OTTAWA — نخست وزیر جاستین ترودو است التماس کانادایی به توجه مقامات بهداشت عمومی مشاوره برای محافظت از خود و دیگران در میان COVID-19 گیر با تاکید بر اهمیت اجتماعی فاصله در این زمان.

او همچنین به دنبال یادآوری پارلمان برای یک دوره کوتاه به منظور به تصویب اضافی قانونی اقدامات مانند تغییرات به استخدام بیمه و به طور بالقوه حتی تصویب برخی از جنبه های فدرال شرایط اضطراری عمل می کنند که قبلا شناخته شده به عنوان جنگ اقدامات عمل می کنند.

“وجود دارد اقتصادی قطعات است که نیاز به عبور سریع به منظور حمایت کانادایی” ترودو گفت. “ما همچنین در حال بررسی اقدامات اضطراری عمل می کنند برای دیدن اگر آن را لازم و یا اگر وجود دارد راه های دیگر که ما را قادر به اقدامات لازم را برای محافظت از مردم است.”

ترودو نیز ارائه شده با تشکر از همه کانادایی مشغول به کار در خط مقدم از این بحران بهداشتی و التماس کانادایی برای انجام آنچه آنها می توانند برای کمک به روشن کردن بار خود را از جمله ماندن در خانه.

“همه چیز بهتر خواهد شد” او گفت:, اما گفت که او مطمئن نیست اگر خواهد شد که در هفته یا ماه.

ترودو ارائه شده کانادایی با یک به روز رسانی در دولت فدرال COVID-19 از اقدامات خود انزوا در Rideau کلبه تاکید بر مراحل کانادایی ها باید با توجه به محدود کردن گسترش بیماری همه گیر مانند اجتماعی فاصله و هوشیار شستن دست ها.

پارک کانادا نیز بسته شدن بازدید کننده, خدمات, معنی میراث و پارک های ملی را نمی توان کارکنان است.

آخرین به روز رسانی از دولت فدرال می آید پس از ترودو وعده داده شده اقدامات بیشتری برای کمک به خانواده در روز دوشنبه. این ویروس منتشر شده است به سرعت در سراسر جهان و کانادا از این قاعده مستثنی است.

بیشتر fulsome بسته حمایتی برای کانادا کارگران و کسب و کار و همچنین اقدامات برای تحریک اقتصاد خواهد شد نورد توسط ترودو در روز چهارشنبه.

همانطور که دولت اعلام کرد این هفته موثر شنبه, کانادا خواهد بود بستن مرز خود را برای غیر شهروندان به دنبال ورود با چند استثنا و ارائه $5,000 وام به کانادایی ها در تلاش برای رسیدن به خانه. چند اقدامات جدید نیز در حال اجرا در فرودگاه به منظور افزایش غربالگری مسافران بازگشت از خارج از کشور.

پیش از سخنرانی خود به ملت ترودو ریاست نشست کابینه فدرال.

بلافاصله پس از ترودو صحبت می کند وزیران و مقامات دولتی ارائه خواهد شد به روز رسانی در رمان coronavirus از پارلمان هیل.

اقدامات اضافی خواهد بود در بالای قبلا اعلام $1 میلیارد و سلامت اقتصادی پاسخ بسته که شامل آرامش بخش EI قوانین و فراتر از 10 میلیارد دلار در دسترس ساخته شده برای کسب و کار که در حال نهفته ویروس.

در زمان ترودو شروع به صحبت کردن وجود دارد 450 تایید موارد COVID-19 در کانادا و چند دقیقه بعد یک نفر پنجم اعلام شد که وی پس از ابتلا به ویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو