ساعت ترودو به آدرس کشور به عنوان استان به آرامی استراحت مستند اقدامات

نخست وزیر جاستین ترودو را از سر خود COVID-19 جلسات به این کشور امروز پس از مصرف نادر بعد از زندگی روزمره در روز شنبه.

با شواهد روشنی از این بیماری همه گیر منحنی مسطح در کانادا برخی از استان ها در حال حاضر آغاز شده آرامش خاصی مستند محدودیت با دیگران از جمله سخت ترین ضربه انتاریو و کبک مجموعه به انجام این کار در روز دوشنبه.

همه در حال گرفتن محتاط رویکرد حفظ فیزیکی, فاصله, قوانین این مراحل را برای بازگشایی برای کسب و کار مرحله به مرحله در طول هفته یا ماه به سعی کنید برای محافظت در برابر موج دوم از عفونت.

کانادا بالا بهداشت عمومی رسمی دکتر ترزا Tam گفت: در آزادی مطبوعات دیروز که با پیروی از بهداشت عمومی توصیه ما جمعی آورده پایین نرخ عفونت است. “ما در حال مسطح منحنی,” او نوشت.

تام اضافه شده است که در حالی که وجود دارد این است که دلیلی برای خوشبینی محتاطانه هر کس باید آگاه باقی می ماند وظیفه خود را برای محافظت از یک دیگر در هفته پیش رو به خصوص کسانی که در معرض بیشترین خطر است.

مقامات بهداشت عمومی گزارش یکی دیگر از 175 COVID-19 مربوط به مرگ و میر در کانادا دیروز هل دادن کل به 3,566. تعداد کلی coronavirus موارد بود در 56,714 بود که افزایش 1,653 بیش از 24 ساعت است.

هر چند انتاریو گزارش یکی دیگر از 55 میر پنج شنبه, برتر داگ فورد گفت: استان می تواند از طریق همه گیر سریع تر از آنچه قبلا انتظار می رود.

“من نمی دانم زمان دقیق … اما اگر ما نگه داشتن رفتن راه ما در حال رفتن, ما در حال رفتن به خارج از این خیلی زودتر از آنچه ما فکر می کنیم ممکن است بوده است قادر به گرفتن یک زن و شوهر از سال پیش,” فورد گفت.

و از بریتیش کلمبیا بالا پزشکی رسمی وجود دارد احتیاطی توجه داشته باشید به عنوان دکتر بانی هنری خواست مردم به ماندن هوشیار.

“ما نمی توانیم هر اشتباه ما به عنوان نگاه به سهولت ما محدودیت در روزهای آینده و هفته,” او گفت:.

این گزارش توسط The Canadian Press منتشر گردید آوریل 3 سال 2020 است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de