OTTAWA — با افزایش تست و درک بیشتر از ویروس تلقی می شود لازم است قبل از بازگشایی اقتصاد کانادا, نخست وزیر جاستین ترودو می گوید دولت فدرال هزینه های اضافی 1.1 میلیارد دلار برای ملی پزشکی و تحقیقات استراتژی به آدرس COVID-19.

در سخنان خود در روز پنج شنبه ترودو گفت که با اثربخشی بهداشت عمومی اقدامات در حال حاضر در محل و با کانادا ادامه در مسیر درست “ما نیاز به فکر کردن نیست فقط در مورد هفته آینده, اما در مورد ماه آینده” و است که نیاز به پیشرفت در واکسن, تست, ملی, مدلسازی و آزمایش های بالینی.

PM در اطلاعیه شامل 115 میلیون دلار بیشتر برای تحقیقات واکسن و درمان; $662 میلیون دلار برای آزمایش های بالینی; و 350 دلار برای ملی آزمایش و مدل سازی.

و همچنین دولت فدرال در حال ایجاد یک “COVID-19 ایمنی نیروی کار” که ترودو می گوید: شامل یک سری از کانادا پزشکان بالا و تمرکز خود را بر روی آزمایش خون برای ردیابی و درک ایمنی به این رمان coronavirus.

از طریق این تست سرولوژی نخست وزیر است که ارتکاب به تست حداقل یک میلیون کانادایی در دو سال آینده.

روز چهارشنبه رئیس بهداشت عمومی افسر دکتر ترزا Tam گفت: تست سریع برای شناسایی و ردیابی ویروس’ گسترش و همچنین به عنوان کسانی که باید به دست آورد ایمنی ضروری خواهد بود در موقت.

در کانادا وجود دارد بیش از 40 ، 000 تایید COVID-19 موارد و این کشور به تازگی با پیشی گرفتن از 2000 مرگ و میر.

در حال حاضر تام گفت: کانادا نیاز به سه برابر تعداد COVID-19 آزمون در حال انجام روزانه به منظور رسیدن به هدف مورد نظر از 60,000 آزمون در روز است.

ترودو دو برابر کردن در این پنج شنبه گفت: افزایش تست به صورت ویروس خواهد بود “کلید” قبل از بازگشایی جنبه های جامعه است.

تام گفت: او معتقد است که شناخته شده آزمایشگاه تایید موارد به احتمال زیاد “نوک کوه یخ” و تست سرولوژی برای تشخیص ایمنی را نشان دهد شيوع عفونت و همچنین اطلاع رسانی به تصمیم گیری در مورد کسی که ممکن است قادر به بازگشت به کار.

“که قطعا یکی از اهداف کلیدی. آزمایشگاه ما در حال کار سخت در اعتبار آزمون های سرولوژیک که در حال ارائه شده است. در سطح بین المللی ما آگاه است که برخی از آنها کار نمی کنند بنابراین ما می خواهیم به مطمئن شوید که آنهایی که ما در واقع موثر هستند و می تواند تشخیص آنتی بادی پاسخ در کانادا جمعیت” تام گفت.

در طول یک صبح روز پنج شنبه در کنفرانس مطبوعاتی خروجی محافظه کار رهبر اندرو Scheer با نگرانی از سلامت کانادا ظرفیت فعلی به سرعت مسیر داروهای جدید یا تست و گفت: وجود تعداد شرکت های در انتظار مصوبات.

“کارشناسان باید گفت که کانادا نیاز به سه گانه آن روزانه تست قبل از شل شدن محدودیت به طوری که در آن است برنامه ریزی برای انجام این کار ؟ آنچه که دولت انجام به منظور بهبود تست و ردیابی از او پرسید:, و اضافه کرد که او فکر می کند ترودو باید در حال حاضر کانادایی ها با طرح هفته آینده در چه دولت فدرال در نظر دارد تا اقتصاد را به بالا و در حال اجرا است.

در عرضه اولیه COVID-19 کمک های اعلام شده در اواسط ماه مارس دولت فدرال اختصاص داده شده $275 میلیون دلار برای تحقیقات 47 تیم در سراسر کشور با تمرکز بر سرعت بخشیدن به ایجاد و تست از اقدامات برای مبارزه با شیوع مانند یک واکسن و داروهای ضد ویروسی.

این آمد در علاوه بر این به های جاری را افزایش می دهد به آزمایشگاه تست ظرفیت و کانادا-شبکه بهداشت نظارت است.

دولت همچنین قرار دادن یک تماس به زندگی در کانادا-علوم شرکت ها ، دانشگاه ها ، کالج ها و موسسات پلی تکنیک به بازی در یک نقش به عنوان به خوبی نشان می دهد در یک روش مشابه به عنوان انجام شده با بسیج کانادا تولید کنندگان است که همه دست به دست در عرشه رویکرد لازم بود برای پیدا کردن راه حل های همه گیر.

در اوایل این هفته ارائه یک به روز رسانی های مختلف و طرح های پژوهشی در جریان ترودو گفت که بیش از 500 شرکت های ارائه ایده هایی برای نوآوری برای کمک به کانادا از طریق این بیماری همه گیر.

دولت می گوید آن منتقل شده این کشور در کل سیاست صنعتی را به تمرکز بر روی COVID-19 مبارزه است. این شامل reprioritizing موجود نوآوری و پژوهش در برنامه ها و کار بر روی توافق نامه با صنعت به سرعت در مسیر ایجاد و مصوبات قانونی برای گرفتن تست تشخیصی محصولات و دیگر بیماری-تکنولوژی ردیابی به بازار است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو