پ.ن و همسرش بچه هاشون رو پاییز امسال به مدرسه برمیگردونن

تورنتو — نخست وزیر جاستین ژوستاین و همسرش سوفی گریگور واشینگتن تصمیم گرفته اند که بچه هایشان را پاییز امسال چند هفته پس از اعتراف به اینکه هنوز با این تصمیم دست و پنجه نرم می کنند، به مدرسه بفرستند.

دفتر نخست وزيری روز پنجشنبه به سی تی وی نيوز تائيد کرد که در حال حاضر، سه فرزند ويگن به يادگيری در کلاس باز خواهند گشت.

در جریان یک کنفرانس مطبوعاتی در اواسط ماه اوت برای اعلام بازجویی پارلمان، ویگن گفت که خانواده اش در بحبوحه «بحث های بسیار فعال» در مورد اینکه آیا به مدرسه بازگردند یا خیر، قرار دارند.

“من می دانم که بسیاری از پدر و مادر قرار است به تماشای با دقت آنچه که مدرسه محلی و برنامه های هیئت مدیره مدرسه خود را خواهد بود. و بازتاب زیادی در بسیاری از خانوارها، از جمله خانواده من، در مورد آنچه که قرار است اتفاق بیفتد زمانی که سپتامبر به اطراف می چرخد، وجود دارد.”

ویگن در آن زمان افزود که دوستان شخصی دارد که پدر و مادر هستند که از طریق این تصمیم نیز کار می کردند.

او می گوید: «ما به این نگاه می کنیم که برنامه های مدرسه چه هستند، به اندازه کلاس ها نگاه می کنیم، به این نگاه می کنیم که بچه ها چه احساسی نسبت به پوشیدن ماسک دارند.»

ارین اوتول رهبر محافظه کار و همسرش نیز قصد دارند دو فرزندشان را دوباره به مدرسه بفرستند.

اوتول روز سه شنبه به سی تی وی صبح شما گفت: «من اعتماد به نفس زیادی به مدارس مان و برنامه هایی که در حال انجام است دارم.»

اوتول افزود که انزوا بر کودکان «بسیار سخت» بود و او فکر می کند بهترین رویکرد این است که دانش آموزان با پروتکل های ایمنی مناسب در جای خود به مدرسه بازگردند.

او می گوید: «ما نگرانی های سلامتی ذهنی داریم اگر بچه ها منزوی شوند و آن تعامل اجتماعی را نداشتند. پس بیایید بهداشت را انجام دهیم، بیایید دوری مناسبی انجام دهیم، بیایید درستش کنیم، اما باید مطمئن شویم که بچه ها در مدرسه هستند.»

چندین استان هنوز با اتحادیه های معلمان در مورد طرح های بازگشت به مدرسه در تضاد هستند و طرفداران در انتاریو و آلبرتا اصرار دارند که دولت های استانی باید در اندازه های کلاس های کوچکتر سرمایه گذاری کنند تا دانش آموزان و معلمان در امان باشند.

داگ فورد، نخست وزیر انتاریو، روز چهارشنبه به رئیس یکی از بزرگترین اتحادیه های معلمان این استان شلاق زد و گفت ترجیح می دهد به حرف پزشکان و اپیدمیولوژیست ها گوش دهد تا کسی که «با مدرک ادبیات انگلیسی که فکر می کند دکتر است» است.

هفته گذشته دولت فدرال تا دو میلیارد دلار بودجه برای کمک به بازگشایی سالم مدارس اعلام کرد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو