OTTAWA — نخست وزیر جاستین ترودو اعلام کرده جدید اجاره برنامه کمک برای کسب و کار و برنامه برای نرم کردن معیارهای مورد نیاز برای کوچک و متوسط شرکت های واجد شرایط برای وام, آخرین نشانه آن خواهد بود یک مدت طولانی قبل از این کشور است که به کسب و کار به عنوان معمول است.

صحبت کردن با چالش های مواجه شده توسط کسب و کار و صاحبان ملک تجاری با توجه به COVID-19, ترودو گفت جدید کانادا اضطراری تجاری اجاره برنامه کمک کمک خواهد کرد که کسب و کارهای کوچک پوشش خود را برای اجاره, آوریل, مه و ژوئن. کمک حال نورد در همکاری با استان ها و مناطق به عنوان اجاره سیاست تا حد زیادی به استان و شهرداری مسئولیت.

دولت فدرال همچنین باز کردن معیارهای واجد شرایط بودن کانادا اورژانس حساب کسب و کار. برنامه هدفمند در کوچک و متوسط کسب و کار ارائه می دهد دولت تضمین وام از $40,000 برای پوشش هزینه های نگهداری خود را به شرکت های شناور در طول COVID-19 بحران است.

اگر شرکت می تواند بازپرداخت تعادل وام تا پایان سال 2022 تا $10,000 بخشوده خواهد شد.

فعلی نیاز به واجد شرایط بودن متقاضیان برای اثبات که آنها پرداخت بین $50 ، 000 و $1 میلیون نفر در حقوق و دستمزد در سال 2019 ترک کردن برخی از کسب و کار در هر دو طرف از این ارقام است.

در حال حاضر شرکت هایی که پرداخت بین $20 ، 000 و $1.5 میلیون در کل حقوق و دستمزد در سال 2019 خواهد بود واجد شرایط برای دریافت وام.

“این پول کارآفرینان و کارفرمایان می توانید استفاده کنید برای پوشش هزینه های عملیاتی و کمک به دیگر نیازهای فوری” ترودو گفت.

تا به امروز بیش از 195,000 وام تایید شده اند از طریق این برنامه نخست وزیر گفت: میخ اعتبار doled تا کنون در بیش از $7.5 میلیارد دلار است.

‘باید بماند’

در روز پنج شنبه ترودو گفت که در حالی که بسیاری از آنها مورد استفاده قرار گرفتن به حالت عادی به عنوان زمان می رود در خانه ماندن و دیدن دوستان در حال رفتن به گرفتن سخت تر است.

“ما در حال رفتن به از دست ما و همکاران ما و دوستان و همسایگان ما و پدر و مادر ما حتی بیش از ما در حال حاضر. اما ما باید به نظم. ما باید بماند. ما نمی توانیم اجازه پیشرفت ما ساخته شده به هدر,” او گفت:.

پرسید که چه نوع از معیارهای در نهایت اطلاع رسانی تصمیم به شروع به انتشار محدودیت یا کاهش در بهداشت عمومی اقدامات ترودو گفت: معیار شامل در نظر گرفتن که در آن کانادا است که در این بیماری همه گیر را منحنی و تعداد موارد در سراسر کشور است.

نرم شدن اقدامات بیش از حد به زودی خواهد بود “کاملا فاجعه” اگر کانادایی ها خود را پیدا کنید نیاز به قرنطینه دوباره در حال حاضر پس از گذراندن بیش از یک ماه در انزوا. در اولین گفت و آن را “هفته” از در حال حاضر.

از زمانی که نخست وزیر خود را آغاز کرد اظهارات وجود دارد 28,893 تایید موارد COVID-19 در کانادا.

یک هفته پیش فدرال مدل سازی پیش بینی شده که تا این زمان وجود دارد خواهد بود بین 500 و 700 و میر ناشی از COVID-19 اما این تعداد در حال حاضر افزایش یافته است تقریبا دو برابر است که با 1,048 مرگ و میر به تاریخ.

