هر گونه مسئولیت به نسل های آینده کاملا نيست.

گرگ Bailey, St Andrews

ما نیاز به یک تغییر طرز فکر

اسکات موریسون گاز سوخت فسیلی است. آن است که تجدید پذیر. آن را هنوز هم آلوده و منجر به اثر گلخانه ای باعث تغییر آب و هوا. اعطا مقدار کمتر از زغال سنگ است اما هنوز هم به تولید مقادیر فراوان از آلاینده ها.

مقابله با تغییر آب و هوا به معنی ارتکاب به انرژیهای تجدید پذیر – غیر آلاینده منابع است که استرالیا در فراوانی مانند آفتاب و باد و زمین گرمایی و غیره. و فن آوری است که پشتیبانی از انرژیهای تجدید پذیر مانند باتری تقاضا پاسخ سیستم ، گاز اضافی استخراج انحراف از واقع انجام کاری سازنده را در آغوش انرژیهای تجدید پذیر.

به عنوان CSIRO استرالیا و بازار انرژی اپراتور تحقیقات نشان می دهد با نیروگاه های جدید, ارزان ترین برق است که در حال حاضر تولید شده از منابع تجدید پذیر. ما نیاز به یک تغییر طرز فکر. استرالیا باید آغوش خود را طبیعی مزایا و اهرم آنها برای آینده ما. زیادی وجود دارد فرصت های شغلی و همچنین عظیم درآمد صادرات با انرژیهای تجدید پذیر.

در ادامه برای حمایت از سوخت های فسیلی است که عروسی ما را به دوران گذشته تشدید تغییرات آب و هوایی و ارتباط با ما به آنچه به زودی تبدیل به رشته دارایی.

اشلی, Voigt برایتون

قلدری تایید آنچه که ما در حال حاضر می دانستند

اسکات موریسون تلاش برای قلدر ویکتوریا به اجازه می دهد خشکی و گاز اکتشاف تنها در تایید آنچه که بسیاری در حال حاضر می دانستند: ائتلاف دولت است از سوخت فسیلی صنعت توسط صنعت سوخت فسیلی برای سوخت های فسیلی میباشد.

فیل الکساندر, الثام

خودخواه و سازگار با محیط زیست مخرب

نخست وزیر با توجه به مقیاس آسیب سوزاندن بیشتر زغال سنگ و گاز انجام خواهد شد, ثروت, استرالیا, خود incomprehensibly کوچک کاهش انتشار اهداف خود را تشویق حداقل اقدام توسط دیگر کشورها و خود اقدام به دستکاری متحده اجازه می دهد تا بیشتر آلودگی از طریق اکتشاف گاز و سوزاندن و شما من را شرمنده به استرالیا.

من در خدمت استرالیا 38 سال در نیروی دفاع برای انجام بخشی از من به ما افتخار ملت است. من وحشت زده در خودخواه و سازگار با محیط زیست مخرب جهت شما در حال بدست گرفتن ما.

Brewis اتکینسون Tyabb

هر گونه شانس پیشرفت دستکاری شده است

آخرین تاکتیک از Morrison دولت به باج خواهی ویکتوریا به بلند کردن خشکی گاز ممنوعیت نشان می دهد که این دولت نه جدی در مورد کاهش تاثیر تغییر آب و هوا.

به جای پیوستن به یک طرح مثبت برای ارتقاء شبکه ملی به انرژیهای تجدید پذیر موثر تر کار می کنند این دولت همچنان به خرابکاری در هر فرصتی از پیشرفت با تمرکز بر سوخت های فسیلی است.

ماریو Fenech, مال ورن شرق

فروم

او می شود من رای (در حال حاضر)

من هرگز رای دادند برای جان Hewson هنگامی که او ایستاده بود برای مجلس اما او رای من در حال حاضر. او ثابت است صدای عقل و حس مشترک با حمایت آموزنده و آگاه استدلال.

کمک های خود را به بحث ارزشمند و بینش خود را در سیاست آب و هوا و انرژی های تجدید پذیر هستند یک مدل برای همه سیاستمداران به دنبال دارد.

کسانی که مایل به گرفتن مسئولیت رهبری در فرمان ما به سمت آینده ای بهتر به جای ارائه افتضاح که وانمود می تواند در بهترین منافع این کشور باید به خواندن و گوش دادن به شایسته تفسیر و عمل به آن.

آنت Signorini, رئيس نیوپورت

آنها به راحتی برنده

تا کنون Transurban برنده به راحتی. اولا آنها ارائه یک طرح برای یک تونل که بسیاری از کارشناسان از جمله دولت خود شک خواهد بود از هر گونه بهره مند شوند. همه اذعان به آن منجر به افزایش ترافیک کامیون در حومه خیابان.

