OTTAWA — نخست وزیر جاستین ترودو خواهد بود پرداختن به کانادایی ها از خود انزوا برای سومین بار به عنوان بسیاری از روز رونمایی جدید کمک های اقتصادی و احتمالا مرز اقدامات دولت فدرال است که مصرف در پاسخ به COVID-19.

ترودو دنبال خواهد شد وزیر دارایی لایحه Morneau و بانک مرکزی کانادا فرماندار Stephen Poloz خواهد شد که ساخت عمده اطلاعیه در خصوص حمایت اقتصادی برای جبران گسترده اثرات رمان شیوع کروناویروس و پس از آن خاموش شدن ناگهانی.

به عنوان اخبار CTV است گزارش مالی بسته خواهد شد و شامل راه برای دیدن پول تحویل به طور مستقیم به دست کانادایی و خانواده خود را; کمک برای این کشور سخت ترین ضربه بخش; و گسترده تر اقتصادی و اقدامات.

این رود بسته خواهد بود به ارزش حدود $25 میلیارد دلار — برابر با چه مقدار برخی از اقتصاددانان برآورد coronavirus همه گیر خواهد شد هزینه اقتصاد کانادا و یک رقم قابل مقایسه با یک درصد از کانادا-تولید ناخالص داخلی.

در علاوه بر این به بعد مالی, مراحل, مشترک اعلام می رود که در عرض 48 ساعت آینده اعلام کرد که آمریکا و دولت کانادا را محدود و غیر ضروری سفر در سراسر مرز در هر دو طرف. محموله های تجارت و بازرگانی خواهد شد نمی شود.

مرز در حال حاضر بسته شنبه برای بسیاری از غیر شهروندان و پروازهای بین المللی در حال جایگزین به چهار فرودگاه که در آن پیشرفته نمایش اتفاق می افتد و بازگشت مسافران به کانادا هستند که دستور را وارد کنید 14-روز خود انزوا و کاهش گسترش جهانی بیماری همه گیر.

ترودو و کابینه فدرال نیز تعمق در اینکه آیا یا نه به استناد شرایط اضطراری عمل می کنند که کمک مالی دولت فدرال جارو قدرت به تنظیم حرکت افراد و کالاها در داخل کشور در طول یک حالت اضطراری است.

مجلس انتظار می رود که به یاد می آورد imminently به تصویب هر قانونی اقدامات دولت نیاز به پاسخ به این سرعت در حال تحول سلامت بحران است.

با فایل های از CTV ملی, اخبار اتاوا و واشنگتن دفاتر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو