ساعت ترودو به روز رسانی کسب و کار کمک واجد شرایط می گوید: نظامی ‘آماده سازی برای COVID-19 پاسخ

OTTAWA — نخست وزیر جاستین ترودو می گوید که نظامی است “دنده” برای پیوستن به فدرال رویکرد به مبارزه با COVID-19 همه گیر و دولت فدرال در حال گسترش است دستمزد یارانه برای کسب و کار در کانادا بدون توجه به اندازه آنها است.

“در طول چند هفته گذشته نیروهای مسلح کانادا شده اند و آماده سازی خود برای حمایت از تلاش های ما و جوامع ما به عنوان ما مبارزه COVID-19,” ترودو گفت.

او گفت که در حالی که دولت فدرال هنوز دریافت درخواست رسمی از یک استان و یا منطقه برای مداخله نظامی اعم از ارسال تجهیزات و یا برای کمک به با آمدن سیل و یا آتش سوزی جنگل فصل آنها آماده هستند برای پاسخ.

به عنوان بخشی از روزانه وزرا به روز رسانی در فدرال به طرح مبارزه با رمان coronavirus وزیر دفاع Harjit Sajjan و رئیس دفاع کارکنان Jonathan ونس در حال ارائه جزئیات بیشتر در مورد چگونه نیروهای مسلح کانادا در حال برنامه ریزی برای رسیدگی به هر گونه تماس به کمک همه گیر پاسخ تلاش.

معاون نخست وزیر Chrystia Freeland, وزیر بهداشت Patty Hajdu و دولت خانه رهبر پابلو رودریگز نیز ارائه اطلاعات بیشتر در مورد دیگر جنبه های فدرال پاسخ.

یارانه دستمزد جزئیات

روز دوشنبه ترودو اعلام کرد که هر کسب و کار در کانادا که درآمد کاهش یافته است 30 درصد و یا بیشتر با توجه به همه گیر خواهد شد واجد شرایط برای 75 درصد یارانه دستمزد وعده داده شده صرف نظر از تعداد کارکنان آنها.

این می آید در روز جمعه را اعلام عمده افزایش دستمزد یارانه برای کوچک و متوسط کسب و کار با هدف کمک به آنها را نگه داشتن کارکنان در کارکنان است. موسسات خیریه و سازمان های غیر انتفاعی نیز قادر به اعمال می شود و همچنین شرکت های بزرگ و کوچک نخست وزیر روز دوشنبه گفت:.

“این مورد اطمینان حاصل کنید که مردم هنوز هم پرداخت می شود که آیا آنها را برای یک کسب و کار است که در استخدام 10 نفر یا 1000 نفر” ترودو گفت و اشاره کرد که بسیاری از آنها تا به حال به “خلاق” به نگه داشتن پول در آینده است.

اورژانس یارانه دستمزد در حال بازگشت-مورخ 15 مارس و یک افزایش اولیه تعهد از 10 درصد یارانه. می آید در کنار ویژه اورژانس تضمین شده کسب و کار وام از $40,000 و همچنین به عنوان یک معافيت گمرکی هست و GST پرداخت.

یارانه خواهد بود در اولین $58,700 به دست آورده به معنی تا $847 یک هفته.

اعلام می آید با یک هشدار از ترودو به کسب و کار نه برای سوء استفاده از این برنامه و یا آنها را به صورت “عواقب جدی است.” او همچنین تشویق به شرکت هایی که هنوز هم می توانیم به کارکنان خود را پرداخت خود را کامل حقوق و یا 25 درصد پوشش داده نشده توسط دولت به انجام این کار.

“هر دلار از این باید به کارگران” ترودو گفت.

“این وضعیت بی سابقه ای خواستار اقدام بی سابقه و آن را خواستار حسن نیت و اعتماد بین همه درگیر.”

وجود خواهد داشت برخی از فرم تایید برنامه در محل قرار داده برای نظارت بر استفاده از این کمک ها در هفته های آینده نخست وزیر گفت.

ترودو نشانی از Rideau کلبه نشانه آغاز بسیاری از کانادایی ها در’ هفته سوم از زندگی روبترقی توسط COVID-19 بیماری همه گیر.

