بعد از ظهر تحت فشار به گوشت از وعده به بالا تا پرداخت برای مراقبت دراز مدت کارگران

OTTAWA — نخست وزیر جاستین ترودو را تحت فشار امروز به گوشت از وعده خود را به انجام بیشتر برای محافظت از سالمندان در دراز مدت مراقبت از خانه شده اند که سخت ترین ضربه مرگبار COVID-19 بیماری همه گیر.

ترودو وعده داده شده در اوایل این هفته که دولت فدرال ارائه بودجه به بالا تا دستمزد به دست آمده توسط کارگران ضروری در خانه های سالمندان که درآمد کمتر از 2500 دلار در ماه است.

که وعده داده شده بود مورد بحث در یک کنفرانس تلفنی میان اولین وزرای اواخر پنج شنبه.

هیچ جزئیات این تماس بلافاصله آینده دیگر از خلاصه ای از بحث های صادر شده توسط دفتر نخست وزیر که گفت: برای اولین بار وزیران “توافق بر نیاز فوری برای اطمینان از تسهیلات مراقبت دراز مدت منابع آنها نیاز به حفاظت از سلامت و رفاه ساکنان و کارگران است.”

از آنجا که پرداخت حقوق به کارگران در دراز مدت مراقبت از خانه تحت استانی حوزه قضایی ترودو شده است و روشن است که هر آنچه که دولت فدرال باید در همکاری با استان.

سالمندان وزیر Deb شولتی گفت: CBC News اواخر پنجشنبه است که دولت فدرال را افزایش پرداخت انتقال به استان ها و مناطق به آنها اجازه می دهد تا به بالا حقوق و دستمزد. او نگفت چقدر پول اتاوا آماده است به حول و حوش است.

شخصی در حمایت از کارگران در خانه های سالمندان اغلب کار پرداخت ضعیف شغل پاره وقت در امکانات متعدد است که کمک به گسترش COVID-19.

با شکوه خود حقوق و دستمزد در نظر گرفته شده برای جبران آنها برای سفارشات در برخی از استان ها که ممنوعیت آنها را از کار در بیش از یک مرکز. آن را نیز در نظر گرفته شده به آنها را تشویق به ماندن در یک شغل تبدیل شده است که به طور فزاینده ای خطرناک به عنوان COVID-19 نوردد مانند آتش سوزی از طریق دراز مدت مراقبت از خانه ها در سراسر کانادا است.

حدود نیمی از کانادا بیش از 1 ، 000 مرگ و میر ناشی از COVID-19 درگیر ساکنان تسهیلات مراقبت دراز مدت.

کبک در حال حاضر اعلام کرد آن را بالا خواهد شد تا دستمزد کارگران ضروری در خانه های پرستاری; انتاریو برتر داگ فورد پنج شنبه نشان داد که استان را به دنبال کت و شلوار اما برای اولین بار او می خواستم برای دیدن آنچه که کمک های مالی اتاوا را ارائه دهد.

ترودو دولت نیز تحت فشار امروز از محافظه کاران به فرد در نشست مجلس عوام در طول بحران.

مجلس موکول شده است از اواسط ماه مارس به جز دو واحد-روز نشست به پاس کمک های اضطراری شد. آن است که به رزومه, کسب و کار به طور معمول در دوشنبه مگر اینکه تمام چهار به رسمیت شناخته شده احزاب در عوام به یک توافق بیشتر تعلیق کسب و کار.

رهبر محافظه کار اندرو Scheer است و اصرار دارد که نمایندگان مجلس باید از نشستن به مدت چهار روز در هر هفته در عوام به منظور نگه داشتن دولت به حساب برای آنچه که او معتقد است که یک درهم و برهم, پاسخ به بحران بهداشت و درمان.

تا زمانی که تدارکات برای یک پارلمان مجازی می توان کار می کرد ترودو لیبرال ها را ارائه داده اند برای نشستن یک روز در هفته با دو یا سه ساعت اختصاص داده شده به آنچه به نام کمیته کل, که اجازه می دهد برای دیگر سوالات و دقیق تر پاسخ از مجاز در حالت عادی 45 دقیقه ای روزانه سوال دوره است.

در یک نامه در اواخر روز پنجشنبه به عوام سخنران آنتونی روتا محافظه کار شلاق علامت Strahl استدلال کرد که به طور منظم نشست می تواند انجام شود با خیال راحت و بدون قرار دادن در معرض خطر سلامت از نمایندگان مجلس و یا عوام کارکنان در زمانی که همه کانادایی ها هستند که توصیه به نگه داشتن دو متر فاصله فیزیکی از یکدیگر و در خانه بمانند تا آنجا که ممکن است.

Strahl گفت: تنها ضروری کارکنان لازم برای بهره برداری از عوام باید به کار آنها صادر می شود باید با ماسک و دستکش و در صورت لزوم و دست مطابق با اصول بهداشتی ایستگاه باید در ورودی و خروجی از عوام و دیگر مکان های استراتژیک در سراسر پارلمانی حوزه.

این گزارش توسط The Canadian Press منتشر گردید مارس 17 سال 2020 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im