ترودو گفت: این پیش بینی ها بودند که فقط و آنها همچنان به تکامل وجود دارد اما در حال حاضر شده است بیش از حد بسیاری از مرگ و میر در کانادا.

معاون نخست وزیر Chrystia Freeland گفت: در طول روزانه وزرا به روز رسانی است که کانادایی ها فقط باید به نگاه ویرانگر صحنه در بیمارستان ها در کشورهای دیگر برای دیدن به همین دلیل ضروری است که مردم همچنان به توجه به فاصله فیزیکی مشاوره و عزت منزوی.

مراقبت دراز مدت ترس

نخست وزیر همچنین دارای یک قرار ملاقات با استانی و ارضی premiers در مورد حقوق و دستمزد بالا به یو پی اس برای برخی ضروری خط مقدم سلامت کارگران در روز پنج شنبه شب. روز چهارشنبه اعلام کرد دولت فدرال مشغول به کار بود با ولایت به هزینه-سهم دستمزد افزایش, برای, ضروری خط مقدم کارکنان که در حال ساخت کمتر از 2500 دلار در ماه است.

“شرایط در حال گرفتن بیشتر و بیشتر دشوار است” ترودو گفت: از این سالمندان امکانات متعدد که در آن COVID-19 شیوع داشتن اثرات ویرانگر بر ساکنان و کارگران است.

“یکی از چیزهایی که ما دیده ایم بیش از گذشته چند هفته است به مراتب بیشتر و شدید تاثیر بر سالمندان خوابگاه و بلند مدت مراکز مراقبت از ما بود قطعا امیدوار و یا بیشتر از ما می ترسید گفت:” نخست وزیر. “بنابراین ما نیاز به اقدامات بیشتری برای حمایت از سالمندان ما این چیزی است که من صحبت کردن با هنرپیشه ی برجسته ی مورد امشب.”

نزدیک به نیمی از تمام مرگ و میر در کانادا مربوط به شیوع بیماری در دراز مدت مراقبت از خانه و 93 درصد از مرگ و میر شده اند افراد مسن تر از 60 سال سن رئیس بهداشت عمومی افسر دکتر ترزا Tam گفت: پنج شنبه.

کمک های بین المللی, مرز, ایران

جلوتر از او ملی آدرس, نخست وزیر پیوست یک تماس با همکار خود G7 رهبران. صحبت کردن در مورد آنچه که مورد بحث ترودو با تمرکز بر تاکید بر جمعی نیاز به یک پاسخ جهانی و گفت: این کشورها همچنین باید مسئولیت برای کمک به آسیب پذیر تر کشور است.

این تماس آمد تازه از رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اواخر روز چهارشنبه اعلام شد که او به دنبال به سهولت و محدودیت های مسافرتی در امتداد کانادا-مرز ایالات متحده و تصمیم خود را به جلو و بودجه به سازمان بهداشت جهانی ترودو با تمرکز بر تاکید بر جمعی نیاز به یک پاسخ جهانی و گفت: این کشورها همچنین باید مسئولیت برای کمک به آسیب پذیر تر کشور است.

خواسته به صحبت می کنند به نحوه دیگر رهبران جهان در پاسخ به ایالات متحده defunding از این که ترودو گفت که آژانس بین المللی بهداشت است که “بخش مهمی” از مبارزه جهانی علیه این رمان coronavirus.

کانادا در دفاع از, که, است که دولت فدرال متکی است برای راهنمایی و اطلاعات در میان همه گیر و فقط در اوایل این هفته حاکی است که در حال حاضر نیست زمان بازگشایی مرز فراتر از اجازه دادن به کالاهای ضروری و کارگران را به صلیب ،

نخست وزیر دو برابر کردن در این وضعیت در روز پنج شنبه با استناد به نزدیکی و ویژه “فکر” که داده خواهد شد و به کانادا-ایالات متحده محدودیت های مسافرتی, اما وجود دارد “مقدار قابل توجهی از زمان هنوز” به تصویب قبل از آنها برداشته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net