این COVID-19 همه گیر شده تحت عناوین با نگرانی های عمومی نصب و دولتها در سراسر جهان در تکاپوی پیدا کردن راه هایی برای کنترل گسترش ویروس. بسیاری از دولت ها اعلام کرده اند شرایط اضطراری ملی با دولت فدرال کانادا نیز با توجه به این به عنوان گزینه است.

در میان این ترس شرکت های فن آوری در ایالات متحده گزارش شده است در مذاکرات با دولت آمریکا و سازمان های دیگر خود را به استفاده از جمع آوری داده ها و اطلاعات محل ابزار برای ردیابی ویروس انتقال روند. این شامل بحث صورت-شناخت راه اندازی Clearview AI.

پلیس برنامه های کاربردی

استفاده از Clearview AI توسط پلیس کانادا سازمان را برانگیخته مقدار پوشش رسانه ای با تمرکز بر پیامدهای حریم خصوصی از برنامه. این مسابقات آپلود عکس از افراد با میلیاردها عکس های دیگر خراشیده عمدتا از رسانه های اجتماعی و ذخیره شده بر روی سرورهای آمازون. تکنولوژی نقض قوانین حفظ حریم خصوصی با استفاده از داده های بیومتریک از افراد عادی بدون رضایت خود را.

به عنوان گزارش برای اولین بار شروع به ظهور در استفاده از Clearview AI توسط پلیس آمریکا, آن آشکار شد که پلیس کانادا نیز تست و با استفاده از فن آوری; نه همه در ابتدا آینده خود استفاده کنید.

یکی از موضوعات مشترک در میان سازمان های پلیس در کانادا بود که Clearview هوش مصنوعی استفاده شد و توسط فردی افسران در عرض های مختلف تحقیقاتی واحد است. آنچه آشکار شد فقدان دانش Clearview AI استفاده توسط مدیریت ارشد در برخی از ادارات پلیس. این بود تنها پس از به بیرون درز اسناد Clearview AI لیست مشتری است که سازمان های پلیس شروع به انجام تحقیقات داخلی به دیدن کدام یک از افسران خود را با استفاده از این نرم افزار در چه واحد و چگونه بسیاری از بار.

استفاده از چنین فن آوری را نشان می دهد یک مسئله بزرگتر است که می رود فراتر از حریم خصوصی یعنی چه نظارت و فن آوری مستقر هستند توسط سازمان های پلیس در وهله اول.

جهانی خبر در تورنتو خدمات پلیس با استفاده از تشخیص چهره ابزارهای; در ابتدا پلیس تورنتو خدمات انکار کرد که در آنها با استفاده از Clearview AI.

جدید surveillances

این اولین بار نیست که سازمان های پلیس در کانادا به تصویب رسید یک تکنولوژی مشابه ad hoc شیوه ای. قبل از Clearview هوش مصنوعی ارشد مدیریت در محلی سازمان های پلیس در کانادا شروع به اتخاذ رسانه های اجتماعی به عنوان یک ابزار بازجویی و پس از فرد ماموران متوجه ابزار خود را برای انجام تحقیقات و جمع آوری اطلاعات. تحقیقات همچنین نشان داده افسران پلیس در کانادا با استفاده از روش های جدید از تحقیقات از جمله نظارت بر رسانه های اجتماعی در ابتدا نادانسته توسط مدیریت ارشد.

پلیس و سازمان های علاقه نوظهور در رسانه های اجتماعی و پرورش یک بازار جدید برای شرکت های با تکنولوژی فروش نظارت بر رسانه های اجتماعی — و یا “گوش دادن” فن آوری. این با استفاده از پردازش زبان طبیعی برای شناسایی و نظارت بر کلمات کلیدی محافظت شده توسط تنظیمات حریم خصوصی در سیستم عامل های اجتماعی با برخی از شرکت های ارائه محاکمات به پلیس.

هر دو شرکت های فن آوری و پلیس استدلال می کنند که حساب های رسانه های اجتماعی مجموعه ای به خصوصی می تواند در نظر گرفته شود و اطلاعات در دسترس عموم و یا منبع باز و در دسترس برای هر کسی که برای دیدن.

Tor Ekeland وکیل برای Clearview هوش مصنوعی استفاده کرده است این همان منطق و استدلال می کند که این عکس ها از چهره ها که نرم افزار جمع آوری و فروشگاه ها است که اطلاعات در دسترس عموم.

نیروهای پلیس به طور فزاینده ای با تکیه بر هوش مصنوعی برای جمع آوری داده ها و تجزیه و تحلیل. منبع باز اطلاعات از رسانه های اجتماعی در حال پخش است نقش مهمی در شکل گیری توسعه جدید AI ابزار. عکس ها ممکن است تنها نوع داده های رسانه های اجتماعی موضوع را به Clearview AI الگوریتم تجزیه و تحلیل — تشخیص صدا نیز ظاهرا تحت توسعه است.

حفاظت از حریم خصوصی

تلاش در حال حاضر ساخته شده توسط دولت های فدرال و استانی حفظ حریم خصوصی تنظیم کننده برای ساخت یک چارچوب استفاده و تنظیم داده های بیومتریک از جمله نرم افزار تشخیص چهره استفاده شده توسط سازمان از جمله پلیس هر چند معلوم نیست چه این چارچوب شبیه خواهد بود تا پس از بدن کامل تحقیقات خود را.

در پاسخ به COVID-19 دولتها در کانادا نگه داشتن یاد که این زمان فوق العاده ای است که نیاز به اقدامات فوق العاده. اثرات COVID-19 گسترش فراتر از سلامت آن تاثیر. شرکت های فن آوری می تواند استفاده از ترس ناشی از بحران به گسترش بیشتر فن آوری های نظارت و ارائه آنها را به دولت به عنوان راه حل برای کنترل گسترش ویروس.

برای مثال تشخیص صورت مانند Clearview هوش مصنوعی می تواند مورد استفاده برای شناسایی هر کسی که در تماس با فرد آلوده — شبیه به شرکت های فن آوری پاسخ در آمریکا پس از 9/11 با عبور از قانون میهن پرستی هموار کردن راه برای توده نظارت

دولت و آژانس از جمله اجرای قانون نیاز به تمرین احتیاط شدید و باز بودن اگر اقدامات شامل نظارت فن آوری. وجود بالقوه است که آنها ممکن است تبدیل به امکانات روزمره زندگی طولانی پس از این ویروس رفته باز کردن مناطق جدید استفاده (یا سوء استفاده) — یک پدیده شناخته شده به عنوان نظارت خزش.

نظارت فن آوری می تواند در هزینه آمده است نه تنها به حریم خصوصی اما به دیگر حقوق سیاسی و آزادی – استفاده از آنها می تواند هزینه مردم بی گناه این حق را به زندگی می کنند زندگی خود را عاری از نظارت است. جوامع به حاشیه رانده شده و حتی بیشتر در معرض خطر با توجه به تاریخ خود در بیش از ای اداره.

آیات در مورد استفاده از Clearview AI توسط پلیس در کانادا نشان می دهد کمی نظارت در نحوه نظارت و فن آوری به تصویب رسید و برای چه هدف. این تماس برای درک بیشتر در استفاده از این فن آوری توسط پلیس و مناسب داخلی و خارجی مکانیسم های پاسخگویی. ترس از COVID-19 نباید منجر به هر زانو حرکت تند و سریع واکنش تاثیر می گذارد که دموکراسی ما یک بار این بیماری همه گیر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im