ساعت ترودو به پیشنهاد جدید COVID-19 کمک برای کشاورزی, agri-صنایع غذایی

OTTAWA — نخست وزیر جاستین ترودو است که انتظار می رود به اعلام جدید کمک های فدرال برای کانادا کشاورزان و دیگران در کشاورزی-بخش مواد غذایی که معیشت شده اند بی خانمان توسط COVID-19 بیماری همه گیر.

در میان چالش های پیش روی کسانی که در کانادا مشغول به کار به نگه داشتن دیگران تغذیه در حال تغییر خواسته با توجه به بسیاری از رستوران ها بسته بودن داشتن کارکنان به کار زمان فصل کاشت و بسته شدن برخی از گیاهان پردازش منجر به مسائل مربوط به عرضه.

ترودو مواجه شده است و سوالات در چند گذشته Rideau کلبه آدرس مورد آنچه که دولت فدرال را برای کمک به اطمینان حاصل شود وجود دارد و نه کمبود مواد غذایی به عنوان همه گیر امتداد و او گفت: او بوده است “تماشای با علاقه و نگرانی برخی از مسائل پیش روی تولید گوشت و عرضه زنجیره ای در سراسر صنعت کشاورزی است.”

تا کنون دولت فدرال ارائه شده است 50 میلیون دلار برای کمک به پوشش هزینه های در آوردن کارگران موقت و مسکن آنها را در انزوا برای 14 روز قبل از شروع به مزرعه و برخی در این بخش خواهد بود واجد شرایط برای برخی از کسب و کار دیگر برنامه های کمک اما وزیر کشاورزی ماری-کلود Bibeau است ادامه داد: می گویند بیشتر خواهد بود انجام می شود.

هفته گذشته فدراسیون کشاورزی کانادا به نام دولت فدرال به ارائه بخش $2.6 میلیارد دلار از طریق صندوق اضطراری برای حفظ امنیت غذایی. که مقدار آن بر اساس برآورد از اثرات فوری این بیماری همه گیر در سراسر کشور از جمله خاموش کردن بسیاری از مواد غذایی برای بخش خدمات و زنجیره تامین اختلالات سازمان در بیانیه ای گفت.

“ما درک می کنیم که کل کشور تحت فشار. کشاورزی یک بازیکن منحصر به فرد در اقتصاد ما. نه تنها بخش کشاورزی در ایجاد ارزش افزوده برای اقتصاد ما عمل به عنوان جانشین محیط زیست و استخدام بیش از دو میلیون کانادایی کشاورزی نیز ما را فراهم می کند منحصر به فرد بهره مند از مواد غذایی نه تنها برای کشور بلکه برای جهان گفت:” مری رابینسون رئیس فدراسیون کشاورزی کانادا در بیانیه ای.

رابینسون گفت که کشاورزان و دیگران در کشاورزی-بخش مواد غذایی را به تماشای بخش های دیگر دریافت فدرال کمک و “وحشت زده آنها به عنوان دیده بان ضروری خدمات و زیرساخت های حیاتی مانند تولید مواد غذایی و پردازش بودن تا حد زیادی نادیده گرفته شده است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de