OTTAWA — نخست وزیر جاستین ترودو یک پیام برای هر کسی که تقاضاهای مصرانه برای اقتصاد به بازگشایی شد: “این اتفاق نمی افتد نشده است.”

نخست وزیر ساخته شده نظر خود را در طول پنج شنبه در کنفرانس مطبوعاتی در مقابل مراحل Rideau کلبه. او توضیح داد که دولت باید “بسیار دقیق” با هر گام آن طول می کشد به سمت اجازه کانادایی بازگشت به دفاتر خود را و اجازه می دهد غیر ضروری کسب و کار برای بازگشایی شده است.

“به نظر می رسد مانند گذشته روز مردم در حال صحبت کردن در مورد ‘آه ما دوباره باز این. ما انجام این کار است. ما باز که.’ این اتفاق می افتد نه هنوز. اگر ما بازگشایی بیش از حد به زودی همه چیز در حال انجام در حال حاضر ممکن است برای هیچ چیز” ترودو هشدار داد و با اشاره به فاصله فیزیکی اقدامات در حال حاضر در محل.

در حال حاضر, نخست وزیر گفت: کانادایی ها نیاز به “نگه دارد.”

“و هنگامی که ما در حال آماده هنگامی که ما احساس می کنیم ما را از طریق یک بار کارشناسان به ما می گوید که ما می توانیم بحث در مورد بازگشایی اقتصاد کمی ما را بسیار دقیق مراحل انجام آن” ترودو گفت.

او اضافه کرد که آن را برخی از زمان قبل از ما وجود دارد.

“به منظور رسیدن به نقطه که ما نیاز به ادامه انجام آنچه ما انجام می دهند در حال حاضر برای بسیاری از هفته” ترودو گفت.

در عین حال دولت را تحت فشار قرار دادند و سعی کنید به نگه داشتن کسب و کار شناور آنها به عنوان شاتر درهای خود را برای کمک به سرکوب گسترش COVID-19. در آن اعطای بسته کمک مالی دولت به ایجاد برنامه های وام است که به مقدماتی کسب و کارهای کوچک وام از $40,000 و همچنین به عنوان یارانه دستمزد به تلاش برای جلوگیری از اخراج کارکنان.

با وجود این تلاش های COVID-19 ضربه اقتصاد سخت است. بانک مرکزی کانادا هشدار داده است که رکود اقتصادی COVID-19 امر موجب خواهد شد در بدترین شرایط رکورد و, که بسته به اثربخشی اقدامات کنونی آن ممکن است “تعداد قابل توجهی” از کسب و کار خواهد شد به طور دائم.

در تلاش برای عقب راندن بر تاثیر اقتصادی این بیماری همه گیر این بانک اعلام کرد که آن را به نگه داشتن نرخ بهره کلیدی خود را هدف برگزاری 0.25 درصد است.

اداره آمار کانادا نیز منتشر شد یک فلش برآورد ماهانه محصول ناخالص داخلی (تولید ناخالص داخلی) برای مارس به سعی کنید به تقریبی تاثیر اقدامات انجام شده برای جلوگیری از گسترش COVID-19.

این برآورد نشان می دهد که 9 درصد کاهش در تولید ناخالص داخلی در ماه مارس — که StatCan می گوید: یکی از بزرگترین ماه کاهش در تولید ناخالص داخلی در ضبط.

اوایل این برآوردها همچنین نشان داد که اگر چه اقتصادی اختلال شده است “هر دو عمیق و گسترده” با توجه به StatCan انتشار برخی صنایع شده است سخت تر ضربه با فاصله اقدامات بیش از دیگران است. حمل و نقل و محل اقامت و رستوران صنایع شده است به خصوص تحت تاثیر این اقدامات است. خرده فروشی, سرگرمی, ورزش, حوادث و سینما نیز دیده می شود عمده کاهش است.

فعالیت در بخش بهداشت و درمان, مواد غذایی, توزیع خرده فروشی آنلاین و جریان همه رشد در ماه مارس نشان میدهد که برخی از صنایع در ادامه به رشد با وجود فاصله فیزیکی اقدامات است.

صنعت املاک و مستغلات نیز در زمان ضربه در ماه مارس است. انجمن کانادایی املاک و مستغلات گفت: خرید و فروش خانه کاهش یافته است 14.3 درصد در ماه مارس در مقایسه با فوریه در این کشور بطور تطبیقی فصلی اساس. اعداد تنها شروع به رها کردن نسبت به پایان ماه و داده های اولیه برای هفته اول ماه مارس نشان می دهد هر دو لیست و فروش کاهش یافته و به نصف آنچه را که آنها در همان زمان در سال گذشته است.

سازمان بهداشت جهانی منتشر شد دستورالعمل روز سه شنبه در مورد آنچه که باید در محل قبل از هر دولت نگاه به سهولت فیزیکی فاصله اقدامات و بازگشایی اقتصاد خود را. این خدمات عبارتند از اطمینان داد که انتقال ویروس تحت کنترل است که سیستم مراقبت های بهداشتی مجهز به تشخیص تست منزوی و درمان هر مورد و شیوع بیماری به حداقل برسد در مکان هایی مانند خانه های سالمندان.

با توجه به تجزیه و تحلیل توسط the Canadian Press, کانادا به طور کامل ملاقات هر یک از الزامات است.

با فایل های از کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im