سپس دولت آن را پذیرفته و بدون قرار دادن آن را به مناقصه و Transurban موفق شده اند به مدت عوارض در سایر جاده ها افزایش یافته است سال است. در حال حاضر که آنها ضربه خاک آلوده (به کسی) است که دولت به شدت در تلاش برای پیدا کردن جایی امن کار صندلی به روگرفت آن.

وجود دارد بسیاری از بازندگان در این افتضاح. تنها برندگان Transurban سهامداران که دیده می شود قیمت از $8 در ماه ژانویه 2015 به حدود 16 دلار در حال حاضر است.

جو Garra, Werribee جنوبی

دیوید Speers …

آن جالب خواهد بود تا ببینید که چگونه David Speers در نظر گرفته شده است توسط ABC وفاداران (سن, 1/1). این واقعیت است که حتی دوستان نزدیک خود هیچ ایده چگونه او رای دیده می شود ممکن است به عنوان مظنون توسط خودی بینندگان که می خواهید به می دانم که میزبان است در همان اردوگاه ایدئولوژیک به عنوان آنها هستند.

بیانیه خود که بحث views باید خفه و این بحث ها و مسائل می توان به “کوبید روی هوا” ممکن است باعث نگرانی برای کسانی که برای دیدن ABC به عنوان یک پناهگاه از کینه و تعصب ناشی از قطعات دیگر از رسانه های استرالیا.

اما برخی از همکاران سابق خود در آسمان اخبار نیز ممکن است تعجب که آیا Speers بود واقعا “یکی از آنها”. شاید Speers فقط یک روزنامه نگار خوب که کار خود را در شیوه ای حرفه ای.

میله عاقلانه ساری هیلز

… می پیوندد ABC

من نمی دانستم که دیوید Speers شد تا مصاحبه ای با مایکل بره محلی frankston تبدیل لیبرال نامزد در سال 2018 دولت انتخابات ویروسی رفت. او کاملا مانند یک سگ با استخوان تا بره در نهایت بستری خود در چرخش است.

به انجمن خوش آمدید ABC دیوید Speers شما مناسب هست.

آلن Inchley, Frankston تبدیل

روش جدید برای pollies?

استرالیا تا به حال امید زیادی برای آن قهرمان تنیس خاکستر Barty جهان شماره یک به نفع استرالیا باز اما این اتفاق رخ نداد. او رفت و به پس از بازی مصاحبه و نه به عنوان یک cry-baby مانند بسیاری از از دست دادن بازیکنان با یک کودک واقعی او خواهرزاده و این منجر به برخی از چالش ها است.

او اظهار داشت که خانواده بود واقعا بخش مهمی از زندگی و این ممکن است مهم ترین پیام این مسابقات است. برخی از رسانه ها انتقاد از این به عنوان یک راه مسدود کردن مصاحبه از پرسیدن سوالات دشوار است. آن را بعید است که این امر می تواند موثر سپر.

اگر یک کودک می تواند توقف خبرنگاران پرسیدن سوالات سخت هر سیاستمدار را متوقف بوسیدن نوزادان و شروع به در آوردن آنها را به هر رویداد. این یک بازی جالب مقابل مجلس خود را به جایی که تا همین اواخر تغذیه نوزادان با شیر مادر ممنوع شد از حضور در جلسات.

بچه ها پر سر و صدا, messy, و خواستار, فقط مانند بسیاری از سیاستمداران و خبرنگاران تا زمانی که آنها رفتار آنها می توانید بپرسید سوالات خود را.

دنیس فیتزجرالد, Box Hill

مثبت و با طراوت

چگونه مثبت و طراوت را به دیدن و شنیدن خاکستر Barty او را زاده به های اخیر مطبوعات و رسانه های کنفرانس و صحبت در مورد مسائل مهم در زندگی او است.

او نه بدیهی است که مصرف تنیس و در حالی که یک قهرمان در حق خود او می داند که یک ستاره تنیس و مشهور است که نمی شود تمام زندگی خود را.

رسانه ها از مفسران که در انتقاد او باید اولویت های خود را اشتباه است و باید احترام او هوش و بینش به جای بدنام خود را برای به چالش کشیدن خود را تنها تمرکز دستور کار است.

ری Cleary, Camberwell

باری-فرقه ذهنیت

اجازه دهید بچه خودمان: این اعتماد از دانشگاه های استرالیا در تمام هزینه های پرداخت بین المللی دانش آموزان به ویژه چینی است یک برکت و رحمت مخلوط (نظر 2/2).

از آن رانده نمی, نوع دوستی, چند فرهنگی یا منطقه ای حسن نیت. این یک نتیجه از هر دو حزب تعهد به نئولیبرالیسم و از این رو به defunding دانشگاه تبدیل آنها به “آموزش و پرورش بازار” به جای مکان های دانش.

