ساعت ترودو اعلام کرد هدف کمک به برخی از سخت ضربه بخش های استان

OTTAWA — نخست وزیر جاستین ترودو اعلام کرده است طیف وسیعی از هدفمند اقدامات مالی جدید برای کمک به بخش های خاص شده اند که به خصوص سخت-آمار و همچنین برای کارگران در آلبرتا, Saskatchewan, بریتیش کلمبیا و نیوفاندلند و لابرادور.

دولت فدرال نیز رونمایی کمک بیشتر برای کسب و کارهای کوچک و کسانی که در انرژی و هنر و فرهنگ و ورزش بخش است.

از طریق یک سری از هدفمند اطلاعیه دولت فدرال ارائه حمایت اولیه برای برخی از صنایع که کاهش یافته است از طریق ترک از زمان برنامه های کمک های مالی هر چند به تازگی اعلام کرد اقدامات به دور از صنعت گسترده کمکهای مالی که برخی از سهامداران نامیده اند.

جدید برای پشتیبانی از این بخش آمده بر پاشنه مداوم به روز رسانی و گسترش به طور مستقیم کمک برای کانادایی ها و پشتیبانی مالی برای شرکت ها از جمله عظیم یارانه دستمزد و اجاره امداد.

ترودو گرد این هفته با این آخرین به روز رسانی در دولت فدرال COVID-19 طرح به کانادا و ایالات متحده توافق کرده اند که برای تمدید زمان بسته شدن مرز به همه غیر ضروری سفر برای حداقل یک ماه دیگر.

پس پنج شنبه شب در تماس با premiers, ترودو تنظیم شده است به صورت سوال در مورد اطلاعات بیشتر و اجرای یک وعده داده شده توافق فدرال استانی به بالا حقوق کارگران ضروری مانند کسانی که در دراز مدت مراقبت از خانه.

روز چهارشنبه اعلام کرد دولت فدرال مشغول به کار بود به هزینه-سهم دستمزد افزایش, برای, ضروری خط مقدم کارکنان که در حال ساخت کمتر از 2500 دلار در ماه است.

با توجه به سازمان بنادر و دریانوردی بازخوانی همه در تماس با “توافق بر نیاز فوری برای اطمینان از تسهیلات مراقبت دراز مدت منابع آنها نیاز به حفاظت از سلامت و رفاه ساکنان و کارگران است.”

نزدیک به نیمی از تمام رمان coronavirus مرگ و میر در کانادا مرتبط به مراقبت طولانی مدت خانه.

استانی ارضی و فدرال و رهبران نیز گفت: برای رسیدن به یک اجماع که فاصله فیزیکی خود-جداسازی و قرنطینه اقدامات در جای خود باقی می ماند “ضروری است.”

در همین حال مذاکرات ادامه در مورد اینکه آیا و چگونه مجلس عوام می تواند رزومه نشست در روز دوشنبه. تمام چهار احزاب به رسمیت شناخته شده نیاز به آمده به برخی از توافق اگر زمان تعلیق به پایان می رسد که در آوریل 20, برای تمدید شود.

محافظه کاران می خواهم برای از سرگیری برخی از فرم پایین pared و جسمی دور در فرد نشسته با بیشتر ضد عفونی کننده بر روی دست در مجلس عوام مجلسی برای چهار روز در هفته بلوک Quebecois باید گفت آنها نه به نفع فرد در جلسات داده شده فعلی بهداشت عمومی ارشاد در حالی که جدید دموکرات ها و لیبرال ها نشان داده اند تمایل خود را برای چیزی در میان است.

تا ویژگی های و رویه تدارکات به طور کامل مجازی مجلس می تواند تاسیس شود و پیشنهاد فدرال لیبرال ها نشان می دهد ترکیبی از محدود فرد در نشست با پرسش و پاسخ دوره به عنوان محافظه کاران مشتاق هستند برای تکمیل جلسات مجازی است که از بین بردن نیاز برای تمام خانه مدیریت کارکنان و امنیتی به طور منظم مجددا وارد ساخت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net