ساعت ترودو سوال در COVID-19 پیش بینی التماس مردم به ماندن در خانه

OTTAWA — در مواجهه با سوال در مورد اینکه چرا دولت فدرال هنوز به انتشار جامع ملی پیش بینی در مقیاس ویروس’ گسترش و چه مدت آن را قبل از کانادایی ها می توانید انتظار یک بازگشت به برخی از حس عادی نخست وزیر جاستین ترودو گفت که اطلاعات در حال آمدن است “به زودی.”

ترودو در ادامه به التماس کانادایی به ماندن در خانه اگر آنها می خواهند به بیرون آمدن از این بیماری همه گیر زودتر و نه بعد گفت هنوز هم وجود دارد بیش از حد بسیاری از مردم رفتن بی ارزش به ضرر کارگران خط مقدم. او همچنین reemphasized نیاز برای عبور-کانادا همکاری در پیش از تماس با premiers.

در هفته های اخیر ترودو به میدان فرستاد سوالات متعدد در مورد زمان آن را قبل از کانادا حاصل از این بیماری همه گیر است و در عین حال به ارائه جزئیات در مورد آنچه دولت او را کشته و پیش بینی هستند و با وجود چنین مرگ و میر پیش بینی بودن مشترک عمومی در کشورهای دیگر است.

نخست وزیر گفت: او را به صحبت کردن با هنرپیشه ی برجسته ی مورد ساخت مطمئن شوید که تمام اطلاعات که از هر منطقه است تراز وسط قرار دارد برای اطلاع رسانی دقیق تر فدرال ،

تناقض در اطلاعات از سراسر کانادا است که بخشی از این تاخیر در ارائه در سراسر کشور عکس, او گفت:, و اضافه کرد که او درک می کند که کانادایی ها می خواهند تجزیه و تحلیل بیشتر در روزانه مورد شمارش به می دانم که زمانی که آنها می تواند در پشت سر به دفتر خود و یا زمانی که بچه های خود را می توانید دوستان خود را دوباره در فرد است.

“ما دائما در حال شدن و اعتبار بیشتر داده این بدان معناست که ما می توانید به اشتراک گذاری اطلاعات بیشتر با شما” ترودو گفت.

پنج شنبه, علامت دم پایان هفته سوم بسیاری از کانادایی ها در خانه مانده اند تماشای این ویروس گسترش و تعجب چه مدت بهداشت عمومی اقدامات لازم برای جلوگیری از این بیماری همه گیر خواهد شد در محل.

“شما می خواهید به طرح شما می خواهید به آماده شدن برای بدترین حالت شما می خواهید به دانستن آنچه که امیدوار در مورد من می دانم” ترودو گفت: پرداختن به کانادایی ها از Rideau کلبه و گفت که وجود خواهد داشت بیشتر نور ریختن چقدر بدتر از گسترش این بیماری همه گیر می تواند در کانادا اما نتایج خواهد بود نهفته مردم رفتارهای امروز.

“ما باید همه چیز را ما می توانیم امروز و فردا به ما در مسیر درست برای هفته آینده و ماه آینده” ترودو گفت. “در آن طول می کشد زمان برای اثر اعمال ما احساس می شود بنابراین اگر ما نمی خواهیم ما بیمارستان ها به ضعف در هفته های آینده ما نیاز به ایجاد حق انتخاب و ما نیاز به آنها را در حال حاضر.”

نخست وزیر همچنین تأکید بر اهمیت کسانی که به تازگی به کانادا اقامت خود در انزوا به مدت 14 روز به عنوان آنها هستند موظف به انجام تحت قرنطینه عمل می کنند.

“ما دریافت بسیاری از کانادایی ها که به خانه بازگشت بیش از چند هفته گذشته هنوز هم وجود دارد چند مطلب آمده است” ترودو گفت: آنها خواستار یک “خطر واقعی” به همسایگان خود عزیزان و کل کشور است.

ممکن است احتمال تصویب فدرال شرایط اضطراری عمل خواهد شد مورد بحث در تماس با premiers به عنوان یک اندازه گیری برای اطمینان حاصل شود که در سراسر کشور رویکرد هر چند تمایل به نگاهی که جارو رویکرد هنوز به ابراز علنی توسط اکثر استانی رهبران.

دوباره پرسید که آیا اکنون زمان آن است که به استناد قانون که اجازه می دهد یک ملی ماندن در خانه سفارش ترودو گفت: دولت کاملا در نقطه ای از نیاز به رفتن وجود دارد, اما یک بار در تمام استان اگزوز قدرت خود آن را به یک پل است که می تواند عبور.

“ما نه کاملا که در آن نقطه” ترودو گفت و اشاره کرد که برخی از استان ها ادامه را در “بیشتر و بیشتر سفت اقدامات است.”

ترودو بود نیز نشان داد در اوایل هفته که ارتش آماده خود را برای پیوستن به فدرال مبارزه با COVID-19 بیماری همه گیر. او گفت که در حالی که دولت فدرال به حال هنوز رتبهدهی نشده است دریافت یک درخواست رسمی از یک استان و یا منطقه نظامی مداخله آنها آماده هستند برای پاسخ باید از آنها خواسته می شود برای استقرار.

وجود دارد یکی دیگر از پارلمانی به یاد بیاورید در افق به عنوان خط مقدم کارگران در انتظار وعده انبوه سفارشات از تجهیزات حفاظت فردی و تجهیزات پزشکی و گذاشته کانادایی تامل چگونه به پایان می رسد دیدار در حالی که انتظار در اورژانس و کمک های مالی.

ترودو گفت که 10 میلیون ماسک در حال حاضر تحویل داده شده است و در حال حاضر در حال توزیع در سراسر کشور با حمل و نقل بیش از یک میلیون ماسک در حال بررسی در یک همیلتون, Ont. انبار. او همچنین یک محموله جدید از ماسک های صورت از کانادا هاکی outfitter بائر خواستار آن را “یک اصل کانادا” به عنوان مثال از صنعت re-قطعه سازی در جریان است.

در مواجهه با سوال در مورد جهانی پاسخگویی جنبه ای از این ویروس یعنی در راه چین به کار گرفته شده شیوع و سطح خود را از باز بودن در مورد این واقعیت است که در کشور ترودو گفت: وجود خواهد داشت زمان به تشریح آنچه بود و کار نمی کند.

“بدیهی است که وجود خواهد داشت بسیاری از سوالات به عنوان این است که همه از طریق کار در ماه های آینده و در واقع سال در این چگونه به کار گرفته شد چه درس هایی گرفته شده که انجام خواهد شد که نمی, به عنوان خوب بود که شاید نه به عنوان آینده با جامعه جهانی به عنوان آنها باید شده اند” ترودو گفت.

صبح روز پنجشنبه تعداد موارد تایید شده گل رز برای 10,132 در کانادا با 127 کشته و یکی دیگر از 1,683 مردم بهبود از ویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de