شاعران و دوستداران: دو زن بودند که مایکل زمینه

“اجازه دهید هیچ مردی فکر می کنم او می تواند قرار داده و هم آنچه را خدا پیوست”. پس نوشت: شاعر Katharine برادلی در نامه ای از سال 1886. او در توضیح رابطه او با خواهر زاده ادیت کوپر با استفاده از کلمات مسیحی مراسم ازدواج به تأیید خود را مادام العمر مشارکت.

در عصری که در آن ملکه ویکتوریا (به اشتباه) شایعه را رد کرد و مساحقه به عنوان عدم امکان این دو زن خود را اعلام کرده “نزدیک ازدواج” حتی از رابرت براونینگ و الیزابت بارت براونینگ – نهایی ادبی زن و شوهر و قدرت – از آنجا که به عنوان Bradley توضیح داد: “آن دو شاعر زن و مرد نوشت: تنهایی”. به جای نوشتن به طور جداگانه برادلی و کوپر تصمیم به ایجاد خود را با این نسخهها کار به عنوان یک.

آنها اختراع یک کل شخصیت جدید به اتصال آنها را با هم. نام او “مایکل زمینه”. نوشتن با هم از طریق این صدای مرد برادلی و کوپر جعلی همکاری بود که هر دو عاشقانه و خلاق است. بودن زمینه به آنها اجازه داد به بیان چیزهایی که در برادلی کلمات “جهان را تحمل کند از یک زن لب”. به عنوان زمینه آنها منتشر شده صدها اشعار بسیاری از آنها کاملا وابسته به عشق شهوانی. به عنوان آنها نوشت ئی در یک شعر:

عشق من و من در زمان دست و سوگند
در برابر جهان بود
شاعران و عاشقان همیشه.

برادلی و کوپر قطعا تا به حال دلیلی برای احساس می کنم که جهان در برابر آنها. اولیه خود را با این نسخهها کار بودند با شوق و ذوق دریافت: یکی از بررسی پیشنهاد کرد که رشته نامزد برای شاعر برجسته. اما هنگامی که کلمه ای رو که در اطراف این نویسنده امیدوار کننده بود و دو زن به جای یک مرد خود را دریافت صورت گرفت قطعا بی اعتنا به نوبه خود – دقیقا به عنوان آنها می ترسید.

Aesthetes و دوستداران

با اینحال زنان هنوز هم به حمایت از دوستان خود و بسیاری از آنها بخشی از اواخر قرن 19 زیبایی شناسی جنبش است. Aestheticism ترویج یک “هنر برای هنر را به خاطر” فلسفه جشن زیبایی را به عنوان رایگان از اخلاقی یا عملی ملاحظات. زیبایی دوستان شامل اسکار وایلد, هنر منتقد برنارد Berenson و هنرمندان و طراحان چارلز Ricketts و چارلز شانون, خود متعهد همجنسگرایان.

Ricketts و شانون ایجاد چندین زیبا حجم برای برادلی و کوپر با استفاده از کاغذ خوب و فوقالعاده پیچیده پوشش طرح. زمینه آثار هرگز به فروش می رسد در اعداد بزرگ اما آنها جذب نخبگان مجموعه ای از با نفوذ تحسین و برادلی و کوپر جزئی شد مشهور در fin-de-siècle ادبی جهان است.

یک طراحی جلد برای مایکل زمینه را عسل وحشی از انواع آویشن (1908) توسط چارلز Ricketts. [لینک

یکی از اولین جلد از مدتها پیش (1889) با الهام از سافو Lesbos – مشهورترین زن شاعر یونان باستان و منشاء اصطلاح “لزبین”. سافو را در اشعار که تنها زنده ماندن در قطعات آدرس عشق متن ترانه به هر دو جنس نر و ماده عزیزان. برادلی و کوپر با استفاده از این قطعات به عنوان مطرح کاتالیزور برای خود اشعار جشن زیبایی زن و صمیمیت. به عنوان مثال قطعه “آنها plaited تزئینات در زمان خود” می شود تمام عیار چشم انداز از جنس جامعه:

آنها plaited تزئینات در زمان خود;
آنها می دانستند شادی جوانان را شیرین نخست
سریع نفس و جذبه:
ایشان بود بنفش-بافندگی سعادت
و ایشان سفید wreathed ابرو به بوسه
بوسه و تصرف.

عشق در آب و هوای سرد

هر دو عمیقا علاقه مند به ادبیات کلاسیک پس از مطالعه لاتین و یونانی در Newnham کالج و دانشگاه بریستول. یونان جهان ارائه آنها را با یک مثال از یک جامعه که در آن homoerotic عشق پذیرفته شد و مفتخر. اما تمایلات جنسی خود را (از جمله زانی با محارم بعد همکاری خود را) هرگز به نظر می رسد به آنها را مشکل, بسیار, به عنوان آنها با افتخار اعلام کرد کمک هزینه تحصیلی خود را در طول زندگی خود و کار می کند.

برادلی و کوپر واقعی بودند “رنسانس زنان”. هر دوره جدید شد جدید و هیجان انگیز در پروژه تحقیقاتی که به آنها انداخت خود را با ذوق. هیچ عرصه شد و از حد و منافع خود را کشیده از هنر اروپا به عطر و محیط زیست, گیاهخواری, الهیات و فلسفه. حوزه هنری خود را جاه طلبی دستگیر شده است در بیش از 20 آیه درام و همچنین شعر شعر است. آنها معتقد بودند unshakably خود نابغه با وجود بحرانی بی تفاوتی و گاه به گاه مسخره.

کاترین برادلی با Whym چو حدود سال 1903. دامنه های عمومی

شاید خود عجیبترین حجم Whym چو: شعله عشق, کتاب اشعار اختصاص داده شده به سگ مورد علاقه خود را. آنها به دست آورد و این تا حدودی سلطه گر چو در سال 1897 و او به سرعت تبدیل به مرکز جهان است. پس غیر منتظره مرگ زودرس در سال 1906 زنان بودند را ویران کرد که آنها تبدیل به کلیسای کاتولیک رم در امیدوار است که آنها خواهد پیوست شود با او در بهشت است.

آخرین جلد عارف درختان (1913) و اشعار ستایش (1914), موجود کاتولیک اشعار که در ترکیب قبلی خود را بت پرست و شور جدید با ارادت به مریم باکره. ایمان خود را ارائه راحتی زمانی که کوپر بود مبتلا به سرطان در سال 1911. او در سال 1913 با Bradley زیر پس از مدت کوتاهی در سال 1914.

ناقص آیکون

مایکل زمینه نادیده گرفته شد و برای بخش عمده ای از قرن 20th. اما در سال های اخیر علاقه همکاری خود را رشد کرده است. این پرسش: چه می برادلی و کوپر آموزش ما امروز ؟ مشترک خود را diaries به تازگی در دسترس آنلاین پوشش 26 سال از سال 1888 به سال 1914.

این ارائه یک بینش منحصر به فرد به یو پی اس و فراز زندگی از مادام العمر هم جنس مشارکت در همه پیچیدگی آن است. مانند آن لیستر خاطرات به تازگی dramatised آقا و جک برادلی و کوپر خاطرات نشان می دهد آنها – پتانسیل آیکون های عجیب و غریب است که آنها به شدت ناقص: مغرور, بیش, حساس, بی اعتنا از زنان و کار کلاس.

همانطور که ما خود را کشف جهان شگفت انگیز برای خودمان آنها به ما یادآوری می کنند که ما LGBTQ چهره های تاریخی می تواند هر دو عجیب و غریب – و incorrigibly انسان واقعا در راه های غیر منتظره.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de