ساعت ترودو می گوید COVID-19 منحنی تراز وسط قرار دارد اما “ما نه از جنگل و در عین حال’

OTTAWA — نخست وزیر جاستین ترودو می گوید که تا کنون بهداشت عمومی اقدامات کانادایی در حال گرفتن مشغول به کار هستند و “در بسیاری از نقاط کشور منحنی پهن است.”

مقامات بهداشت فدرال منتشر خواهد شد به روز رسانی ملی پیش بینی بر شدت و دامنه COVID-19 در کانادا امروز در 12 p. m. ET.

“بر اساس بهترین اطلاعات در دسترس این یک به روز رسانی تصویر از جایی که ما فکر می کنم ما در حال حاضر که در آن ما فکر می کنیم همه چیز را از اینجا” ترودو گفت.

با وجود گفت که منحنی مسطح است و هدف کل کشور شده است و کار به سمت ترودو گفت: “ما نه از جنگل و در عین حال” با این بهداشت عمومی اورژانس.

“چگونه بسیاری از موارد وجود دارد که چگونه بسیاری از ضرر و زیان ما را به سوگواری آیا بیمارستان های ما می تواند همچنان به مقابله آن همه بستگی به ما” ترودو گفت.

جدید بینی در دستگاه تنفسی ویروس’ گسترش و بالقوه مرگ و میر آمده بیش از دو هفته پس از دور اول فدرال مدلسازی منتشر شده توسط بهداشت و درمان کانادا مفصل به طور کلی بهترین و بدترین حالات متفاوت در درجه ای از اقدامات صورت گرفته توسط دولت و کانادایی است.

که داده ها نشان داد که در اوج از موارد در کانادا ممکن است در اواخر بهار با پایان موج اول در تابستان. در طول چند هفته گذشته داده ها همچنان نشان می دهد که برخی از استان ها به نظر می رسد در قله و یا به طور بالقوه حتی پایین آمدن طرف دیگر منحنی های خود را با چند به هیچ مورد جدید در حال کشف در برخی از مناطق.

فدرال پیش بینی و مدل سازی منتشر شده در مارس 9 تا به حال تخمین زده است که در زیر فعلی بهداشت عمومی اقدامات تا به 44,000 کانادایی ها می میرند از COVID-19 در ماه های آینده هر چند محدوده از مرگ و میر بستگی به سطح مهار کردند.

برآورد نیز ممکن است ریختن نور بیشتر در مورد این سوال که “آیا ما هنوز وجود دارد?” به عنوان رئیس بهداشت عمومی افسر دکتر ترزا Tam روز دوشنبه گفت:. “نه کاملا… هر چند ما در حال گرفتن نزدیک تمام وقت,” او گفت:.

بازگشایی دستورالعمل های آینده ‘به زودی’

با برخی از استان ها شروع به برنامه ریزی و اجرای تدریجی آنها شل شدن محدودیت های به روز ملی تصویری از همه گیر ممکن است کمک بیشتر اطلاع رسانی ملی دستورالعمل ترودو در حال کار بر روی با premiers.

در روز سه شنبه ترودو گفت: کسانی که به اشتراک گذاشته اصول راه اندازی مجدد اقتصاد منتشر خواهد شد “به زودی.”

“اجازه دهید من روشن شود: اینها اقدامات خاص زمانی که شما می توانید رفتن به محل کار یا مدرسه زمانی که شما می توانید ببینید همسایگان خود را و یا خانواده و یا دوستان است. این چارچوب وضع از چیزهایی که نیاز به اتفاق می افتد قبل از مصرف هر گونه مراحل بعدی. راه اندازی مجدد اقتصاد ما تدریجی خواهد بود و دقیق و هدایت خواهد شد با علم” ترودو گفت.

با اشاره به برخی از شرایط بازگشایی انتظار ترودو گفت که کنترل انتقال کلیدی خواهد بود و باید ظرفیت کافی برای تست و ردیابی. او گفت: همچنین انتظار می رود یک سیستم که در آن اگر کسی در اطراف شما تست مثبت شما اطلاع داده خواهد شد به سرعت به طوری که شما می توانید منزوی.

و همچنین برخی از محل های کار نیاز اضافی تجهیزات حفاظتی و قوی تر محدودیت هایی را به باقی می ماند در اطراف جمعیت های آسیب پذیر مانند کسانی که در دراز مدت مراقبت از خانه.

همچنین در دفتر ثبت دعاوی حقوقی امروز ترودو برنامه ریزی شده است برای حضور در اولین جلسه مجازی از همه حزب کمیته ویژه در COVID-19.

“با وجود این چالش ها از این بیماری همه گیر نهادهای دموکراتیک ما در حال نوآوری و پیدا کردن راه هایی برای نگه داشتن در خدمت مردم” ترودو گفت.

همانطور که از صبح روز سه شنبه وجود دارد 49,025 تایید موارد COVID-19 در کانادا و 2,766 اند از رمان coronavirus به تاریخ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de