ساعت ترودو در صندلی داغ بیش از ما به صدقه امر

OTTAWA — نخست وزیر جاستین ترودو را شهادت در روز پنج شنبه در یک نادر کمیته پارلمانی ظاهر که در آن او را به صورت یک مجموعه از سوالات از نمایندگان مجلس در مورد نقش خود در این رسوایی موجب زمانی که لیبرال ها اعطا ما خیریه یک معامله به اداره میلیارد و 912 میلیون دانش آموز داوطلب کمک مالی برنامه.

ترودو و رئیس ستاد کتی Telford هر دو ظاهر می شود به عنوان شاهدان قبل از مجلس عوام کمیته مالی این بعد از ظهر. آنها خواهد بود صحبت کردن در مورد دخالت خود را چه آنها می دانستند که چه تضاد منافع نگرانی اگر هر دفتر نخست وزیر تا به حال در برون سپاری این و پس از-متوقف تابستان کمک برنامه.

اواخر روز چهارشنبه, مخالفت نمایندگان مجلس رای به دعوت ترودو به شهادت به مدت سه ساعت شروع در 3 p. m. ET و برای Telford به دنبال رئیس خود را با دو ساعت ، آن باقی مانده است دیده شود که آیا آنها موافق به نظر می رسد برای طولانی تر از یک ساعت هر در حال حاضر متعهد به.

  • در پایین حرکت و یا اینجا را کلیک کنید برای ما زنده وبلاگ ترودو شهادت شروع در 3 p. m. ET.
  • خواندن در یک برنامه ؟ ضربه بزنید در اینجا برای تجربه کامل

پیشنهاد برای اقامت طولانی می آید پس از چهار ساعت ظاهر ما موسسان کریگ و مارک african scholar روز سه شنبه زمانی که برادران محروم بودند انتخاب شده برای اجرای برنامه به دلیل هر گونه ارتباط سیاسی و ارائه چند جزئیات جدید در مورد تمام امور از جمله انکار یک رشته از گزارش اتهام رفتار نامناسب در درون خود توصیف “دخمه پرپیچ و خم” سازمان است.

کل امور مراکز در سراسر کانادا دانشجو خدمات گرانت که برای اولین بار اعلام کرد در اواخر ماه آوریل ارائه به دانش آموزان $1,000 برای هر 100 ساعت کار داوطلبانه در COVID-19-متمرکز پروژه های جامعه بیش از تابستان است.

آن را در اواخر ماه ژوئن هنگامی که ترودو اعلام کرد ما خواهد بود در حال اجرا این برنامه اما در اوایل ماه ژوئیه آنها کشیده بود و در میان سوال در مورد بیش از 300.000 دلار در پرداخت به ترودو, مادر, برادر و همسر خود را برای درگیری های صحبت کردن با این موسسه خیریه در طول سال.

در این ماه که گذشت از برنامه بر روی یخ قرار داده وحی بعد از نزول نگه داشته است رسوایی زنده است. از $43.5 میلیون است که ما راه اندازی شد برای دریافت به اجرای برنامه و پیشرفته آنها انجام کار قبل از جوهر خشک شد در اعتراض به دخالت وزیر دارایی لایحه Morneau در کمک هزینه دانشجویی برنامه مراحل ابتدایی دختران خود را’ روابط به موسسه خیریه و خانواده اش گذشته “افتخاری” ما سفر, برای او که به تازگی بازپرداخت این موسسه خیریه بیش از $41,000.

هر دو ترودو و Morneau شد و در کابینه جدول و نمی recuse خود را زمانی که دانش آموز کمک مالی برنامه مطرح شد. که آنها هر دو ارائه شده عذر خواهی و متعهد به فعال تر در recusing خود را رفتن به جلو برای جلوگیری از همان اشتباه است.

در تنظیم انتظارات خود را به صورت بسیار پیش بینی تابستان نشستن با نخست وزیر — از طریق عادی مجازی جلسه کمیته بیش از زوم — مخالفت نمایندگان مجلس گفت: همه آنها می خواهند حقیقت این است که ترودو گفته است که بندگان با وزارت اشتغال و توسعه اجتماعی پیشنهاد ما بهترین و تنها گروه قادر به اجرای گسترده برنامه.

“شواهد نشان می دهد آن را فراتر از فقط نخست وزیر… بنابراین ما نیاز به دانستن حقیقت ما نیاز به می دانم که دقیقا درگیر و واقعا کانادایی ها می خواهند بدانند” رهبر NDP Jagmeet سینگ گفت: در روز چهارشنبه. “به نظر می رسد نخست وزیر ترودو و دولت لیبرال در پشت درهای بسته کار کرده اند به میلیون ها دلار برای دوستان نزدیک خود را.”

و اگر آنها احساس نمی مانند آنها بدست افشای کامل از ترودو امروز محافظه کاران در حال حاضر تهدید به تماس او را در ماه های آینده.

در علاوه بر این به کمیته مالی پروب دو خانه دیگر کمیته ها توافق کرده اند که به مطالعات به جنبه های مختلف بحث از جمله به دنبال تضاد منافع عمل جنبه ای از رسوایی و اینکه آیا تغییرات مورد نیاز به قرار داده تا قوی تر تضاد منافع سپر در دفتر نخست وزیر است.

فدرال اخلاق کمیسر ماریو Dion در حال حاضر راه اندازی تحقیقات ممکن است تضاد منافع کد نقض Morneau و ترودو برای recusing خود را از کابینه بحث در مورد برون سپاری برنامه کمک هزینه به ما داده شده خود را به روابط نزدیک خانوادگی.

چهارشنبه شب Dion را تایید کرد آن را گسترش داده است پروب Morneau شامل کمیته آیات از وزیر اقتصاد در مورد خانواده اش با استعداد سفر.

این تضاد منافع قوانین منع فدرال عمومی دفتر دارندگان و یا اعضای خانواده خود را از پذیرش “هر هدیه یا دیگر مزیت از جمله از یک اعتماد است که ممکن است منطقی بود دیده شده است با توجه به نفوذ دولتی دارنده در ورزش از یک مقام رسمی قدرت وظیفه یا عملکرد.”

این سومین بار نخست وزیر شده است و بررسی برای امکان نقض اخلاق. در دو نمونه اول — خود را Aga Khan جزیره خصوصی تعطیلات و SNC-Lavalin رسوایی — او پیدا شد که به قوانین است.

 

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de