشته شده توسط مربع در توییتر.

“مارتین ما نگران است. ما شنیده ام چیزی از شما پس از این حادثه. ما می خواهند بدانند که اگر شما خوبید و دختران رومی, نورا. ما می خواهند بدانند که اگر آنها درست… اگر شما خوبید. ما برخی از اخبار به ما اطلاع دهید تماس پدر و مادر خود و هر آنچه در آن است. نکته مهم این است که همه شما خوب,” او گفت:. “ما فقط می خواهم به می دانم که شما بسیار خوب است.”

افسران و داوطلبان باید scoured این منطقه در نزدیکی محل سقوط پس از چهار شنبه شب. آنها درخواست هر کسی که زندگی در این منطقه به بررسی هر ساختمان ریخته و یا تریلر آنها ممکن است یا در نزدیکی اموال خود را. یک مربع هلیکوپتر مستقر شد به جستجوی منطقه پوشیده شده از درخت.

“ما برخی از اطلاعات است که آنها هنوز هم ممکن است در منطقه” گفت: SQ سخنگوی Louis-Philippe Bibeau.

این Sûreté همچنین گفت: CTV که آن را دریافت کرده بود کلمه ای که همسایه صدای جیغ در وسط شب. اما پلیس نمی تایید اگر آن را به نظر می رسد مربوط به این مورد است.

نخست وزیر ایتالیایی, توالت گفت: بعد از ظهر جمعه که در حدود 80 نفر بودند در جستجو هر دو بر روی زمین و در هوا که استان قرار داده شده بود تمام منابع خود را به پیدا کردن دختران.

“همه افکار من با خانواده و ما واقعا امیدواریم که این به پایان می رسد خوب است که ما پیدا کردن دو دختر جوان و امن” ایتالیایی, توالت گفت.

این سه نفر دیده می شود آخرین جمعه از ساعت 8:30 p. m. در سنت نیکلاس محله لویس در نزدیکی فروشگاه, پلیس گفت:.

در ساعت 9:30 p. m. a 2008 فولکس واگن Passat با پلاک P75 PXV شد درگیر در یک تصادف در بزرگراه 20 شرق در نزدیکی Saint-Apollinaire. زمانی که خدمات اورژانس وارد خودرو شد خالی و سه شده اند از دست رفته از.

Saint-Apollinaire شهردار برنارد Ouellet گفت: تصادف صورت گرفت در یک منطقه روستایی در حدود چهار کیلومتر از اصلی خروج کردن بزرگراه به شهر.

“وجود دارد بسیاری از مناطق پوشیده شده از درخت — بسیاری چوبی مناطق-اما وجود دارد بسیاری از جاده های روستایی ، آن را به طور کامل جدا شده” گفت: Ouellet در مورد خاک اطراف محل سقوط, که او نیز اضافه شده است شامل چندین کلبه کوچک و حاجت.

او گفت: ساکنان شده اند جستجو خواص خود را برای هر گونه نشانه ای از سه.

“این نگرانی در همه, کمی,” او گفت:.

از جان گذشته, درخواست از

عزیزان خود را دلیلی برای نگران برای سلامت و ایمنی خود را. مقامات می گویند آنها نمی دانند که دلیل ناپدید شدن و صحبت با شاهدان و اعضای خانواده.

“تمام فرضیه های روی میز هستند و آدم ربایی است که در میان آنها” SQ سخنگوی آدری-Anne Bilodeau گفت: “اما اولویت برای ما این است که ما از دست رفته مردم است که می تواند مجروح شدند.”

دختران مادر ارسال شده و عکس آنها را در Facebook در روز پنج شنبه با یک درخواست برای کمک به: “ما نیاز به پیدا کردن دختران من و پدر خود.”

شاهد شاهد سقوط جستجو برای از دست رفته خانواده

یک زن رانندگی در منطقه لین Provencher گفت: او شاهد سقوط.

او گفت: او را دیدم یک ماشین به رهبری نسبت به شهر کبک پرواز کردن جاده, آمار ثبت نام و برخی از درختان و پس از آن تلنگر بیش از.

“من در حال رانندگی بود به سمت مونترال وقتی دیدم ابری از گرد و غبار و, رونق خودرو به پایان رسید تا در مقابل من ناگهان” Provencher گفت:, و اضافه کرد که او تا به حال به فکر می کنم سریع برای جلوگیری از برخورد.

“من متوقف در کنار جاده و من برای دیدن اگر وجود دارد مردم در داخل – nobody,” او گفت:, و اضافه کرد که سه نفر به مقامات در همان زمان.

“ما جیغ و وحشت” او گفت:.

وقتی آتش نشانان وارد آنها با استفاده از نور افکن به منطقه جستجو.

“تنها مارتین تلفن همراه در ماشین,” او گفت:. “او ناپدری به نام گفت که او منتظر بود برای مارتین می رسند و او به او گفت که او قرار بود برای بستنی با او” و اضافه کرد که او فکر آن بوده است مدت زمان طولانی.

Provencher گفت: مقامات و سپس تماس دختران مادر به او اطلاع و بپرسید اگر او تا به حال او را با خود از آنجا که کودکان نمی به نظر می رسد شده اند ،

Provencher شات تصویری از صحنه و ارسال آن به Facebook. پست شده است برداشته شود.

“هیچ کس وجود دارد. لاستیک ها دمیده پنجره ها دمیده. وجود دارد هیچ کس در ماشین و یا در زمینه” او شنیده است گفت: در این ویدئو. “این دیوانه است. من درک نمی کنم.”

Provencher گفت که او امیدوار فرد سالم بود با اشاره به وجود صندلی کودک در خودرو است.

“من واقعا امیدوارم که وجود دارد نبود یک کودک در ماشین, چرا که آن را واقعا جدی است. خودرو تمام شده است,” او گفت:.

ممکن است که یک یا هر سه گم شده و افراد مجروح و گفت: Surete du Quebec سخنگوی استفان ترمبلی.

پس از آن تحقیقات پلیس منجر افسران به راه اندازی کهربا هشدار دوشنبه بعد از ظهر.

“ماشین بسیار آسیب دیده و به همین دلیل ما به دنبال آنها را برای دیدن آنچه که وضعیت آنها در هستند” گفت: یک سخنگوی پلیس Anik Lamirande اضافه کرد که نشانه های نقطه به نقطه سه ترک صحنه تصادف ،

Amber alert after car crash near Quebec City

توضیحات

مارتین Carpentier 5’10” و 130 پوند است. او با پوشیدن یک تی شرت خاکستری و شلوار جین شاید ،

هر کسی که نقطه او خواست به 911 تماس بگیرید فورا.

– با فایل های از کانادا مطبوعات

اصلاح:

 

این داستان به روز شده است به می گویند که پلیس را نه تایید هویت دو بدن.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de