ساعت ترودو هشدار COVID-19 اضطراری بهره مند ‘کلاهبرداری’

OTTAWA — نخست وزیر جاستین ترودو است هشدار کانادایی به خسته از یک “متن کلاهبرداری” با هدف بهره برداری از افرادی که به دنبال درخواست برای کمک های اضطراری بهره مند شوند.

صحبت کردن قبل از اعلام میلیاردها دلار در نونما اضطراری مزایای کانادایی که در حال حاضر بیکار یا در محل کار به دلیل بیماری همه گیر ترودو گفت: مردم به برحذر بودن از یک پیام متنی و خواست کانادایی به تکیه بر اطلاعات موجود در دولت کانادا سایت.

“هشدار: واکنش اضطراری نفع کانادا صندوق امداد فرستاده است شما سپرده” می خواند یک نمونه از کلاهبرداری پیام است که سپس می پرسد گیرنده به یک لینک کلیک کنید برای ادعای پول خود را. این است که از دولت فدرال است.

ترودو گفت: اورژانس بهره مند پورتال نرم افزار راه اندازی خواهد شد به زودی و کانادایی ها را ببینید پول در کیف پول خود را در مدت 14 روز استفاده از در حالی که دیگر افزایش و بالا اقدامات مورد انتظار نمی رود به جریان تا زمانی که ممکن است.

واکنش اضطراری بهره مند ارائه خواهد شد 2000 دلار در ماه برای چهار ماه برای کسانی که واجد شرایط.

‘خواستار واکنش جهانی’

ترودو است با تاکید بر نیاز جهانی برای هماهنگی در COVID-19 pandemic, پاسخ, پس از در نظر گرفتن بخشی در یک ویدئو کنفرانس با دیگر رهبران G20.

“ما تنها می تواند غلبه بر COVID-19 اگر ما اقدام هم به عنوان یک جامعه جهانی” ترودو گفت: در روز ملی نشانی از Rideau کلبه در روز پنج شنبه.

ترودو گفت که COVID-19 “خواستار واکنش جهانی” و در حال حاضر بیش از همیشه همه ملت نیاز به کار با هم در حصول اطمینان از تامین جریان و یک واکسن توسعه یافته است.

ترودو گفت که G20 رهبران بین المللی صحبت در مورد سلامت اقتصادی و پاسخ به سرعت در حال گسترش ویروس است که به عنوان چند مقامات فدرال اعلام کرده اند می داند هیچ مرزهای.

در فوریه 9, امور جهانی کانادا اعلام کرد که به عنوان بخشی از تلاش های بین المللی برای کنترل گسترش از رمان coronavirus کانادا که هفته قبل فرستاده “حدود 16 تن از تجهیزات حفاظت شخصی مانند لباس و چهره سپر ماسک عینک و دستکش به کشور” برای کمک به چین در واکنش به شیوع.

خواست تا توضیح دهد که چرا کانادا تصمیم به ارسال این منابع در خارج از کشور ترودو اعلام کرد که رمان coronavirus است که در سراسر جهان همه گیر و یک واکنش جهانی لازم است. او گفت: میلیون ها نفر بیشتر محافظ موارد آماده خواهد شد برای کانادا کارگران خط مقدم در روزهای آینده.

از خانه ترودو صحبت شده است به طور منظم با دیگر رهبران جهان که هستند و همچنین تمام دست و پنجه نرم با نحوه پاسخ دادن به و یا آماده شدن برای یورش COVID-19 نفر در کشور خود.

بازگشت مسافر سرکوب

ترودو نیز به روز شده کانادایی در آخرین داخلی پاسخ تلاش های که شامل استناد به قرنطینه عمل به اعمال 14 روز اجباری خود در انزوا مسافران بازگشت به کانادا.

“برخی از مردم شده اند مصرف این جدی” ترودو گفت: با استناد به نمونه هایی از snowbirds توقف در فروشگاه های مواد غذایی خود را در بازگشت به کانادا.

“این نوع رفتار نه تنها ناامید کننده آن را خطرناک” ترودو گفت: با تاکید بر جدی جریمه و بالقوه زمان زندان برای کسانی که نمی منطبق هستند.

ترودو خود جداسازی برنامه های

ترودو راه اندازی شد برای دریافت آخرین مدل سازی از آژانس بهداشت عمومی کانادا روز چهارشنبه در تکامل ویروس و او قول داد برای به اشتراک گذاشتن آنچه که او می تواند گفته کانادایی “سزاوار بهترین اطلاعات ما در مورد آنچه اتفاق می افتد امروز و چه فردا ممکن است به ارمغان بیاورد چرا که در غیر این صورت عدم اطمینان می تواند واقعا دشوار است.”

همانطور که از پنج شنبه صبح وجود دارد 3,409 تایید COVID-19 نفر از کانادا ،

پنج شنبه نشانه 15 روز پس از ترودو شروع خود جدا حساب همسرش سوفی نشان دادن COVID-19 علائم و پس از آن در مدت کوتاهی پس از تایید به قرارداد ویروس.

ترودو گفت که نه او و نه فرزندان خود نشان داده اند علائم اما آنها همچنان به تکیه بر سلامت رسمی مشاوره به عنوان او شروع به حضور در جلسات کابینه و انجام کار دیگر در شخص و یا اگر او را به عنوان او را از میلیون ها نفر از کانادایی ها را انجام دهید: در خانه بمانند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو