OTTAWA — دانش آموزانی که خود را دیده اند از آموزش و پرورش و چشم انداز کار مانع ادامه COVID-19 همه گیر به زودی قادر خواهد بود به ادعای جدید کانادا اورژانس دانشجو به نفع نخست وزیر جاستین ترودو اعلام کرده است به عنوان بخشی از یک 9 میلیارد دلار بسته جدید اقدامات با هدف کمک به افراد جوان است.

سود را ببینید واجد شرایط تهیه دانش آموزان دریافت $1,250 یک ماه از ماه مه تا ماه اوت و اگر شما در حال مراقبت از شخص دیگری و یا دارای معلولیت که مقدار افزایش به $1,750 ماهانه.

دانشجویان دانشگاه در حال حاضر در مدرسه, برنامه ریزی برای شروع در ماه سپتامبر و یا فارغ التحصیل در دسامبر 2019 واجد شرایط هستند.

و همچنین کار دانش آموزان درآمد کمتر از 1000 $در هر ماه نیز اعمال می شود.

ترودو گفت: سود اضافی نیاز خواهد داشت قانون و مذاکرات در حال حاضر در حال انجام در مورد چگونه به سرعت یک لایحه برای اجرای این برنامه جدید می تواند به ارمغان آورد جلو.

در روز چهارشنبه به روز رسانی در COVID-19 اقدامات از Rideau کلبه ترودو گفت جدید, شغل دانشجویی و کمک های مالی نیز در راه خود را.

به طور خاص دولت فدرال نیز:

  • ایجاد اضافی 76,000 شغل برای جوانان در بخش های که نیاز به یک دست اضافی در حال حاضر و یا که در خط مقدم از این بیماری همه گیر;
  • سرمایه گذاری بیش از $291 میلیون دلار به گسترش کمک هزینه تحصیلی کمک هزینه تحصیلی و کمک های مالی برای سه یا چهار ماه;
  • راه اندازی یک جدید کانادا دانشجو خدمات گرانت از بین 1000 $و $5,000 برای دانش آموزان داوطلب در COVID-19 ،
  • ارائه بیش از $75 میلیون نفر به طور خاص افزایش حمایت برای اولین بار سازمان ملل, Inuit و Metis ملت به دانش آموزان و
  • دو برابر شدن دانش آموز کمک های مالی که دولت می دهد برای 2020-21 سال تحصیلی.

“به همه دانش آموزان تماشای امروز اجازه دهید من می گویند این است: همانطور که شما در حال ایجاد آینده خود را به فکر کردن در مورد چگونه به کمک و یا در مورد شروع یک خانواده و یا حرفه ای همه ناگهانی شما در مواجهه با یک بحران عظیم. این عدم اطمینان ممکن است احساس قریب به اتفاق اما در کانادا, ما نگاه کردن به یکدیگر… این اقدامات کمک خواهد کرد که شما از این طریق دریافت کنید بنابراین شما می توانید ساخت که شغل و آینده شما بوده ام به دنبال به جلو به” ترودو گفت.

این اقدامات جدید آمده پس از برخی از دانش آموزان تا به حال ابراز نگرانی که آنها واجد شرایط برای 2000 $در هر ماه کانادا واکنش اضطراری بهره مند است که نیاز متقاضیان را به دست آورده حداقل 5000 دلار در سال گذشته است که نه در مورد تمام تکمیل و تهیه مطالعات.

دولت فدرال متعهد به بسته شدن برخی از شکاف ها شناسایی شده اند که با کمک های اضطراری برنامه میان انتقاد که بسیاری از کانادایی ها از سمت چپ بود. دولت گفت که تمرکز اولیه خواهد بود در گرفتن پول به مردم به عنوان بسیاری که ممکن است و خوب تنظیم معیارهای بعد.

در حال حاضر دولت فدرال اعلام کرده است تغییرات موقت به کانادا شغل تابستان برنامه برای کمک به دانش آموزان پیدا کردن کار در قفل شده است و تا حد زیادی پایین کشور یک بار خود را از تابستان آغاز می شود.

در حال حاضر کارفرمایان که استخدام تابستان دانش آموزان می توانند برای یارانه تا 100 درصد از ارضی استان یا حداقل دستمزد ساعات روز:. این است که با هدف کمک به ایجاد تا 70,000 شغل برای کانادایی ها بین سنین 15 و 30 و به آنها تجربه کار و درآمد دولت می گوید.

نخست وزیر در ادامه به رول از گسترش و به روز کمک های مالی نشان می دهد به عنوان رئیس بهداشت عمومی افسر دکتر ترزا Tam همچنان می گویند که اقتصاد هنوز هفته دور از بازگشایی.

هر چند این اقدامات در محل ظاهر شده اند موثر در اجتناب از “مواد منفجره شیوع” تام گفت. با اینحال او را تشویق همه اقشار جامعه به شروع به فکر کردن در حال حاضر در مورد چگونه آنها می تواند انطباق خود را روز به روز فعالیت ها برای حفظ فاصله فیزیکی تا زمانی که یک درمان یا واکسن برای ویروس.

از صبح روز چهارشنبه وجود دارد 38,422 تایید COVID-19 نفر در کانادا و شده اند وجود دارد 1,834 مرگ و میر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de