ساعت ترودو می گوید: بیشتر تجهیزات پزشکی در آینده روز به عنوان صنعت retools

OTTAWA — نخست وزیر جاستین ترودو اعلام کرده است که دولت فدرال صرف 2 میلیارد دلار برای تهیه بیشتر تشخیصی تست هواکش و تجهیزات حفاظت فردی برای کارگران خط مقدم در COVID-19 مبارزه با برخی از تجهیزات مجموعه به صورت آماده در روز.

“تقاضا برای این کالا در جریان است تا به این ترتیب مطمئن شوید کانادا آماده است به نگه دارید تا” ترودو گفت:, و اضافه کرد که دولت نیز در ساخت خرید بخش عمده ای از ضروری دنده محافظ برای استان ها و مناطق.

“ما در انتظار حمل و نقل به در آمده در روزهای آینده و ما همچنان به کار خستگی ناپذیر به منابع به جایی که آنها مورد نیاز است.”

ارائه یک به روز رسانی در مارس 20 درخواست تجدید نظر به تولید کنندگان به محوری خطوط تولید خود را به عرضه های مختلف زندگی صرفه جویی در تجهیزات پزشکی ترودو گفت: دولت شنیده است از تقریبا 3000 شرکت های مایل به کمک.

یک تعداد انگشت شماری در حال حاضر به امضا و یا نزدیک به امضای قرارداد با دولت برای کمک به تقویت بخش بهداشت و درمان را در انبارهای تجهیزات پزشکی از جمله فولاد ماسک, پنکه, کیت های آزمایش و دیگر دنده محافظ.

دولت در حال حاضر به امضا تهیه موافقت نامه با Thornhill پزشکی Medicom و اسپارتان علوم زیستی و نامه از قصد امضا کرده اند و با دقت Biomonitoring مایع, Energy Group Ltd. ایروینگ نفت Calko و Stanfield است.

Thornhill پزشکی ساخت 500 از آن portable حمایت از زندگی و یک واحد و می گوید که آنها در دسترس خواهد بود در کانادا امکانات مراقبت های بهداشتی “در اوایل ماه آوریل است.”

تورنتو-بر اساس شرکت با همکاری Guelph-شرکت تولید بر اساس Linamar به تولید واحدهای جدید. در بیانیه ای بحث توافق خود را با دولت Thornhill پزشکی می گوید: اکسیژن-دستگاه های تولید باتری عمل هستند و اجازه می دهد تا کارکنان مراقبت های بهداشتی “برای حفظ بی وقفه ICU-سطح مراقبت در هر نقطه در بیمارستان” و یا در حالی که انتقال بین بیمارستان.

“ما مفتخر به ارائه کانادا ما ساخته شده یک سیستم به حمایت از کانادایی ها و سیستم مراقبت های بهداشتی ما… در این شرایط بی سابقه ای گفت:” مدیر عامل شرکت لسلی Gouldie در بیانیه ای.

به عنوان بخشی از این صدها نفر از طرفداران در حال حاضر در تولید و دولت دستور داده است تا میلیون ها نفر از منابع در راستای افزایش بیماران در کانادا بیمارستان.

بیشتر تجهیزات مورد نیاز از ماسک برای تست کیت نخست وزیر, هشدار می داد که مقیاس آن با نیازهای شما بستگی دارد که چگونه به طور جدی کانادایی ها را, فیزیکی, فاصله و خود انزوا اقدامات در محل.

“اگر شما در خانه بمانند و به دنبال بهداشت عمومی توصیه های شما را کند می کند و این بدان معناست که کمتر از بیماران در بیمارستان های ما کمتر افراد به آزمون و کمتر هواکش برای استفاده در بحرانی بیماران” ترودو گفت.

با شروع این سال دولت خواهد بود تخصیص 1.5 میلیارد دلار بیش از دو yearsto این آژانس بهداشت عمومی کانادا برای حمایت از خرید این لوازم و تجهیزات تشخیصی با اضافی $500 میلیون نفر در 2020-21 سال مالی.

