ساعت ترودو به آدرس کانادایی در آخرین COVID-19 اقدامات

OTTAWA — نخست وزیر جاستین ترودو خواهد بود ارائه کانادایی با یک به روز رسانی در دولت فدرال COVID-19 اقدامات این صبح است.

صحبت یک بار دیگر از خود انزوا در Rideau کلبه PM ترودو است که انتظار می رود صحبت می کنند به مراحل کانادایی ها باید ادامه را برای محدود کردن گسترش این رمان coronavirus همه گیر است که در حال حاضر درخواست برخی از استان ها اعلام متحده اضطراری.

او همچنین می تواند برای گفتن در اقدامات بیشتری برای کمک به کانادا کارگران و خانواده پس از وعده در روز دوشنبه است که حمایت از آینده بود.

“تاثیر اقتصادی این بیماری همه گیر است که تغییر در ساعات و ما می دانیم ما استرس و اضطراب است که باعث. به من گفت: ما آماده ایم برای دیدن کانادایی از طریق این زمان. ما باید اقدامات بیشتری برای اعلام اوایل فردا به حمایت کانادایی,” او گفت:.

به عنوان چهارشنبه و کانادا خواهد بود بستن مرز خود را برای غیر شهروندان به دنبال ورود با چند استثنا و ارائه $5,000 وام به کانادایی ها در تلاش برای رسیدن به خانه. چند اقدامات جدید نیز در حال اجرا در فرودگاه به منظور افزایش غربالگری مسافران بازگشت از خارج از کشور.

پیش از سخنرانی خود به ملت ترودو است ریاست جلسه با کابینه فدرال.

بلافاصله پس از ترودو صحبت می کند وزیران و مقامات دولتی ارائه خواهد شد به روز رسانی در رمان coronavirus از پارلمان هیل.

ترودو گفت: این ویروس منتشر شده است به سرعت در سراسر جهان و کانادا از این قاعده مستثنی است. بنابراین کانادا است که مصرف “به طور فزاینده مراحل تهاجمی” برای حفظ کانادایی امن است.

اقدامات اضافی خواهد بود در بالای قبلا اعلام $1 میلیارد و سلامت اقتصادی پاسخ بسته که شامل آرامش بخش EI قوانین و فراتر از 10 میلیارد دلار در دسترس ساخته شده برای کسب و کار که در حال نهفته ویروس.

همانطور که از صبح روز سه شنبه وجود دارد 441 تایید موارد COVID-19 در کانادا و چهار نفر کشته شده اند و پیمانکاری ویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im