ساعت ترودو به صحبت می کنند و جلوتر از جدید COVID-19 پیش بینی

OTTAWA — مقامات بهداشت فدرال منتشر خواهد شد به روز رسانی ملی پیش بینی بر شدت و دامنه COVID-19 در کانادا امروز در 12 p. m. ET, پس از نخست وزیر جاستین ترودو روزانه همه گیر آدرس.

جدید بینی در دستگاه تنفسی ویروس’ گسترش و بالقوه مرگ و میر آمده بیش از دو هفته پس از دور اول فدرال مدلسازی منتشر شده توسط بهداشت و درمان کانادا مفصل به طور کلی بهترین و بدترین حالات متفاوت در درجه ای از اقدامات صورت گرفته توسط دولت و کانادایی است.

که داده ها نشان داد که در اوج از موارد در کانادا ممکن است در اواخر بهار با پایان موج اول در تابستان. در حال حاضر برخی از استان ها به نظر می رسد در قله و یا به طور بالقوه حتی پایین آمدن طرف دیگر منحنی های خود را با چند به هیچ مورد جدید در حال کشف در برخی از مناطق.

فدرال پیش بینی و مدل سازی منتشر شده در مارس 9 تا به حال تخمین زده است که در زیر فعلی بهداشت عمومی اقدامات تا به 44,000 کانادایی ها می میرند از COVID-19 در ماه های آینده هر چند محدوده از مرگ و میر بستگی به سطح مهار کردند.

با برخی از استان ها شروع به برنامه ریزی و اجرای تدریجی آنها شل شدن محدودیت های به روز ملی تصویری از همه گیر ممکن است کمک بیشتر اطلاع رسانی ملی دستورالعمل ترودو در حال کار بر روی با premiers.

برآورد نیز ممکن است ریختن نور بیشتر در مورد این سوال که “آیا ما هنوز وجود دارد?” به عنوان رئیس بهداشت عمومی افسر دکتر ترزا Tam روز دوشنبه گفت:. “نه کاملا… هر چند ما در حال گرفتن نزدیک تمام وقت,” او گفت:.

همچنین در دفتر ثبت دعاوی حقوقی امروز ترودو برنامه ریزی شده است برای حضور در اولین جلسه مجازی از همه حزب کمیته ویژه در COVID-19.

همانطور که از صبح روز سه شنبه وجود دارد 48,500 تایید موارد COVID-19 در کانادا و 2,707 اند از رمان coronavirus به تاریخ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de