ساعت ترودو اعلام عمده بودجه به صورت مجازی مراقبت های بهداشتی آنتی بادی تحقیقات

تورنتو — دولت فدرال را صرف بیش از $240 میلیون به آن را آسان تر برای مراقبت از سلامت روان و سایر خدمات پزشکی به محل آنلاین.

نخست وزیر جاستین ترودو ساخته شده است که یکشنبه اعلام کرد و گفت: این بودجه را به سمت سیستم عامل جدید برای مراقبت از سلامت روان و مراقبت های اولیه و همچنین بسط مجازی موجود مراقبت پشتیبانی می کند.

“اگر ما می توانید با استفاده از نرم افزار به سفارش شام و videochats به ماندن در تماس با خانواده – ما می توانیم با استفاده از فن آوری های جدید به نگه داشتن هر یک از دیگر سالم” ترودو گفت که نیز وجود داشته باشد ابزار خاص هدف مردم در جوامع به حاشیه رانده شده است که نیاز به مراقبت های تخصصی.

کانادایی ها ” بهداشت روان به نظر می رسد که رنج می برد بیش از گذشته هفت هفته به عنوان بسیاری از آنها صرف بیشتر از روز خود را در خانه و تغذیه, احساس انزوا و استرس است.

یک بررسی منتشر شده در هفته گذشته متوجه شد که کانادا در گزارش خود از میزان افسردگی بیش از دو برابر در طول بیماری همه گیر در حالی که درصد از کانادایی ها گزارش سطوح بالایی از اضطراب تا چهار برابر شده. کارشناسان هشدار می دهند که این مشکلات می تواند حتی بدتر فیزیکی فاصله و گسترده اجتماعی تعطیلی ادامه, به خصوص به عنوان آن را می شود روشن است که این سال را در تابستان بر خلاف هر گونه دیگر است.

به کمیسیون بهداشت روانی کانادا ارائه شده است جدید رایگان آنلاین برنامه بهداشت روان با هدف قرار دادن کارگران ضروری. یک گروه از پزشکان می خواهد در دراز مدت سلامت روان پشتیبانی می شود ساخته شده رایگان برای همه کانادایی ها و برخی از رهبران بومی می گویند جوامع خود هستند به خصوص در معرض خطر ابتلا به کاهش سلامت روانی ،

ترودو نیز یکشنبه اعلام کرد که دولت را به بیش از 175 میلیون دلار به AbCellera یک ونکوور-بر اساس شرکت است که می گوید آن را منزوی کرده و صدها نفر از آنتی بادی است که می تواند مورد استفاده در یک پتانسیل COVID-19 واکسن.

AbCellera گفته است که می تواند آماده برای تست آن آنتی بادی درمانی بر روی انسان به عنوان به زودی به عنوان ماه ژوئیه.

نخست وزیر گفت: جزئیات بیشتر خواهد بود نشان داد بعد از آن در روز حدود یک منبع جدید شورا که تمرکز خود را بر حفظ کانادا با یک منبع ثابت از تجهیزات حفاظت فردی و سایر موارد مهم در نظر گرفته شده در مبارزه با COVID-19.

“تا زمانی که ما درمان موثر – و یا بهتر است واکسن – ما هنوز هم نیاز به یک منبع قابل اعتماد از همه چیز از ماسک به هواکش,” او گفت:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de