شده اند وجود دارد به اندازه کافی گزارش های تحقیقی از جمله توسط ABC چهار گوشهدر ورود مشکوک استانداردهای زبان انگلیسی و پیامدهای بین المللی ارزیابی دانش و کیفیت درجه است.

مدیریت ریسک است که به سادگی در مورد بخش سوم مالی به دلیل قرار گرفتن در معرض مالیات دهندگان به ناچار قید وثیقه آنها.

خطر بیشتر است و یکی از غیر قابل استرداد از دست دادن دانشگاهی ظلم و یکپارچگی است. Coronavirus بحران ممکن است باعث شود ما به بررسی پایبندی ما به یک محموله فرقه است.

آنجلا Munro, کارلتون شمالی

ارزش برای پول است در تاریخ و زمان آخرین ؟

از آنجا که اکثر دوره ها – در اثر – در حال حاضر آنلاین چرا نمی تواند دانش آموزان از بازگشت از چین برقراری ارتباط مستقیم با استادان?

و پس از آن مسافران از چین بودن اجازه بازگشت به کشور هستند که به خواسته خود قرنطینه در خانه برای 14 روز چرا استفاده از بازداشتگاه جزیره کریسمس? توجیه از اتلاف پول برای آن را به دوباره فعال می شود – برای چهار مردم فقیر که هرگز فرستاده شده اند وجود دارد در وهله اول ؟

دوریس LeRoy Altona

مذهبی لایحه …

نظر در مورد این تبعیض مذهبی لایحه ای که باعث می شود بیشتر حس برای من بیش از هر دیگر من را خوانده و یا شنیده است: “پس اجازه بدهید این حق را – شما می توانید در برابر تبعیض من چون از دین خود اما من نمی تبعیض علیه شما به دلیل دین خود”.

پیتر Maloney, Sandy Bay, Tas.

… ایجاد دو لایه سیستم

مذهبی تبعیض لایحه می تواند تغییر نام “مناسب برای ادیان به موجب” لایحه آن را به عنوان معرفی دو لایه سیستم به استرالیا با سیستم حقوقی.

کسانی که نگه واقعی باورهای مذهبی قادر خواهد بود به تبعیض علیه کسانی که نمی نگه همان باور است. این است که در برابر این اصل است که همه در برابر قانون و با جرأت می گویم که آن را سازمان ملل متحد-استرالیا.

من لازم نیست یک باور مذهبی اما من باورهای هستم و نه مجاز به تبعیض که در آن به عنوان اگر من نگه دارید برخی از “مذهبی” نظر من قادر خواهد بود به. این غیر قابل قبول است در یک جامعه لیبرال که در آن تمام باورهای ارزش برابر تحت قانون.

دیوید رابرتسون Wheatsheaf

شما می توانید هر دو را انجام دهد

دیوید آدامز (حروف 31/1) با طرح آمریکا برای “بوی گل سرخ” و لذت بردن از جنبه های مثبت از ما در جامعه دموکراتیک.

مسلما من اگر چه من هستم و نه نگران آن است که ما “آزادی های مدنی” هستند که به آرامی فرسایش به نام امنیت ملی آزادی اطلاعات است که اغلب محدود و روزنامه نگاران هستند که هدفمند و با هدف خاموش کردن آنها.

من بوی گل سرخ هر روز و قدردانی از محبت و مراقبت از مردم عادی اما من نه مصرف هر گونه قرص سرما در حالی که رهبران دوپهلو حرف زدن در تغییر آب و هوا و پناهجویان زندانی هستند در جزیره کریسمس مردم در Newstart نگهداری می شوند و در فقر و دولت خوک-barrelling می رود full steam ahead.

آن Sgro, Coburg شمالی

آنها را مساوی خوب

داشتن شرکت های گناهکار دستمزد سرقت جریمه همان مقدار به عنوان underpayment ممکن است به اندازه کافی انگیزه برای جلوگیری از این حریص یا غفلت تمرین.

مطمئنا عمده مسئولیت و نیاز کارفرمایان است برای اطمینان از قانونی بودن کارکنان خود را در شرایط کار.

وجوه مطرح شده از این جریمه می تواند به در حال حاضر با کمبود بودجه روبرو نمایشگاه کار کمیسیون که پس از آن ممکن است قادر به متوقف کردن با تکیه بر اتحادیه های کارگری به انجام بخش بزرگی از کار خود را برای آنها.

گریم Henderson Bullengarook

دیدن زندگی متفاوت

شرلی Humphris درست است (نامه 1/2). دسترسی دشوار می سازد برای یک زندگی دشوار برای کسانی که با معلولیت. یک گام کوچک به یک کافه در همه جا به جسمی abled منع ورود به یک کاربر بر روی صندلی چرخدار.

