ساعت ترودو می گوید کانادا را ‘بسیار مراقب باشید در مورد بلند کردن اجسام COVID-19 محدودیت

تورنتو — کانادا در حال پیشرفت در نبرد علیه COVID-19 اما باید بسیار محتاط در مورد از بین بردن فیزیکی فاصله اقدامات و محدودیت های دیگر نخست وزیر جاستین ترودو گفت:.

“همه این اقدامات ما به ارمغان آورد در مورد کمک به شما در انجام کارهایی است که ما از طریق این و آن کار می کند” ترودو گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در خارج از خانه خود را.

“ما دیده ایم اعداد روند در جهت سمت راست به طوری که ما نیاز به نگه داشتن انجام آنچه ما انجام می دهیم و در حفظ و در حال بسیار مراقب باشید.”

همانطور که از اوایل بعد از ظهر یکشنبه کانادا دیده بود نزدیک به 34000 موارد تایید شده از رمان coronavirus و بیش از 1500 مربوط به مرگ و میر. بیش از 11,000 بيماران شناخته شده به بهبود است.

برخی از نقاط کشور گزارش داده است که نشان می دهد خود را در منطقه ای منحنی ممکن است تراز وسط قرار دارد با تعداد مورد کاهش از اوج خود و برخی از استان های روز رفتن بدون پیدا کردن یک مورد جدید از COVID-19.

مقامات فدرال خواسته اند که مشاهده آن اطلاعات از یک “محتاطانه خوشبین” چشم انداز به عنوان رئیس بهداشت عمومی افسر دکتر ترزا Tam روز چهارشنبه گفت:.

دولت فدرال می خواهد برای دیدن اطلاعات بیشتر در طولانی مدت باعث کاهش در شاخص های کلیدی قبل از فیزیکی فاصله اقدامات آرام هستند. این شد که دوباره در روز یکشنبه زمانی که نخست وزیر خواسته شد تا در مورد رویکرد گرفته در اتریش که در آن برخی از غیر ضروری از فروشگاه شده اند مجاز به بازگشایی و دیگران به زودی به لیست اضافه اگر عفونت اعداد نمی سنبله.

“ما در حال گوش دادن به دقت به کارشناسان و نگاه بسیار با دقت در آنچه که کارگر کار کرده است و در سایر حوزه های قضایی و دیدن چگونه و در صورتی که می توان اقتباس به ما” ترودو گفت.

نخست وزیر گفت: “بسیاری از” تصمیم گیری در مورد بازگشایی مدارس, کسب و کار و فضاهای عمومی خواهد بود ساخته شده در استان و ارضی سطح هر دو به خاطر آن بود که استان ها و مناطق که تصویب آنها و به دلیل موقعیت های مختلف در نقاط مختلف کشور می تواند اجازه می دهد برای برخی از به لغو محدودیت های خود را قبل از دیگران.

او گفت که دولت فدرال در حال کار با استان ها و مناطق برای توسعه “مجموعه ای از اصول و روش های است که می تواند در لحظات مختلف و به روش های مختلف.”

پیشنهاد شده است که محدودیت می تواند yo-yo بین بودن برداشته و در حال میدادند و بر اساس چه هر تنظیم تحت تاثیر فشار در بیمارستان در این منطقه است. محققان در دانشگاه هاروارد دریافته اند که در ایالات متحده حداقل این رویکرد می تواند تا 2022 قبل از زندگی به طور کامل به حالت عادی برمی گرداند.

دولت کانادا شده است و تمایلی به حدس و گمان در جدول زمانی برای لغو محدودیت ترجیح می دهند به استفاده از مبهم واژه هایی مانند “هفته” و “ماه” – اگر چه در روزهای اخیر “هفته” است به طور فزاینده کلمه انتخاب برای توصیف زمانی که اولین دور از reopenings می تواند رخ دهد.

ترودو تکرار تماس بگیرید برای احتیاط در روز یکشنبه گفت که او نمی خواهید برای دیدن هر قسمت از کشور آرامش محدودیت بیش از حد بسیاری در یک بار و علت جدید سنبله در مواردی که به طور بالقوه می تواند قرار داده و منطقه را در سیستم مراقبت های بهداشتی در خطر است.

“آن را به طور ناگهانی بازگشایی در هر بخشی از کشور یک شبه به آنچه قبل از آن بود,” او گفت:.

“ما در حال رفتن به باید بسیار مراقب باشید و بسیار تدریجی و بسیار مترقی اگر ما برای جلوگیری از این نوع از تجدید حیات که ارسال خواهد همه ما را به مستند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im