این صنعت تلاش شامل ایجاد ظرفیت تولید برای تولید تجهیزات و لوازم از جمله چهره سپر و لباس و ضد عفونی کننده. دولت نیز منتقل شده این کشور در کل سیاست صنعتی را به تمرکز بر روی COVID-19 مبارزه است. این شامل reprioritizing موجود نوآوری و پژوهش در برنامه ها و کار بر روی توافق نامه با صنعت به سرعت در مسیر ایجاد و مصوبات قانونی برای گرفتن تست تشخیصی محصولات و دیگر بیماری ردیابی فن آوری به بازار است.

ترودو ارائه شده به لطف شرکت هایی که جمع آوری کرده اند و اهدا لوازم به کانادا تلاش و همچنین به عنوان بسیاری از کسب و کارهای کوچک است که ارائه تخصص خود و ظرفیت برای کمک به پاسخگویی به نیازهای خط مقدم کارکنان.

“این بسیار مهم است که ما را ساخته اند-در-کانادا زنجیره تامین به ما ارائه با این تجهیزات ضروری برای هفته های آینده برای ماه های آینده” ترودو گفت.

هزینه کمک های اقتصادی آینده جزئیات

نخست وزیر صحبت می کرد به آخرین تلاش های دولت فدرال است که مصرف به آدرس COVID-19 همه گیر از Rideau کلبه به عنوان تعدادی از موارد در کانادا همچنان به صعود.

بعد سه شنبه وزیر دارایی لایحه Morneau و کوچک کسب و کار, توسعه صادرات و تجارت بین المللی وزیر مری Ng انتظار می رود به ارائه به روز رسانی در هزینه های خاص کمک های اقتصادی اقدامات انجام شده تا کنون از جمله گسترش یارانه دستمزد برای کسب و کار در کانادا.

با برنامه ریزی بودجه فدرال روز آمده و رفته و برچسب قیمت همچنان رو به رشد به عنوان دولت با تمرکز بر راه برای نگه داشتن کانادایی امن و شاغل وزرای انتظار می رود به طرح جزئیات بیشتر در مورد تاثیر اقتصادی از اقدامات انجام شده تا کنون.

دولت همچنان به نشان می دهد بیشتر کمک های مالی را به کانادایی ها و نهفته بخش به عنوان تعطیلی بسیاری از جنبه های جامعه همچنان به تلاش برای پهن کردن منحنی ویروس.

اوایل روز سه شنبه دولت اعلام کرد که این امر می تواند waiving زمین اجاره اجاره بین ماه های مارس و دسامبر سال 2020 برای 21 فرودگاه که پرداخت اجاره به دولت فدرال و همچنین به PortsToronto که در عمل به Billy Bishop فرودگاه در مرکز شهر تورنتو است.

با اشاره به چگونگی حمل و نقل هوایی بخش بوده است نهفته در سراسر جهان سفر و محدودیت ها با هدف محدود گسترش COVID-19 دولت گفت: می خواستم آن را به کاهش “فشار هزینه و حفظ جریان نقدی خود را.”

این حرکت تخمین زده شده است که در نتیجه $331.4 میلیون نفر در امداد.

“ما می خواهیم به ارائه کمک به این مهم اشخاص که هنوز باز تحت شرایط دشوار و در حال کمک به کمک به کانادایی ها در صفحه اصلی. ما سپاسگزار است که آنها همچنان به حمایت از این جریان از مردم و کالا در طول این زمان به چالش کشیدن,” وزیر حمل و نقل مارک Garneau در بیانیه ای گفت.

بعد سه شنبه مجلس کمیته بهداشت و درمان خواهد شد برگزاری یک کامپیوتر مجازی را در جلسه به دریافت یک جلسه از سلامت امور خارجه و مقامات مرزی مورد COVID-19 پاسخ به تلاش های در جریان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im