داخلی محدودیت های مسافرتی شروع

یکی دیگر از عمده سفر محدودیت است که به اثر در ظهر روز دوشنبه: کانادا هر مسافر که نشان می دهد COVID-19 علائم ممنوع خواهد شد از شبانه روزی هر پروازهای داخلی و یا قطار در تلاش برای محدود کردن گسترش ویروس بین استانها و شهرستانها.

ترودو گفت: این بازرسی های اضافی روش به عنوان یک هشدار برای کارگران راه آهن به عنوان آنها را برای مسافران به “ماندن در خانه” و جلوگیری از سفر غیر ضروری.

“[این] یک اندازه گیری اضافی اضافی تشویق و انتظار است که افرادی که علائم سرماخوردگی یا از COVID-19 نمی خواهد سفر که بسیار مهم است” گفت: Trudeau.

Stateside اواخر یکشنبه رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام پسوند ملی بهداشت عمومی فاصله دستورالعمل از طریق به مارس 30 عنوان جدید Nanos بررسی نشان می دهد که 67 درصد از کانادایی ها در انتظار بحران بهداشت و درمان به بدتر در ماه آینده در اینجا به عنوان به خوبی.

پرسید که آیا کانادا است که در همان مسیر به عنوان ایالات متحده ترودو گفت که او فکر نمی کنم چنین بیان کرد که کانادا سریعتر از آمریکا برای دریافت تست جریان و تشویق فیزیکی فاصله.

کانادا مقامات همچنان به کار برای مذاکره با کشورهای دیگر را به رشته کانادایی خانه از مکان های بین المللی با درجات مختلفی از مستندات.

بود که بودجه روز

دوشنبه نیز مجموعه ای به روز است که وزیر دارایی لایحه Morneau ارائه 2020 بودجه فدرال شده است اما دیگر اتفاق می افتد هر چند او خواهد بود صحبت کردن در روز سه شنبه با “بسیاری از جزئیات بیشتر” در مورد هزینه های اقدامات انجام شده تا کنون ترودو گفت.

هنوز معلوم نیست که دولت فدرال خواهد بود ارائه این نوع از اطلاعات به طور معمول شامل یک بودجه فدرال مانند هزینه های جدید در دستور تعهدات داده شده همه غیر coronavirus طرح قرار داده شده است در backburner.

هفته گذشته مجلس بودجه افسر پیش بینی شده است که کسری بودجه می تواند بالون به $112.7 میلیارد دلار برای این آینده سال مالی, در بخشی به دلیل میلیاردها محرک و هدایت کمک های دولت اختصاص داده بلکه در حساب برای کاهش رشد اقتصادی است.

ترودو در روز دوشنبه اشاره کرد که در حالی که “هزینه های حفظ و بالا رفتن” به دولت این جهانی همه گیر تمرکز در ساخت مطمئن شوید کانادایی نگه داشتن شغل خود را.

نیز وجود خواهد داشت هزینه های بیشتر در آینده با Morneau اخیرا ذکر مهمان نوازی هواپیمایی و انرژی بخش به عنوان صنایع او باید بیشتر به در “در بسیار کوتاه مدت است.”

“در روزهای آینده چه می خواهیم انجام دهیم این است که مردم را بیشتر درک کامل از چگونگی تاثیر خواهد بود و کاهش به بهترین حد ممکن است در این زمان به چالش کشیدن او گفت:” در هفته گذشته.

ترودو گفت که کانادا ترازنامه است که هنوز هم در وضعیت خوبی نسبت به دیگر G7 سازمان ملل.

“ما شده اند ساخت مطمئن شوید که ما باید پول کنار برای یک روز بارانی. خوب این باران و ما قادر به سرمایه گذاری در کانادا… که ما را در شرایط دشوار تصمیم گیری های مورد نیاز را از این طریق دریافت کنید و دوباره قوی تر از همیشه قبل از” ترودو گفت.

رئیس بهداشت عمومی افسر دکتر ترزا Tam گفت: این هفته عفونت روند ارائه خواهد شد کلید بینش اثر کانادا گسترده انزوا اقدامات تا کنون در مسطح منحنی.

همانطور که از صبح روز دوشنبه وجود دارد 6,671 تایید COVID-19 نفر در کانادا با این بیماری در حال حاضر در هر استان و منطقه به غیر از نوناووت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو