ساعت ترودو می گوید COVID-19 تغییر خواهد کرد و زندگی در کانادا برای ‘سال’

OTTAWA — نخست وزیر جاستین ترودو می گوید که “طبیعی” است و یک “راه طولانی کردن” برای همه کانادایی ها — و که برخی از تفاوت های اجرا شده به عنوان یک نتیجه از درس های آموخته شده در طول این همه گیر خواهد آخرین برای “سال.”

“اگر ما می خواهیم زندگی به عقب بر گردیم به راه آن بود که دقیقا قبل از آن را نمی خواهد” ترودو گفت: صحبت با خبرنگاران از مراحل Rideau کلبه در روز دوشنبه.

“وجود خواهد داشت تفاوت حتی چند سال از هم اکنون که ما آموخته اند از برخورد با این جهانی و همه گیر است که من فکر می کنم مهم خواهد بود،”

نظرات خود را به عنوان نخست وزیر در حال کار با استان ها برای ایجاد یک مجموعه ای از دستورالعمل ها برای بازگشایی به هر صورت ظاهر عادی زندگی عمومی است. ترودو گفت: این دستورالعمل شامل حصول اطمینان از اثر تماس با ردیابی برای موارد COVID-19 و اطمینان که استان را به اندازه کافی تجهیزات حفاظت شخصی.

هنوز هم برخی از استان ها در حال جعل جلوتر با اطلاعیه های دقیق تر جدول زمانی خود را برای reopenings.

ساسکاچوان برتر اسکات وزارت معارف در زمان غوطه پنجشنبه گذشته تخمگذاری خود را طرح پنج مرحله ای است که شامل همه چیز گلف بازگشایی در اواسط ماه مه. انتاریو برتر داگ فورد است به اعلام طرح خود را برای بازگشایی, Ontario اقتصاد در روز دوشنبه است.

“همانطور که ما حرکت رو به جلو در طول ماه های آینده ما قادر خواهد بود برای دیدن دقیق reopenings در بخش های معینی از اقتصاد برخی از چیزهایی که مجاز به مردم سعی کنید به عقب بر گردیم به چیزی کمی بیشتر شبیه به حالت عادی” ترودو گفت.

هنوز ترودو هشدار داد که بدون یک واکسن یا درمان را کاهش می دهد که این بیماری کشنده و کانادایی را به ادامه به بسیار مراقب باشید.

“که احتیاط باقی خواهد ماند چرا که در هر زمان اگر ما شل ما اقدامات بیش از حد ما می توانیم خودمان را پیدا کنید در یک فوق العاده ای سنبله” ترودو گفت.

“مورخان به یاد داشته باشید از 1918 اپیدمی آنفلوآنزای اسپانیایی که بهار خیلی بد بود اما کاهش بسیار بدتر بود. ما نیاز به ماندن هوشیار هر مرحله از راه است.”

معاون نخست وزیر Chrystia Freeland صحبت با خبرنگاران در روز دوشنبه نیز تکرار ترودو سخنان که بازگشایی اقتصاد کانادا خواهد بود با احتیاط انجام.

“ما به طور جدی به بحث بازگشایی برنامه با ما استانی و ارضی همکاران. من می خواهم به اطمینان کانادایی است که این روند تدریجی خواهد بود, از آن خواهد شد مشارکتی و آن را هدایت علم و تعهد ما برای حفظ سلامت و ایمنی کانادایی” Freeland گفت.

رئیس بهداشت عمومی افسر دکتر ترزا Tam اذعان کرد در روز دوشنبه که او و بسیاری از کانادایی دیگر ممکن است احساس مانند یک بچه در یک ماشین رانندگی پرسیدن که آیا ما وارد در مقصد ما نشده است.

“من متاسفم که می گویند ما نه کاملا هنوز وجود دارد و اگر ما در حال گرفتن نزدیک تمام وقت ما نمی توانیم اجازه رفتن چرخ در عین حال” تام گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im