ساعت ترودو می گوید هر گونه تماس با دیجیتال ردیابی متعادل باید با نگرانی های حریم خصوصی

OTTAWA — نخست وزیر جاستین ترودو می گوید حریم خصوصی کانادایی ها باید در نظر گرفته شود به عنوان به نظر می رسد دولت در طرح های پیشنهادی برای تماس با دیجیتال ردیابی فن آوری و برنامه های میان COVID-19 بیماری همه گیر.

مقامات دولتی در هر دو استانی و فدرال شده اند به دنبال به دیجیتال اقدامات برای پیگیری حوادث که در آن COVID-19 مثبت مردم ممکن است در تماس با دیگران است. اقدامات استفاده شده است در هر دو کشور کره جنوبی و سنگاپور و مقامات نشان داده اند دیجیتال ردیابی روش می تواند در کاهش نرخ انتقال.

“ما تعدادی از طرح ها و شرکت های مشغول به کار در مدل های مختلف است که ممکن است قابل اجرا به کانادا. اما همانطور که ما حرکت رو به جلو در گرفتن تصمیمات ما در حال رفتن به نگه داشتن در ذهن است که کانادایی ها را یک کار بسیار با ارزش خود را در حفظ حریم خصوصی خود را در امنیت داده ها” ترودو گفت.

“گرفتن که تعادل مناسب خواهد بود بسیار مهم است.”

تماس با ردیابی یک عنصر کلیدی از کانادا دستورالعمل برای زمانی که استان می تواند شروع به بازگشایی اقتصاد خود را. در دستورالعمل شنبه منتشر شد, یکی از معیارهای بازگشایی اقتصاد است که ظرفیت کافی در محل برای تست و ردیابی و جداسازی این ویروس به طوری که به عنوان مثال کسی که در اطراف شما تست مثبت شما اطلاع داده خواهد شد به سرعت به طوری که شما می توانید منزوی.

رئیس بهداشت عمومی افسر دکتر ترزا Tam تایید کرد در طول پنج شنبه در کنفرانس مطبوعاتی که بخش های مختلف هر دو فدرال و استانی به طور فعال به دنبال این نوع از فن آوری است.

“این روند در حال حاضر در بازی” تام گفت: وقتی پرسیده شد که اگر دولت در حال انجام یک “بررسی دقیق” از تماس با ردیابی نرم افزار و فن آوری است.

او افزود که این نه تنها سلامت بلکه بخش های دیگر که به دنبال این عنوان است.

“اگر آن را از زندگی مردم ساده تر اگر آن را کارآمد تر می کند پس از آن که خواهد بود مهم” دکتر تام گفت و اشاره کرد که خط پایین این است که فقط حصول اطمینان از کسانی که در خط مقدم را از آنچه آنها نیاز به انجام تماس ردیابی.

او همچنین اشاره کرد که فراتر از نگرانی های حریم خصوصی نیز وجود دارد نگرانی در مورد اشتباهات که ممکن است با برخی از فن آوری است که در حال حاضر در حال توسعه.

“دیگر نگرانی های…مثبت کاذب که در آن شما فقط اتفاق می افتد به شما می دانید شاید رانندگی با نوسان توسط کسی منتقل می کند و ناگهان گوشی خود را می رود بینگ. این نوع از ویژگی های [هستند] نه آنچه شما می خواهید به آن دلیل است که زنگ خطر یک کل دسته از مردم است. آنها ممکن است پس از آن نشان می دهد تا به آزمایش می شود که در واقع آنها در معرض خطر” تام گفت.

برای برخی از گروه های دولت بهره در این نوع از فن آوری به شمار واقعی حریم خصوصی نگرانی است. کانادا و آزادی های مدنی در انجمن برندا McPhail نوشت: در یک پست وبلاگ در 19 مارس که “ما باید در خصوص هشدار به حریم خصوصی خوردگی در مواقع اضطراری است که ممکن است تغییر اجتماعی مجوز برای چنین رسوخ پس از بحران گذشته است.”

“این ترفند البته اطمینان است که ما پیدا کردن راه هایی برای به دست آوردن اطلاعات لازم است که متناسب و حداقل سرزده برای انسان که سلامت است که در هسته جمع آوری اطلاعات تلاش —حتی اگر تناسب تجزیه و تحلیل ممکن است نگاه کمی متفاوت در طول یک بیماری همه گیر” McPhail نوشت.

در یک پیشنهاد کمک به دولت در رسیدن به این تعادل کمیسیون حریم خصوصی کانادا منتشر ارزیابی چارچوب “حفظ حریم خصوصی-موثر در طرح” در پاسخ به COVID 19.

چارچوب مجموعه اصول کلیدی از جمله این که دولت باید روشن و اساس قانونی برای هر گونه اقدامات که تاثیر کانادایی’ حفظ حریم خصوصی است که آنها باید متناسب و اطلاعات جمع آوری شده باید مورد استفاده قرار گیرد برای این منظور در نظر گرفته شده.

“در طول بحران قوانین را می توان انعطاف پذیری و محتوا اما آنها هنوز هم باید اعمال شود. چارچوب ما با هدف تمرکز بر روی آنچه که ما معتقدیم که مناسب ترین اصول در بافت بدون رها کردن دیگران” کمیسر حریم خصوصی دانیل Therrien گفت: در آزادی خود را در مورد چارچوب منتشر شده در مارس 17.

اما McPhail هشدار داد که اجازه می دهد چنین نظارت و تلاش ما دموکراسی بدون احتیاطی مناسب می تواند تغییر اجتماعی مجوز فراتر از دوره بحران — در نهایت فرسایش حقوق و حریم خصوصی.

“وقتی که می آید به سطح فردی برای نظارت عمومی ‘خوب’ ما باید مقاومت در برابر عادی سازی چنین تلاش و یا ابزار است که پشتیبانی آنها را,” او نوشت.

با فایل های از CTV را Nicole بوگارت و CTV را Rachel Aiello

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im