صرف یک بعد از ظهر با یک کاربر بر روی صندلی چرخدار و شما به سرعت ببینید زندگی روزمره کاملا متفاوت است.

اوا شورت خیس Moonee استخر

ما می دانیم آنچه اتفاق افتاده است

در ABC خودی برنامه دیروز ما تا به حال یک مثال دیگر از یک سیاستمدار جاش Frydenberg بارها و بارها امتناع صادقانه جواب یک سری از سوالات مستقیم. به همین دلیل است که آن را بسیار سخت برای سیاستمداران به اعتراف است که آنها گاهی اوقات آن اشتباه است ؟

آن است که شفاف به همه آنچه که اتفاق افتاده در ورزش کمک کنم. ما همچنین متوجه آن ممکن است دشوار برای رسیدن به پیش بینی مازاد تحت شرایط فعلی. ما آگاه هستند که ما ممکن است یک چهارم یا بیشتر از رشد منفی.

رای دهندگان است و نه احمق. ما می دانیم که آینده غیر قابل پیش بینی است. ما همچنین می دانیم جانوران پستاندار شبیه راسو کلمه حرف دو پهلو, ع و تا ابد تکرار نقاط صحبت کردن حتی زمانی که آنها همراه با یک پوزخند مسخره.

چگونه طراوت آن را به شنیدن وزرای قبول مسئولیت و اعتراف آنها خطاپذیر است و ما اطمینان می دهم وضعیت خواهد یافت.

پیتر بری ملبورن

زمان برای مدت محدود

ما زندگی سازمان یافته توسط سیاستمداران و بندگان. به نفع تداوم و تجربه دومی نیاز به حرفه ای مبتنی بر. سابق نمایندگان منتخب ما بسیار قطعا نباید شغلی مردم است.

زمانی که سیاستمداران تصمیم گیری است که بر همه ما البته آنها بشود نسبت به جذب رای ما در انتخابات بعدی. چگونه می تواند ما را در جلوگیری از این ؟ آن را بدون ذهن و بسیار خوشحال. محدود کردن زمان در دفتر. شاید حداکثر دو شرایط اگر آنها رای دادند به عقب و سپس بازگشت به جهان واقعی است.

کوین Opie, South Yarra

و یک چیز دیگر

استرالیا باز

تا به حال جان McEnroe انجام شده خود را علنا با همان ادب به عنوان مارگارت دادگاه دیدگاه های خود را ممکن است ارزش در نظر گرفتن: او نبود و آنها نیست.

جیمز Ogilvie, Kew

کانال نه نظر شما با توجه به توقف نمایش تنیس از دادگاه-دوربین های سطح پشت بازیکنان ؟ ما نمی توانیم هر چیزی را ببینید. لطفا با استفاده از بالا دوربین.

تونی بل زالزالک شرق

مستمر تجزیه و تحلیل طول می کشد لذت بردن از بازی ما در خانه است.

ایوان گال Fitzroy شمالی

اگر مارگارت دادگاه باید به بیان اجتماعی views من تصور Martina Navratilova and John McEnroe همچنین باید قادر به بیان آنهاست.

Venise Alstergren, تورک

سیاست

بیشتر به Alexandre Ledru-Rollin را سوزاننده مشاهده از رهبری سیاسی (نظر 1/2) یکی دیگر از سر ویلیام گیلبرت اعتصاب وتر با اشاره به دوک پلازا-Toro (و ما نخست وزیر): “او به رهبری شرکت او از پشت او در بر داشت آن را کمتر هیجان انگیز است.”گریم رز, Stanley

جالب اینجاست که یک ملت رهبر پائولین هانسون است گفت: تهاجم روز معترضان به “خلاص شدن از تراشه خود را خاموش شانه های خود را”.

سوزان Munday, Bentleigh شرق

نخست وزیر نظرات در مورد هر چیزی به یاد من گفت: “تشویق کردن همه چیز می تواند بدتر” اما من نگران هستم که اگر من را پیدا خواهد کرد که آنها هستند.

هدر Barker, آلبرت پارک

Coronavirus

در چشم انداز ویروس آنفولانزا جان ده ها هزار نفر از مردم سالانه در ایالات متحده به تنهایی.

پیتر صدای عمیق منجر شود

آن را تنها یک ماده از زمان قبل از این دولت فرستاده شهروندان خود را به جزیره کریسمس.

جنی استخوان ساری هیلز

بعلاوه

این فسیل می داند گاز است نه تجدید پذیر.

نائومی سالن بلکبرن

در نهایت

شارل دوگل نمی خواهم بریتانیا در اتحادیه اروپا در وهله اول.

Les Aisen, السترنویکک

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو